آن است که یک گروه. استعداد کنار رفاقت شیمی و گرسنگی به تنهایی انجام این ورزش برتر تیم به ارتفاعات بزرگ است.

در حال حاضر به مخلوط اضافه شده و ترکیب بسیار خوبی هستند دو بازیکن که شامل گسترده تر راه اندازی برای سال, اما نمی توان این تیم ملی به جام جهانی: مهاجم لین ویلیامز و هافبک دفاعی اندی سالیوان.

“ما صحبت روز دیگر در مورد چگونه ما در خارج از چیزهایی که به دلیل وجود چنین قوی فرهنگ و تاریخ در اینجا گفت:” سالیوان از لرتن Va., و واشنگتن روح. “همه آنها به جام جهانی رفت و اتصال به آن. لین و من آن را دیدم از یک خارجی دیدگاه, بنابراین ما در حال گاهی اوقات بازی گرفتن تا کمی.”

هر دو به سرعت در هشت تیم کونکاکاف مقدماتی مسابقات آغاز شد که با بازی در دو تگزاس مکان و قابل پیش بینی با سه آسان متحده آمریکا پیروزی.

آمریکایی ها شکست نخورده برای بیش از 13 ماه خواهد پرچ المپیک اسکله با شکست 26-رتبه مکزیک روز جمعه در کارسون, کالیفرنیا. کانادا و کاستاریکا به رقابت برای دیگر بلیط به توکیو در این تابستان.

ویلیامز 26 بالغ بر دو گل و سه پاس گل در دو بازی اول و سالیوان 24 ساله وارد شده 90 دقیقه در بازی دوم.

نه یک غریبه به تنظیم عملیات. سالیوان جنوب شهرستان بالا و استنفورد فارغ التحصیل شده و در اردوگاه های آموزشی نیمه به طور منظم برای مدت دو سال پس از صعود از طریق junior صفوف. ویلیامز به ثمر رساند او را به تیم ملی هدف 3½ سال پیش شده است و در داخل و خارج از ترکیب است.

“وجود دارد یک آشنایی” با بازیکنان کهنه ویلیامز گفت. “من نمی ترسم دختر کوچک در گوشه ای.”

و نه باید او بود. او ساخته شده است 23 متحده ظاهر (با هشت گل) و می پیوندد فهرستی که شامل چهار تیمی از کارولینای شمالی و شجاعت ملی فوتبال زنان لیگ قهرمان. سالیوان (16 آمریکا مسابقات) وصل با روح تیمی رز Lavelle یک جام جهانی ستاره برک آوت.

“این باعث می شود آنها قوی تر است که آنها را که وحدت و پیوند اما در حال حاضر کل گروه است تا با تمرکز بر بازی های المپیک است که این تجارب یادگیری آنها مایل به اشتراک گذاشتن” سالیوان گفت: از holdovers. “این را ما به دست آورید. راه ارتباط آنها بسیار مفید و موثر است. و آنها می خواهند من با آنها وجود دارد. اگر تا کنون قطع ما در آن بسیار سریع است.”

سالیوان و ویلیامز در حال سوخت در بخش های از دست رفته در جام جهانی.

“من واقعا فکر می کنم در مورد جام جهانی تمام وقت. من فکر می کنم من می خواهم به یک روان مارپیچی” ویلیامز گفت:. “اما وجود دارد یک بخشی از من است که می گوید:” خوب من نمی را به جام جهانی. آنها چیزی است که اوراق قرضه آنها را برای زندگی و من فقط در تلاش برای شکستن به آن است.’ “

آنها تنها کسانی نیستند که. تیم جدید مربی Vlatko Andonovski که در اولین تصمیم بزرگ پس از موفقیت جیل الیس این پاییز گذشته قطع چهار جام جهانی بازیکنان از مقدماتی المپیک تیم ملی. یک پنجم سوپراستار به جلو الکس مورگان در انتظار اولین فرزند او در این بهار.

دیرین NWSL مربی Andonovski آشنا است با سالیوان و ویلیامز. در انتخاب این فهرست او را انتخاب سالیوان او را انتخاب سالیوان به جولی Ertz های پشتیبان در طول جام جهانی اعضای مورگان برایان و Allie طولانی است.

ویلیامز کمک می کند تا پر کردن جای خالی سمت چپ توسط مورگان که متعهد به بازگشت به بازی های المپیک است. (چهارشنبه نوزاد دست انداز قابل رویت او آموزش دیده با این تیم است.)

با سرعت و توانایی های ورزشی و یک به ثمر رساند لمس ویلیامز یک سلاح همه کاره. او می تواند حمله پهلوها و یا ایجاد سوراخ مرکزی اجرا می شود اضافه کردن عمق به حمله های کنار مگان Rapinoe, Tobin هیت و تعمید مطبوعات و مهاجم کارلی لوید که در 37, نشان می دهد, چند نشانه از اجازه.

در گروه درب بازکن ویلیامز تا به حال یک هدف و کمک به پیروزی 4-0 بیش از هائیتی است. سه روز بعد ویلیامز اضافه شده یک گل و دو پاس گل در طول یک 8-0 تار و مار از پاناما. در گذشته ظاهر در سال 2019 او به ثمر رساند و دو بار در یک 6-0 دوستانه پیروزی بر کاستاریکا است.

از آپارتمان او خارج سیدنی, او گفت که او تا به یک دید واضح و روشنی از افق شهرستان. در اوج آتش, اما, دود پنهان مشاهده و تنظیم کردن آلارم در ساختمان است.

به دلایل بهداشتی برخی از جلسات آموزشی و مسابقات به تعویق افتاد. در یک بازی که اقدام به برنامه ریزی ویلیامز گفت: “من می توانم طعم دود و از آن سخت بود برای نفس کشیدن پس از پنج دقیقه.”

او در میان 22 آمریکایی در استرالیا اما تنها به دریافت یک آمریکا در تماس است.

سالیوان, ورود سومین NWSL فصل اجازه می دهد تا Andonovski به بقیه Ertz و یا رها کردن کهنه بر روی پشت خط. سالیوان نیز قادر به بازی در پیشرفته هافبک, نقش, چند, وجود رقابت سنگین برای زمان بازی با Lavelle لیندزی Horan و سام Mewis.

چگونه سالیوان و ویلیامز انجام در این دوره از مسابقات خواهد شد یک راه طولانی به سوی ارزیابی شانس خود را برای تیم ملی در این تابستان. که البته با فرض اینکه آمریکایی برنده جمعه.

وجود دارد تنها 18 المپیک فهرستی از اسلات در دسترس پنج کمتر از جام جهانی اجازه می دهد تا و کمتر از دو اختصاص داده شده برای مسابقات مقدماتی.

“این قطعا یک کهنه سرباز تیم ملی است اما برخی از طراوت چون جدید کارکنان مربیگری” سالیوان گفت. “وجود دارد یک انرژی جدید و فرصت را در اینجا.”

کونکاکاف نیمه نهایی

جمعه در کارسون, کالیفرنیا.

کانادا مقابل کاستاریکا 7 p. m. (Fox Soccer Plus)

ایالات متحده در مقابل مکزیک 10 p. m. (Fox Sports 1)

روز یکشنبه نهایی 6 p. m. (FS2)

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de