ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی لی لئونگ گفت:, بدن حاکم را بخواهید ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته به مدافع که کمیته بین المللی المپیک تاخیر این بازی تا زمانی که آنها را می توان با خیال راحت برگزار می شود. درخواست برنده مشخص نیست ترجیح جدول زمانی.

“این بیماری همه گیر بر کل جهان و همه سلامت و ایمنی همیشه باید اول” لئونگ به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

شنا و دو و میدانی و ژیمناستیک در حال تماشا ترین المپیک تابستانی ورزشی و پر سود ترین و با نفوذ در کمیته بین المللی المپیک تصمیم گیری است. در بالا بردن صدای خود را به ورزش مربوطه آمریکایی حاکم بر بدن ساخته شده بیانیه ای قدرتمند که بازی نباید برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده.

قبل از در نظر گرفتن یک موقعیت در, سوال, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, نظرسنجی آن مردان و زنان تیم ملی برای ارزیابی احساسات خود را.

از آنها خواسته شد اگر آنها علاقه تعویق انداختن بازی های المپیک و اگر چنین است تا چه حد از آنها احساس می کردند باید به تعویق افتاد. گزینه های ارائه شده در این نظرسنجی بودند سه تا چهار ماه یک سال و یا “دیگر”.

حدود 80 درصد از حدود 70 ملی اعضای تیم پاسخ داد. از کسانی که 62 درصد به نفع تعویق انداختن بازی در حالی که 38 درصد آنها را می خواستم برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده لئونگ گفت. از 62 درصد در حمایت از به تعویق افتادن بیشتر مورد علاقه یک سال تاخیر به جای سه تا چهار ماه تاخیر در حالی که ورزشکاران دیگر پیشنهاد های مختلف جدول زمانی.

از آنجا که بررسی شد ناشناس وجود دارد هیچ راهی برای گفتن اگر چشم انداز بالا برای ساخت با مشخصات بالا در ایالات متحده زنان ژیمناستیک هنری تیم برای توکیو به رهبری 23 ساله سیمون Biles نگاهی به دیدگاه های مختلف نسبت به نر trampolinists ،

لئونگ گفت که از نظر دلایل ذکر شده توسط کسانی که علاقه تاخیر بسیاری ذکر نگرانی های ایمنی و بهداشت و همچنین تاثیر آن coronavirus محدودیت داشتن در توانایی خود را برای آموزش به صورت عادی.

در میان 38 درصد که به نفع شروع بازی در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده لئونگ گفت: مسائل مربوط به سن تمایل به توان اشاره کرد. برخی از بازدید در انتظار یک سال دیگر به عنوان نما بیشتر در معرض خطر آسیب و سایش در بدن است. دیگران ذکر شده محدودیت های مالی و بار اضافه به خانواده های آنها پرداخت برای یک سال اضافی از آموزش است. دیگران گفت: در 12 ماه تاخیر خواهد پیچیده تر برنامه های خود را برای شروع به کالج و یا وارد بازار کار شوند.

“این آسان نیست برای پاسخ به هر یک از ما” لئونگ گفت. “هستند بسیاری از دیدگاه های متفاوت است.”

لئونگ گفت: اگر بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 به تیم المپیک ایالات متحده آزمایش های برنامه ریزی شده در ماه ژوئن 24-28 در سنت لوئیس لغو خواهد شد. اما این امکان وجود دارد که سال 2020 المپیک ایالات متحده قهرمانی, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 4-7 در فورت ورث برگزار می شود و یا موکول به بعد در این سال است.

در حالی که کمیته بین المللی المپیک رئیس توماس باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک خواهد مسئله تصمیم گیری در بازی ها’ زمان در چهار هفته بعدی چند برجسته ملی حاکم بر نهادهای تحت فشار قرار دادند پشت ramping تا فشار برای تاخیر. آنها همچنین می خواهند سریعتر تصمیم گیری که در تاخیر آن, آنها, استدلال خواهد یدکی ورزشکاران نیازی خطر و روحی ادامه به آموزش تحت دشوار است و به طور بالقوه خطرناک شرایطی برای یک رویداد که ممکن است یا ممکن است برگزار می شود.

کانادا عمل کرده و برای اولین بار اعلام کرد یکشنبه شب که این امر حاضر به ارسال آن ورزشکاران به بازی های المپیک توکیو اگر برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده. استرالیا به تصویب رسید یک موقعیت مشابه.

روز دوشنبه آلمان در بازی های المپیک حمایت رئیس سریعتر قطعنامه و تضمین می کند که بازی های المپیک خواهد بود با تاخیر حداقل یک سال.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن اذعان کرد برای اولین بار است که به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی 2020 امکان بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im