ایالات متحده آمریکا شنا, تماس, برای بازی های المپیک به تعویق افتاد: ‘ورزشکاران ما تحت فشار زیادی هستند’

ایالات متحده آمریکا شنا خواسته است تا برای بازی های المپیک توکیو به تاخیر یک سال در میان coronavirus گیر این سازمان نوشت: در نامه ای خطاب به آمریکا, المپیک & پارالمپیک کمیته (USOPC).

در نامه منتشر شده در توییتر در روز جمعه ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل تیم Hinchey گفت: ورزشکاران در این تیم تلاش کرده اند برای آموزش و برای بازی های آینده که انتظار می رود برای شروع در ماه جولای سال 2020 است.

“هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که به سوال خواستار صحت یک سطح میدان بازی برای همه” آقای Hinchey نوشت. “ورزشکاران ما تحت فشار زیادی هستند و استرس و اضطراب و سلامت روان و سلامتی باید در میان بالاترین اولویت است.”

همچنین اظهار داشت که “حق و مسئول چیزی که به انجام است را به اولویت همه سلامت و ایمنی” در جهانی همه گیر بیش از شرکت در بازی های المپیک است.

یک سال تاخیر شد درخواست شده توسط این تیم برای بازی های المپیک به جای آن اتفاق می افتد در ماه جولای 2021 بار تلفات ویروس فروکش.

“وجود دارد هیچ, کامل, پاسخ, و این آسان نخواهد بود; اما, آن است که یک راه حل فراهم می کند که یک بتن مسیر رو به جلو و اجازه می دهد تا تمام ورزشکاران به آماده شدن برای یک امن و موفق بازی های المپیک در سال 2021,” او نوشت.

این USOPC گفت: در اوایل روز جمعه آن را به حال بیان یک اولویت در به تعویق انداختن بازی ها و یا با توجه به مهلت ارسال آثار به کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای تصمیم گیری نهایی است.

“من فکر می کنم ما خواهد موافقم با آنها این است که ما بیشتر نیاز به مشاوره و اطلاعات از ما امروز به یک تصمیم” سوزان لیون USOPC مدیره صندلی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه با توجه به واشنگتن پست. “و ما مجبور به اتخاذ یک تصمیم. ما بازی ها در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون. آنها چهار سال از هم اکنون. من فکر می کنم بسیاری ممکن است تغییر در آن دوره زمانی است. بنابراین ما در حال تهیه کمیته بین المللی المپیک این فرصت را به جمع آوری این اطلاعات و مشاوره و در این نقطه در زمان ما آن را احساس نمی کنند لازم است برای ما اصرار دارند که آنها تصمیم گیری کند.”

ایالات متحده آمریکا شنا در یک قرعه کشی در هنگام تماشای بازیهای المپیک با توجه به سطح خود ورزشکاران انجام در با سابق شناگران از جمله مایکل فلپس که اکثر تزئین المپیک از همه زمان. بنابراین سازمان صحبت کردن در برابر ادامه این بازی می آید به عنوان یک ضربه بزرگ برای کمیته بین المللی المپیک در حالی که وزن آن به تصمیم گیری دشوار است.


یعقوب Pebley یک شناگر در سال 2016 آمریکا در المپیک تیم با انتشار بیانیه ای در مورد اینکه چرا در این بازی باید به تعویق افتاد این سال است.

“چگونه می توانیم اعضای تیم ایالات متحده آمریکا و نقش مدل برای صدها نفر از هزاران نفر از ورزشکاران جوان حضور در مسابقات المپیک/المپیک در وجدان خوب” او نوشت. “برای انجام این کار خواهد پرواز در صورت از همه ظهور شواهد و بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله و حفاظت از سلامت آسیب پذیر جوامع است.”

دیگر المپیک امیدوار ابراز نگرانی در مورد ایمنی و آموزش در طول بیماری همه گیر.

ژیمناست, Colin ون Wicklen در توییتر نوشت: “ما باید فشار بر کمیته بین المللی المپیک به انجام کار درست است.” ما تیم ژیمناستیک عمومی گرفته شده و موقعیت اگر به بازی های المپیک باید به تعویق افتاد این سال است.

انگلیسی ها در المپیک انجمن (بوا) گفت: به تازگی آن را نمی خواهد “سلامت را به خطر اندازد” ورزشکاران خود را تشویق آنها را به قطار برای بازی اگر آن را در بهترین منافع خود را به انجام این کار.

“ما می تواند مطلقا روشن است که ما نمی خواهد خطر افتادن سلامت و رفاه ورزشکاران و یا گسترده تر هیئت در هر نقطه” را بوا گفت. “این ضروری است برای حفظ رقابتی یکپارچگی برای ورزشکاران, اما از آن است که به وضوح تنها عاقلانه برای ورزشکاران برای ادامه به آماده شدن برای بازی است که در آن امن و مناسب برای انجام این کار در دولت مربوط و دستورالعمل های بهداشتی.”

اما این سازمان گفت: آن هنوز هم مورد احترام IOC و آن فرایند تصمیم گیری که در نهایت تصمیم گیری اگر در این بازی باید به تعویق افتاد و یا ادامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>