ایالات متحده آمریکا شنا خواستار به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو یک سال

در نامه سرگشاده ای خطاب به USOPC اجرایی سارا Hirshland, ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل تیم Hinchey نوشت: جمعه, “حق و مسئول چیزی که به انجام است که به اولویت بندی همه سلامت و ایمنی و مناسب تشخیص تلفات این جهانی و همه گیر است که مصرف در فرآورده های ورزشی.”

Hinchey به این نتیجه رسیدند با نوشتن “وجود دارد هیچ, کامل, پاسخ, و این آسان نخواهد بود; اما, آن است که یک راه حل فراهم می کند که یک بتن مسیر رو به جلو و اجازه می دهد تا تمام ورزشکاران به آماده شدن برای یک امن و موفق بازی های المپیک در سال 2021.”

در پاسخ USOPC انتشار بیانیه ای نسبت به Hirshland و رئیس هیئت مدیره سوزان لیون که عنوان خوانده شده در قسمت:

“این USOPC کامل و کل همدلی برای ورزشکار جامعه به عنوان آنها را مدیریت وحشتناک استرس و اضطراب ناشی از عدم ایقان در مورد توکیو بازی. ما درک می کنیم که ورزشکاران باید نگرانی در مورد آموزش مقدماتی و ضد دوپینگ کنترل و که آنها می خواهند شفافیت ارتباطات و وضوح به حد کامل ممکن است.

“این USOPC روشن ساخته است که همه ورزشکاران باید خود قرار داده و بهداشت و سلامتی و سلامتی و سلامتی بیشتر جامعه بالاتر از همه چیز بی سابقه ای در این لحظه. در همان زمان آن را به عنوان مربوط به بازی های ما نیز شنیده می شود از ورزشکاران که می خواهند المپیک و پارالمپیک جامعه می شود بسیار عمدی در مورد مسیر رو به جلو و به اطمینان حاصل شود که ما نمی موعد مقرر در نظر گرفتن هر گونه ورزشکاران فرصت برای رقابت در المپیک و پارالمپیک تا زمانی که ما به وضوح بهتر است.”

گرگ میهن سرمربی تیم زنان آمریکا را شنا تیم و مربی در دانشگاه استنفورد گفت: مربیان و شناگران پشتیبانی Hinchey بیانیه.

“شناگران در حال روال محور و آموزش بسیار بخشی از روال” میهان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “در بسیاری از راه های قوام ما برنامه درمانی است. من نگرانی در مورد استرس و اضطراب در حال حاضر ما بهترین ورزشکاران با عدم اطمینان از جایی که آنها در حال رفتن به, روز به روز, دانستن است که آنها را به طور بالقوه باید به رقابت در بازی های المپیک زمانی که آنها شده اند قادر به آماده سازی که شاید برخی از دیگران در سراسر جهان.

“من فکر می کنم وجود یک زمینه بهداشت روانی و نگرانی در اینجا برای ما بهترین ورزشکاران و آن را قرار داده و آنها را در یک محل که در آن تعویق افتادن حس می کند.”

پیش از آن در روز Hirshland گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که USOPC به اشتراک گذاشته شده است به برخی از نگرانی هایی که ابراز شده توسط ورزشکاران آمریکا در مورد رقابت در توکیو در این تابستان و اضافه میکند: “من می توانم به شما اطمینان دهم هیچ شرایط و زمانی که USOPC ارسال خواهد ورزشکاران ما به راه آسیب است اگر ما آن را باور نمی کند امن بود.”

المپیک امیدوار از چندین کشور ابراز نگرانی های مشابه در مورد امنیت بازی های المپیک تابستانی و گفته اند آموزش خود را در حال حاضر شده است به خطر بیافتد. پیش از آن در هفته, ژیمناست, Colin ون Wicklen شد اولین ورزشکار رقابت برای یک نقطه در تیم المپیک ایالات متحده به طور علنی از اصرار برای به تعویق افتادن ارسال در توییتر: “ما باید فشار بر کمیته بین المللی المپیک به انجام کار درست است.”

“من فکر نمی کنم آن را عادلانه به ورزشکاران اختصاص داده شده تمام زندگی خود را به تلاش برای ایجاد یک تیم المپیک که باید به مقابله با این” ون Wicklen گفت واشنگتن پست در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “ما شایستگی این را در بهترین های ما به آن بهترین های ما به ضرب گلوله کشته و بهترین فرصت را به تیم المپیک و رویاهای ما به حقیقت می پیوندند.”

کمیته بین المللی المپیک نشده منحرف در قصد خود را به مرحله توکیو بازی ها در برنامه و خواست ورزشکاران برای ادامه آموزش با جولای 24 تاریخ شروع داشته باشید. اما به شهرستانها در سراسر جهان را تجربه کرده اند افزایش محدودیت ورزشکاران داشتن به طور فزاینده ای دشوار زمان پیدا کردن سالن ها و استخرهای شنا و تمرین و امکانات مورد نیاز برای آموزش است.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از مخلوط اظهارات در حال حاضر و که واقعا فاجعه را با سر” ون Wicklen گفت. “شما در حال تلاش برای انجام بهترین ها را برای خودتان در حال امن و سالم بماند. شما می خواهید برای گوش دادن به آنچه که همه شما گفتن: ماندن در داخل هر جایی نمی رویم اگر شما لازم نیست. اما شما همچنین می شنوید: “هی المپیک هنوز هم اتفاق می افتد. ورزشکاران نیاز به آماده شدن.’ “

کمیته بین المللی المپیک برگزار می شود مکالمات تلفنی با المپیک ذینفعان و با صدور اطلاعیه روز شنبه گفت: “کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند.”

