“این فقط یک احساس خوب به توپ در پاهای خود را به هم تیمی های شما قادر به دیدن” گفت: Adams, 21, ایالات متحده, تیم ملی, هافبک که در آلمان برای 15 ماه پس از چند سال با New York Red Bulls از MLS.

مانند تقریبا تمام ورزشی لیگ در سراسر جهان بوندسلیگا شده است تیره برای بیش از یک ماه به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما آلمان به عنوان برطرف محدودیت بالای آن دو ردیف از فوتبال هستند سر و صدا به زندگی است.

تیم های مانند لایپزیگ — که نشسته سوم پنج نقطه در پشت جبهه-دونده بایرن مونیخ با نه مسابقات چپ در حال برگزاری جلسات برای تعداد کمی از بازیکنان. آنها در انتظار فرصت های گسترده تر برای از سرگیری تمرینات و شاید کامل فصل پشت درهای بسته. (ملی ممنوعیت بزرگ رویدادهای عمومی اجرا می شود از طریق Aug. 31.)

آلمانی فوتبال لیگ انجام خواهد شد مجازی مجمع عمومی دوشنبه برای بحث در مورد مسائل است. این انتظار می رود که دولت اعلام دستورالعمل تازه یک هفته بعد در از سرگیری فعالیت های روزانه در سراسر کشور است.

هیچ یک از دیگر عمده فوتبال اروپا لیگ — و نه آمریکا ورزش لیگ — نزدیک به بازگشت به عمل است. بوندسلیگا که جهانی زیر می تواند تبدیل به اولین اصلی تیم ورزشی مدار برای سرگرم کردن بازی-گرسنه مخاطبان تلویزیون.

لایپزیگ جلسات یک نمونه از گام های کوچک 18 بوندسلیگا باشگاه در حال گرفتن.

“این یک کمی روی حیله و تزویر از آنجا که شما فقط می توانید انجام برخی از گذراندن آموزش شما می توانید دریبل شما می توانید در حال اجرا و تناسب اندام و در پایان” آدامز در روز جمعه گفت. “شما باید تمام متغیرهای فردی از آنچه در آن می خواهم به بازی در یک بازی است, اما آن را هرگز به یک 11 در مقابل 11 در حال حاضر. این همان چیزی است که لطمه می زند و به عنوان یک بازیکن را به دلیل شما می خواهید به بیرون بروید و با هم تیمی های خود را; شما می خواهید به دوئل و پیدا کردن راه هایی برای بهتر شود.”

پس از این جلسه که آخرین 45 تا 60 دقیقه این بازیکنان در بازگشت به اتاق خصوصی به دوش و لباس. تیم سرآشپزها ارائه وعده های غذایی که در سمت چپ در خارج از اتاق خود را.

روزهای دوشنبه به طور معمول نور روز و سه شنبه ها در حال سخت تر جلسات آدامز گفت. چهارشنبه یک روز پس از آن شدت افزایش می یابد و دوباره پس از آن دو روز است. بازیکنان نمی ماسک می پوشند اما نگه داشتن فاصله خود در حالی که در این زمینه است.

هنگامی که صفحه اصلی آدامز گفت: “بررسی های تاکتیکی و آموزش طرح های ارائه شده توسط کارکنان.

“من احساس امن” او گفت:. “راه آلمان به کار گرفته شده است نه تنها بسیار کارآمد اما مردم به پیروی از قوانین. اگر مردم از آنها با پوشیدن ماسک و دستکش و انجام چیزهای کمی هستند که قرار است برای کمک به. این یک وضعیت جدید برای بسیاری از مردم است. که قادر به بیرون رفتن و بازی خواهد بود یک احساس بزرگ اما شما فقط می خواهید برای انجام این کار زمانی که آن را نگه می دارد همه امن — همه بازیکنان تمام کارکنان درگیر در بازی های در حال اجرا و البته طرفداران. اگر ما همچنان به بازی بدون تماشاگر و است که آنها را نگه می دارد امن ما خواهد بود خوشحال به انجام این کار است.”

حامیان گروه های ارسال شده بیانیه ای در وب سایت های مربوطه و گفت: “راه اندازی مجدد از فوتبال غیر قابل قبول است در شرایط فعلی به خصوص به بهانه مسئولیت اجتماعی است. سریع ادامه فصل خواهد بود مسخره از بقیه جامعه است.”

در حالی که تلاش خود را برای حفظ تناسب اندام, بازیکنان مطمئن نیستید که آیا آنها را به بازگشت به بازی بقیه 2019-20 فصل خواهد بود برای 2020-21 پیش فصل در ماه جولای و یا خواهد بود بدون فوتبال تا پاییز.

“ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به یک تعطیلات تابستانی گفت:” آدامز که به طور منظم صحبت می کند به پدر و مادر و برادران در آبشار Wappingers, n. y., است که در 70 مایلی شمال منهتن. “ما نمی دانیم که اگر وجود دارد در حال رفتن به یک offseason. ما فقط می دانیم وجود دارد [نه] بازی در سمت چپ ما لیگ قهرمانان و ما نمی دانیم دقیقا چگونه آن را در حال رفتن به بازی.”

بوندسلیگا و دوم آن پرواز 2. بوندسلیگا هستند به ایالات متحده بازیکنان خارج از کشور تا کنون. در میان دیگران در ردیف بالا هستند وستون McKennie (شالکه) جاش سارجنت (Werder Bremen) جان بروکس (ولفسبورگ) و زاک Steffen (فورتونا دوسلدورف).

توقف دوم وقفه در این فصل برای آدامز که در ماه دسامبر در بازگشت از شش ماه آسیب اخراج. او به نظر می رسد در پنج لیگ و لیگ قهرمانان بازی. دومی 3-0 پیروزی بر انگلستان تاتنهام در مارس 10 نهایی بازی قبل از خاموش کردن.

“شما در حال راه رفتن به سرود و روز بعد ناگهان همه بازی های ما لغو شد برای آخر هفته” آدامز گفت. “چیزهایی که اتفاق افتاده است و پیشرفت و نه به سرعت. هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است وجود دارد برخی از عدم اطمینان به ما چگونه خواهد پیشرفت و هنوز هم وجود دارد ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات