USOPC خواسته به 200 میلیون دلار در coronavirus محرک لایحه به ‘حفظ آمریکایی ورزشکاران

“من می دانم که شما بچه ها در حال غرق … من فقط گردان به عقب” نوشت: دزیره Filippone یک USOPC مدیر که مسئول نظارت بر تلاش های لابی گری در یک ایمیل ارسال به چندین سنا کارکنان در روز شنبه و بعد از ارائه به واشنگتن پست.

با توجه به USOPC برآورد Filippone نوشت: بیش از 50 میلیون دلار نیاز بود به کمک آمریکا مشتاق ورزشکاران المپیک مقابله با درآمد از دست رفته به علت coronavirus مرتبط با تعویق و لغو شد. دیگر $150 میلیون USOPC می خواستم Filippone توضیح داده شده را به بیش از 50 ملی حاکم بر بدن — معمولا به عنوان NGBs — سازمان های غیر انتفاعی که نظارت بر هر یک المپیک ورزشی در آمریکا

“کمک های مالی مورد نیاز است برای حفظ ورزشکاران آمریکا” Filippone نوشت. “با تشکر از شما برای توجه شما.”

سنا در نهایت نادیده گرفته و درخواست خروج از USOPC از 2.2 تریلیون دلار بسته در انتظار خانه تصویب در روز پنج شنبه. Filippone, زمانی که با تلفن رسیده در این هفته کاهش یافته است به نظر. در یک بیانیه USOPC اجرایی سارا Hirshland دفاع از 200 میلیون دلار درخواست و گفت: هیچ کدام از این پول رفته اند برای حمایت از عملیات و یا حقوق و دستمزد برای USOPC که قبلا شناخته شده به عنوان USOC که جریان درآمد بیشتر باید پایدار ارائه شده به تعویق افتاد بازی های تابستانی در توکیو در نهایت اتفاق می افتد در سال 2021 و نیست لغو شد آشکار.

“این USOPC نیست و درخواست برای هر گونه کمک مالی برای سازمان ما. درخواست برای کمک های مالی به پرداخت به طور مستقیم به ورزشکاران و ملی حاکم بر بدن ساخته شده و در نور بی سابقه ای تاثیر covid-19 ویروس بر ما داخلی, ورزشی, جامعه,” Hirshland نوشت.

در دفاتر سناتورها که دریافت Filippone در ایمیل درخواست هرگز جدی گرفته شود, با توجه به دو کنگره کارکنان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. توسط USOPC خود برآورد آن به دنبال کمک مالی برای 2,550 ورزشکاران و همچنین به عنوان ورزش NGBs با حدود 4500 کارمند تمام وقت در یک جمعیت حدود 6,000 دور رشد دیگر صنایع رقابت برای بودجه محرک. امریکا, رستوران ها, تنهایی, استخدام بیش از 15.6 میلیون با توجه به صنعت تخمین می زند.

منتقدان از USOPC و گسترده تر بوروکراسی که نظارت ورزشی المپیک ضمن بازدید از درخواست skeptically اشاره کرد طولانی در حال اجرا در نقد ورزشکار جامعه که بالا المپیک مدیران لذت بردن از سالم حقوق در حالی که بسیاری از ورزشکاران المپیک در تلاش برای ایجاد یک زندگی تمام وقت از ورزش خود را.

“این است که در مورد ورزشکاران است. این است که در مورد آبی-جارچی, سفید-کفش پوشیدن باشگاه های کشور انواع در USOC و این NGBS” گفت: جان منلی سرب وکیل برای بیش از 200 قربانیان لری Nassar سابق تیم ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, پزشک و محکوم سریال پدوفیلیا. در میان مردانه مشتریان سابق المپیک ستاره علی Raisman و McKayla Maroney که هر دو شکایت USOPC و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای سوء استفاده خود است.

“اگر کنگره می خواهد برای کمک به ورزشکاران آنها باید مقابله مستقیم با ورزشکاران نه از طریق این bozos در USOC,” منلی گفت. “آن boggles ذهن است که آنها را با جسارت حتی بپرسید.”

نانسی هاگشید-ماکار و الی Bremer دو نفر از ورزشکاران المپیک هل دادن قانون به نیروی قوی تر کنگره نظارت سازمان های ورزشی المپیک در نور Nassar رسوایی گرفت موضوع را با اختلاف بین مبالغ USOPC پی برای ورزشکاران و برای NGBs این بوروکراسی که مدیریت آن دسته از ورزشکاران است.