Inaki گومز بازنشسته مسابقه المپیک واکر از کانادا به نام پیام “تدبیر & بی پروا.”

“به خصوص در کشورهای که در آن مستند است که در اثر” او ارسال شده در توییتر. “پیام باید خود منزوی کردن و یا محدود کردن غیر ضروری, تماس, و ما می تواند نگرانی در مورد ورزش یک بار وضعیت شده است موجود است.”

آمریکا دونده از راه دور-Kara Goucher دو بار المپیک, توییتی در کمیته بین المللی المپیک روز پنج شنبه شب با اصرار آن را به تعویق می اندازند. او گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه که ورزشکاران مجبور شده اند به یک موقعیت غیرقابل دفاع.

“مردم مسئول باید حق تصمیم گیری برای آنها را” او گفت:. “در حال حاضر آنها نمی تواند پیدا کردن امکانات برای آموزش در آنها قرار داده ایم خود را در خطر بیرون رفتن و آموزش و تلاش برای پیدا کردن مکان های تست مواد مخدر است به حالت تعلیق در بسیاری از کشورها مسابقات لغو همه جا. و ما در حال انتظار برای آنها را به ماندن در شکل tiptop. به نظر من این خیلی دیوانه است. و آن قرار دادن پول و سود بالاتر از سلامت ورزشکاران است.”

USOPC مقامات شنیدن شده است تمام هفته از بسیاری از چالش های آمریکایی ورزشکاران مواجه شده اند در روزهای اخیر اما Hirshland گفت: به طور کلی بازخورد شده است متنوع است. “محیط زیست حتی در نقاط مختلف کشور ما کاملا متفاوت است,” او گفت:. “واکنش مردم و آنچه در آنها احساس کاملا متفاوت است. و ما شاهد این هستیم که در انتقادات و پیشنهادات ما در حال گرفتن از ورزشکار جامعه است.”

در حالی که برخی از ورزشکاران گفت: آموزش در میان covid-19 شیوع ویروس خود ایمنی و بهداشت, لیون تاکید کرد “ما اولویت شماره 1 باید به سلامت و ایمنی و مهار این ویروس دوره کامل متوقف شود.

“که نباید در تضاد به هیچ وجه با این تصمیم کسی است که در مورد آموزش خود را,” او اضافه شده است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ شرکت در یک تماس این هفته با 220 ورزشکار نمایندگان در سراسر جهان است. Kirsty کاونتری, رئیس کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران کمیسیون ارسال شده در یک ویدئو به توییتر پس از آن که در آن او اشاره کرد که ورزشکاران ابراز نگرانی برای سلامت و ایمنی و همچنین عدم اطمینان بازیگران در توکیو صلاحیت روند.

“ما فقط به شما التماس به نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند گفت:” بازنشسته شناگر از زیمبابوه. “ما شنیده ام که ورزشکاران آیا می خواهید برای دیدن بازی اتفاق می افتد در ماه جولای و این واقعا امیدوار کننده است. اما ما می دانیم که چشم انداز همیشه در حال تغییر است.”

او خلاصه نمی شد به خوبی دریافت در تمام گوشه و کنار. اصرار المپیک به تعویق افتادن, برزیلی, شناگر Bruno Fratus پاسخ داد: “من مصرانه از شما را به تجدید نظر و مشورت با برخی از ورزشکاران دیگر در سراسر جهان است. هنوز مطمئن شوید که اگر شما آگاه باشید از بسیاری از ورزشکاران مثل خودم حتی ناتوان از آموزش است.

“همچنین مشاوره از نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند به نظر می رسد قطع با واقعیت زمانی که ما رهبران جهان روزانه در تلویزیون درخواست مردم برای ماندن در خانه و منزوی کردن خودمان است.”

ون Wicklen گفت که او شروع به درک که برگزاری بازی های المپیک تابستانی این امر می تواند غیر منصفانه به عنوان او تلاش برای پیدا کردن فضای آموزش در این هفته. او را از اوکلاهما به هوستون و بازگشت به Oklahoma. زمانی که او در یک باشگاه ورزشی شنبه ون Wicklen گفت: “من نوع نگاه کردن به اطراف ورزشگاه و گفت:” هیچ راهی وجود دارد من می توانم در این سطح است که من نیاز به در اینجا. این است که رفتن به کار می کنند. “

با تمام رویدادهای رقابتی لغو طریق حداقل 10 مه و آموزش خود را در حال حاضر در معرض خطر ون Wicklen برآورد آن را حداقل یک ماه برای دریافت “حتی به جایی که ما قبل از این همه آغاز شده است.”

“که ما را با یک ماه و یا حتی شاید کمتر از یک ماه قبل از ما باید سعی کنید و واجد شرایط به تیم المپیک,” او گفت:. “این چیزی نیست که باید باشد.”

امیلی Giambalvo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im