ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست برای تماس های توکیو بازی های المپیک به تعویق افتادن پیوستن به ایالات متحده آمریکا شنا

یک ایمیل در مورخ جمعه که آهنگ های بدن حاکم شده صبح روز شنبه USATF اجرایی حداکثر سیگل گفت: المپیک ایالات متحده سر سارا Hirshland که USATF است “با احترام درخواست” این USOPC به مدافع به کمیته بین المللی المپیک به توکیو بازی ها به تعویق افتاد. ایالات متحده در المپیک و Paralymic کمیته روز جمعه گفت آن را به تصمیم گیری در حال حاضر به دلیل شروع بازی های المپیک در چهار ماه

اما ورزشکاران باید به دنبال یک رژیم سفت و سخت برای آماده سازی برای بازی ها و رهبران در ورزش های فردی و ابراز نگرانی کرده اند. Siegel ایمیل با تمرکز بر نگرانی در مورد رفاه ورزشکاران که گفته شده توسط کمیته بین المللی المپیک برای ادامه آموزش به عنوان اگر بازی را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با وجود عظیم خطرات بهداشتی و گسترده دولت محدودیت.

USATF پیوست ایالات متحده آمریکا شنا در درخواست برای به تعویق افتادن معنی این کشور بزرگترین کارکنان فدراسیون های ورزشی در حال ایستاده در برابر کمیته بین المللی المپیک اصرار این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا فرستاده مشابه یادداشت به USOPC و مربیان توضیح داد که شناگران قادر به پیدا کردن مکان برای آموزش اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از استرس به عنوان آنها مقابله با کروناویروس تحت تاثیر هر جنبه از زندگی روزمره است.

“ما اذعان می کنند که هیچ, کامل, پاسخ, و این است که بسیار پیچیده و دشوار است تصمیم اما این موقعیت حداقل فراهم می کند و ورزشکاران ما با راحتی از دانستن است که آنها زمان کافی به درستی آماده سازی خود را از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی قادر به شرکت در امن و موفق بازی های المپیک و که آنها می توانند تمرکز خود را به مراقبت از خود و خانواده خود را” Siegel نوشت: به Hirshland. “ما می خواهیم USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران است.”

این USOPC به نظر می رسد بی حرکت جمعه شب پس از ایالات متحده آمریکا شنا بیانیه منتشر شد. در بیانیه ای USOPC گفت: کمیته ملی المپیک معتقد است “زودرس” را به تصمیم گیری در مورد بازی های المپیک توکیو که می خواست آن را به “استطاعت آنها فرصت” برای جمع آوری اطلاعات بیشتر قبل از اصرار IOC باعث می شود یک تماس.

“ما همچنین شنیده ها از ورزشکاران که می خواهند … به اطمینان حاصل شود که ما نمی موعد مقرر در نظر گرفتن هر گونه ورزشکاران فرصت برای رقابت در المپیک و پارالمپیک تا زمانی که ما به وضوح بهتر” این USOPC بیانیه بخوانید.

Hurdler المپیک لولو جونز است که آموزش در لوئیزیانا گفت: USATF موضع “شما به ارمغان می آورد برخی از احساس آرامش و تسکین است.” او امیدوار است که فشار را کوه در کمیته بین المللی المپیک پس از ورزشکاران می تواند رها از استرس است. او گفت: مسابقه تمام شده است لغو می شود و او نمی تواند پیدا کردن ورزشگاه و یا کالج آهنگ به قطار در, چرا که آنها همه بسته شده اند. در همین حال اعضای خانواده اش را از دست داده اند شغل خود را و افتاده به آشفتگی مالی.

“فقط به این دلیل که ما در المپیک معنا نیست که ما هستیم ایمنی بدن را به این بیماری” جونز گفت. “هر زمان که ما در حال بیرون رفتن در ملاء عام و در تلاش برای پیدا کردن ورزشگاه و اماکن به من مانند” واقعا؟’ دولت به ما گفتن به ماندن در خانه ما به خود قرنطینه اما ما نمی توانیم به این دلیل که کمیته بین المللی المپیک است که قاطعانه المپیک در حال رفتن به در. هر بار من تو را دیدم یک بیانیه از کمیته بین المللی المپیک گفت, هی, ‘بازی های المپیک خواهد رفت و دنیای من اطراف من است که پس از پاره پاره کردن.’ آن را احساس می کند مانند خانه در آتش و کمیته بین المللی المپیک است گفت: “نگران نباشید آن را خوب خواهید بود. اقامت خود را در داخل خانه خود را.’ “

در حالی که دوندگان جامپر و ثرورس صورت موانع کمتری در پیدا کردن مکان های باز به قطار از شناگران بهداشت و درمان نگرانی ها و محدودیت ها را تحت تاثیر آموزش خود را به عنوان به خوبی.

“هر کس در جهان است که با داشتن مسائل با امکانات آموزشی گفت: یکی از برجسته میدانی مربی که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست در مورد یک موضوع حساس است. “همه مدارس و دانشگاه ها تعطیل. در صورتی که بسیاری از افراد از شانس چون تقریبا همه قطار در کالج ها و دانشگاه ها. شما می توانید در Instagram — [آمریکا قهرمان جهان] اعطای هالووی در حال انجام است موانع در زمین چمن جلوی خانه خود را. این مورد در تمام جهان است.”

ریک Maese کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>