در ایمیل خود به سنا کارکنان Filippone نوشت USOPC می خواستم حدود 50 میلیون دلار برای آمریکا بالا 2,550 ورزشکاران در المپیک و پارالمپیک و ورزش یا فقط خجالتی از $20,000 در هر ورزشکار. این 150 میلیون دلار پی برای NGBs ضمنا خراب شد به حدود $33,000 هر NGB کارمند.

“نگرانی من این است که coronavirus است که استفاده می شود … آنها درخواست برای پول است که ما می دانیم یک بار دیگر برای رفتن به جیب مدیران و نه واقعی ورزشکاران گفت:” هاگشید-ماکار سه بار مدال طلای المپیک شناگر و اجرایی قهرمان زنان, غیر انتفاعی است که طرفداران برای دختران و زنان در ورزش است.

“این بود فک انداختن که ما شنیده تعداد” گفت: Bremer, المپیک مدرن pentathlete و کارآفرین است. “من فکر می کنم وجود دارد فقط خیلی پول گرفتن در اطراف پرتاب سی و دزیره او می داند که بازی … آنها نباید در حال اجرا را از طریق هر چند مگر اینکه آنها را به یک تایید به آن نیاز دارید.”

در ایمیل خود, Filippone نیست جزئیات محاسبات که اطلاع 200 میلیون دلار درخواست. USOPC مدیر عامل Hirshland در بیانیه ای در توضیح ارقام نوشت: “در کوتاه مدت متوجه ما بررسی NGBs و پس از آن ساخته شده اضافی مفروضات در مورد حال و آینده تاثیر این بیماری همه گیر در ورزشکار حمایت مالی.”

در مصاحبه های تلفنی با مقامات NGBs درگیر با بررسی روند دفاع از این ارقام به عنوان دقیق. در حالی که بازی های المپیک در حال لغو نیست فقط به تعویق افتاد تا 2021 این مقامات گفت: المپیک, ورزش, NGBs بستگی دارد غیر از حوادث المپیک برگزار شد در طول سال برای درآمد.

“زیان واقعی هستند و وجود ندارد بسیاری از مکان های دیگر [در NGB بودجه] برای بازگشت اصلاح” گفت: حداکثر کاب, مدیر اجرایی ایالات متحده بیاتلون انجمن که کمک کرد نظارت بر, بررسی, تلاش, هفته گذشته است. کاب اذعان کرد که این 150 میلیون دلار رقم چیزی از برآورد خشن به چندین NGBs نمی پاسخ به USOPC درخواست برای پر کردن یک نظرسنجی افشای برآورد ضرر و زیان مالی.

از 55 NGS بررسی کاب گفت: 41 پاسخ داد: جزئیات حدود 121.8 میلیون دلار درآمد از دست رفته به علت لغو از مارس تا ژوئن.

“ما برگشت-از-پاکت تخمین می زند برای آنچه که ممکن است ضرر و زیان برای گروهی که ما نشنیده بودم و در آن زمان ما نزدیک به 150 میلیون دلار,” کاب گفت. او کاهش یافته است به انتشار هر, ورزش, اطلاعات, به این دلیل که NGBs نمی شد گفت: در پیشبرد این اطلاعات می تواند تبدیل به ،

کاب را ارائه داده ناشناخته خواهد ماند — مجموع مقادیر گزارش شده توسط هر NGB بدون افشای آن, ورزش, گزارش شده است که رقم است. بیش از 100 میلیون دلار ضرر و زیان گزارش شده توسط nine NGBs در حالی که باقی مانده 32 سازمان که پاسخ داد: تخمین زده می شود بیشتر از متوسط ضرر و زیان است.

برای ایالات متحده بیاتلون, کاب گفت: ضرر و زیان خواهد بود در مورد $44,000 برای یک سازمان با حدود 2.6 میلیون بودجه سالانه. به عنوان coronavirus جهانی شد نگرانی در این ماه آمریکا بیاتلون تا به حال به عقب از دو رویداد در اروپا و لغو آن ملی و آمریکای شمالی قهرمانی است که برنامه ریزی شده برای این هفته در West Yellowstone منت.

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک کاهش یافته و به افشای چهره های آنها گزارش شده به USOPC به عنوان درآمد از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. ایالات متحده آمریکا شنا به گفته سخنگوی دختر خوشگل McLemore نه شرکت در نظرسنجی.

ایالات متحده آمریکا کشتی اجرایی غنی بندر گفت: سازمان گزارش شده حدود 1.5 میلیون دلار برآورد ضرر و زیان با $500,000 با توجه به در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاد مسابقات المپیک.

“این کاملا ما را مجبور به reimagine چگونه ما اجرای کسب و کار ما” گفت: بندر. “ورزشی ما آورده شده است به توقف screeching.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>