هفت ماه پس از پیروزی در جام جهانی, آنها قابل پیش بینی رزرو یک مکان در بازی های المپیک در روز جمعه با پیروزی 4-0 بیش از مکزیک. آنها وارد خواهد شد در ژاپن در تابستان امسال به عنوان علاقه مندی ها برای پنجمین مدال طلا در هفت تلاش.

توسط 14 دقیقه نتیجه تمام شد اما حل و فصل با تشکر از اهداف رز Lavelle و سام Mewis.

Mewis و جایگزین تعمید مطبوعات به ثمر رساند در نیمه دوم قبل از اعلام جمعیت 11,292.

مسابقات مقدماتی شد و همانطور که انتظار کمی مانع: سه گروهی آسان-مرحله پیروزی و یک نیمه نهایی پیروزی به پرچ یکی از دو اسکله از منطقه کونکاکاف.

کانادا نیز عبور امن جمعه, شکست کاستاریکا 1-0 در بازی در یک سوم سرعت عملکرد ایالات متحده. یکشنبه نهایی است که برای حقوق bragging تنها.

برتر آمریکایی ها را از دست داده در بیش از یک سال و یک رشته از 27 مسابقات شکست نخورده باقی می ماند و در مقدماتی المپیک تاریخچه. گذشته از کانادا, منطقه ارائه می دهد یک تست هر چند سال. در 39 جلسات مکزیک به ایالات متحده دهکدهای از دست داد یک بار و یک بار.

که یک شکست بزرگ بود یکی — 2011 مقدماتی جام جهانی در کانکون است که آمریکایی ها برای کسب درآمد از طریق اسکله حذفی.

هر چند که شوکه رخ داده است چند سال پیش ایالات متحده بازیکنان آگاه بودند متزلزل طبیعت از این کوتاه مسابقات.

“آنها یادآوری می شود خود را” سال اول مربی Vlatko Andonovski گفت: از بازیکنان خود را پیش از روز جمعه مطابقت. به عنوان دولت از زنان بازی را بهبود می بخشد: “ما باید در بهترین ما هر زمان که ما گام در این زمینه است.”

در لحظه باز بودند. آنها شدید و متمرکز مشتاق به کشتن مکزیک روح قبل از بازدید کننده می تواند به دست آوردن یک جرعه از اعتماد به نفس.

Lavelle به ثمر رساند در دقیقه پنجم جمع آوری مگان Rapinoe هوشمندانه بدون نگاه تصویب و در دو مدافع.

واشنگتن روح هافبک می توانست سعی در نفوذ به محوطه جریمه با در نظر گرفتن یک مرکزی مسیر. اما با پای چپ — یک سلاح است که مهر و موم شده در مسابقات جام جهانی در برابر هلند در تابستان گذشته در فرانسه — Lavelle سازی چپ و stung 22-حیاط شات در برابر دانه به ضرب و شتم دروازه بان امیلی آلوارادو به گوشه ای دور برای او 12th بین المللی هدف است.

نه دقیقه بعد Mewis به عمل می کنند. Rapinoe خدمت یک گوشه پایین و پا زدن. در نزدیکی پست جولی Ertz اجازه دهید توپ را از طریق تصویب به Mewis برای افزایش هشت yarder.

برای بقیه نیمه و پس از وقفه آمریکایی ها بودند نه به عنوان تیز با عبور خود را و از دست دادن چند فرصت.

مکزیک که قرار بود برای بهبود یافتن از کسری بودجه اما نمره خط تقویت مکزیکی علت و چپ آمریکایی ها خارش برای اهداف بیشتر است.

آنها آمدند. در 67 دقیقه Mewis سوخته یک ضربه آزاد از لبه محوطه جریمه از طریق درهم و برهم کردن از بازیکنان و به سمت دور برای او 18th هدف ایالات متحده.

شش دقیقه بعد مطبوعات رنده 12-حیاط شات بیش از آلوارادو پس از پیشنهاد اولیه مسدود شد, افزایش بین المللی خود را در مجموع به 56.

در اولین مسابقه هشتم-رتبه کانادا را شکست داد شماره 37 کاستاریکا به کسب یک چهارم متوالی المپیک اسکله.

پس از پیروزی برنز در هر یک از این گذشته دو تابستان بازی ها, کانادایی به دنبال به گام بعدی. جمعه, عملکرد, اما, نمی, الهام بخش اعتماد به نفس در رسیدن به مدال طلا بازی.

“ما قطعا نگاه کمی فراتر از مقدماتی زیرا ما می خواهیم در تریبون دوباره گفت: Kenneth Heiner-Moller کانادا کرون مربی. “من فکر می کنم ما تیم برای آن است.”

کانادا را تحت تاثیر قرار نمی. در اختیار داشتن فراوان بود اما ایده ها و فرصت های پراکنده بودند.

“شما قطعا می توانید بگویید بازیکنان به ارمغان آورد برخی از اعصاب بر روی زمین” هینر-Moller گفت.

دستیابی به موفقیت در آمد در دقیقه 72 اما حتی که بدون لمس اضطراب.

جایگزین Deanne افزایش یافت که ورود تزریق زندگی به حمله عبور به شش حیاط جعبه. دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema 18 سال به جلو از فرانسوی باشگاه پاریس سن ژرمن یک-بهنگام یک چپ پا شات کردن پست سمت چپ.

توپ به او بازگشت سریع راست پا در پایان به گوشه پایین سمت راست از شبکه برای هفتمین هدف از این مسابقات است.

این Ticas نشان داده اند که رشد در قرار دادن بازیکنان در لیگ فراتر از مرزهای خود را و مقدماتی جام جهانی 2015 اما برای پنجمین بار متوالی آنها سقوط یک پیروزی کوتاه از بازی های المپیک است.

کاستاریکا نیست یک تهدید است اما نبود مرعوب و یا درگیر شدن در یک کبودی مسابقه که تولید چندین آسیب توقف.

“همانطور که در بازی رفت و در” کاستاریکا مربی آملیا ولورد گفت: از طریق یک مترجم “این تیم اعتماد به نفس رو به رشد بود.”

اگر نه برنده شدن در داخل 90 دقیقه Ticas سرگرم افکار کشیدن بازی به وقت اضافی یا ضربات پنالتی.

Huitema هدف اما در هم شکسته امید خود را و تنظیم صحنه برای یکی دیگر از منطقه ای به مرحله نهایی مسابقات برای کانادا با آمریکایی ها.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de