USMNT مربی گرگ Berhalter انتظار مقدماتی جام جهانی با فرمت ‘هر روز در حال حاضر’

منطقه ای و مقدماتی آغاز خواهد شد در شش هفته و احتمالا در ماه اکتبر زمانی که مجموعه دوم از مسابقات شد و به بازی می شود.

ایالات متحده بازیکنان در خارج از کشور فقط از اتمام دوباره شروع فصل به جای در نظر گرفتن تعطیلات. MLS در حال انجام یک ماه است مسابقات در یک محل واحد با آزمایشی برنامه به ادامه فصل به طور منظم در اواخر تابستان امسال است.

صحبت با خبرنگاران روز شنبه از منطقه اورلاندو که در آن او به ماندن در داخل MLS حباب Berhalter گفت که او انتظار دارد کونکاکاف اعلام مقدماتی جام جهانی جزئیات “هر روز در حال حاضر.”

او گفت که او فکر می کند که منطقه ای حاکم بر بدن را با استفاده از اکتبر پنجره بین المللی برای غیر مقدماتی و شروع مراحل مقدماتی در نوامبر و یا سه ماهه اول سال 2021.

فرمت نامشخص باقی مانده است به عنوان به خوبی. به طور معمول کونکاکاف می فرستد شش تیم به دور نهایی شناخته شده به عنوان شش ضلعی با خانه و دور مسابقات بین هر تیم در مجموع 10 بازی هر کدام. سه تیم کسب اتوماتیک صندلی و یک چهارم وارد حذفی بین قاره ای.

با مسابقات بین المللی تعطیل از ماه مارس, اما, کونکاکاف, پیشنهاد تغییرات. که می تواند به معنای پایان شش ضلعی و اجرای چند گروه شامل تیم های بیشتر به طور کلی اما بازی کمتر در مسابقات به دنبال یک بلیط به قطر.

و یا فرمت می تواند همان باقی بماند.

“حتی اگر مقدماتی شروع نمی کند در سال 2020 هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت یک سحر و جادو انجام می شود” Berhalter گفت. “ما را از طریق خرما وجود دارد مقدار زیادی از تاریخ است. ما نیاز به بازی 10 روز پنج ویندوز. آنها قادر خواهد بود به شکل که. این چیزی است که تبلیغ شده است.”

همانطور که برای کونکاکاف پیشنهاد تغییر Berhalter گفت: “این می تواند به معنای بسیاری [از او]. من نمی خواهد به عنوان خوانده شده که به بیش از حد.”

“این یک وضعیت بد برای همه, برای هر کشور” گفت: Berhalter که استخدام شد و در دسامبر سال 2018 است. “ما بیشتر محروم از کشورهای دیگر است.”

او اشاره کرد که تیم ملی بازی 18 مسابقات در سال 2019 در میان ترین در جهان است. آخرین بار آن هم به عنوان یک واحد اگر چه نوامبر آن سال. در سال 2020 تنها بازی کرده است در یک بازی دوستانه برابر کاستاریکا در فوریه. 1 با MLS-بر اساس بازیکنان.

دوستانه در ماه مارس لغو شد و ملت لیگ در اوایل ماه ژوئن شد و به تعویق افتاد.

قادر به شرکت در مسابقات در اروپا و دیدار با بازیکنان و باشگاه مربیان Berhalter گفت که او به طور منظم در ارتباط با خارجی مبتنی بر بازیکن ، برایان مک براید, تیم ملی مدیر کل نیز در ارتباط با بازیکنان و باشگاه است.

مثلا Berhalter گفت: مک براید صحبت سهشنبه با ولورهمپتون مقامات در مورد 19 ساله مدافع اوون Otasowie آینده.

چه Berhalter نشد و از دور دلگرم کننده است. مسیحی Pulisic, 21 می برد فوق العاده تابستان در فصل اول خود را با چلسی پس یو پی اس و فراز و آسیب قبل از همه گیر shutdown.

جیووانی Reyna, 17 کرد خود را به بوروسیا دورتموند تیم. در جای دیگر در آلمان, Tyler آدامز و وستون McKennie — هر دو 21 — ساخته اند گام و جاش Sargent, 20, بازی های برگزار شده به طور منظم در یک نبرد موفق به جلوگیری از سقوط.

مدافع Sergiño Dest, 19, یک ستاره در حال افزایش در آژاکس که نه از سر اردویسه فصل در هلند.

عدم وجود آمریکا و اردوگاه های آموزشی و مسابقات در این سال اگر چه نگه می دارد Berhalter از دیدن چگونه است که استعدادهای جوان مش.

“این در مورد رفتن را از طریق این فرایند در مجموع بنابراین این گروه می تواند رشد کند,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل این گروه است. ما دیده می شود نیست این گروه واقعا با هم. ما دیده می شود نیست این گروه آزمایش در بار تلاش. ما نمی دانیم که این گروه است. مردم نمی دانند این گروه در عین حال اما به عنوان ما را از طریق مقدماتی و هنگامی که ما واجد شرایط و رفتن به جام جهانی این گروه می تواند تاثیر.”

Pulisic, Berhalter اشاره به دست آورده اعتماد خود را در لیگ برتر هم تیمی.

“اگر شما به تماشای این بازی شما می توانید تغییر چشمگیر در چه هم تیمی های خود مربوط به او,” او گفت:. “آنها در واقع نگاه به او در حالی که زمان در ابتدا شما در حال فکر کردن” صبر کنید که چرا آنها عبور او این توپ؟’ در حال حاضر آنها دریافت توپ خود را اول است به او. او واقعا رشد کرده به یک بخش مهم از این گروه و آن را سرگرم کننده به تماشای.”

میان عدالت اجتماعی حرکت در این تابستان کهنه DeAndre Yedlin سوال که آیا او هنوز هم می خواستم به بازی برای تیم ملی. این مدافع نیوکاسل گفت: آسمان ورزشی “این سخت است برای من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی نر به نمایندگی از یک کشور است که چیزهایی مانند این که در آن همه مردم نیست برابر است.”

در روز سه شنبه Berhalter گفت: “من به طور کامل حمایت از Andre. من باید اجازه دهید او را می دانم که. آنچه که من فکر می کنم او در حال انجام است. آنچه که ما نیاز به آگاهی است. ما باید مردم را به می گویند: “ما خوشحال هستند با وضع موجود. ما می خواهید تغییر دهید.

“من امیدوارم که او نیز می بیند ایالات متحده در تیم ملی به عنوان یک وسیله نقلیه برای تغییر و ایجاد یک بیانیه با ما.”

پرسید که ایستاده بود در MLS مسابقات Berhalter گفت او شده است تحت تاثیر قرار با تورنتو Ayo Akinola 20 سال به جلو با پنج گل در سه بازی; کلمبوس به جلو Gyasi Zardes و هافبک دارلینگتون Nagbe; سیاتل اردن Morris; سن خوزه هافبک جکسون Yueill; لس آنجلس گلکسی هافبک علی چوپانی; و فیلادلفیا هافبک Brenden Aaronson.

در Aaronson, Berhalter گفت: “برای اینکه 19 همه انتظارات ما واقعا در او چگونه باید انجام شود و این که می گوید زیادی در مورد او و مهارت های خود را تنظیم کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im