میزان بیکاری در آمریکا به باقی می ماند در دو رقم تا ماه نوامبر انتخابات, کاخ سفید از پیش بینی

یک مشاور اقتصادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقمی توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به عنوان تعداد بیکاران آمریکایی ها همچنان در حال خزش به سمت بالا به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت انتظار می رود نرخ بیکاری به گرفتگی 20 درصد تا پایان مارس به بالاترین چنین رقم از رکود ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

“بیکاری خواهد بود چیزی که حرکت می کند به عقب کندتر” آقای Hassett گفت.

آقای Hassett گفت: در حالی که او انتظار دارد که نرخ بیکاری برای رسیدن به یک نقطه عطف در هفته های آینده و که آن را می تواند به بهبود سریع تر از زمان پیش بینی “شما در حال رفتن به شروع یک شماره در بیست و کار راه خود را از پایین” خواهد شد که یک فرایند آهسته.

“اگر وجود دارد یک واکسن در ماه جولای پس از آن من می تواند راه بیشتر خوش بینانه” در مورد نرخ بیکاری به زیر 10 درصد آقای Hassett گفت.

نرخ بیکاری رسیده 14.7 درصد در ماه آوریل به عنوان کسب و کار ادامه داد: به شاتر بیش از نگرانی های بهداشتی مربوط به Covid-19.

در همین حال جمهوری خواهان و دموکرات ها به نظر نمی رسد در همان صفحه و یا حتی خواندن از همان کتاب — برای چگونگی ادامه قانونگذاری برای کمک به بنیادی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

کنگره گذشت حدود 2.7 trn بیش از چهار coronavirus امداد صورتحساب در دو ماه اول پس از بحران بهداشت و درمان در ماه مارس است. اما در حالی که آمریکا گذشت یک پنجم لایحه ارزش شمال $3trn در اوایل این ماه سنا جمهوری خواهان اتخاذ کرده اند صبر کنید و ببینید روش رد خانه لایحه به عنوان یک لیبرال “لیست آرزو.”

آقای Hassett نشان داد که یکی از کاخ سفید را اولویت با توجه به بیکاری خواهد بود پرداختن به توسعه های اخیر از بیمه بیکاری سیاست می پردازد به تازگی برخی از گذاشته شدن افراد بیشتر از افرادی که هنوز مشغول به کار است.

“در بسیاری از جمهوری خواهان نگران آن است که سود آن را می سازد به طوری که مردم بیشتر برای کار نمی کند از برای کار. و بنابراین ما مشتاقانه منتظر به کار با مردم به طور بالقوه اصلاح که” آقای Hassett گفت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز عبور مسئولیت قانون اصلاحات یک حزب خود را رئیس نگرانی در هر بعدی coronavirus قانون استدلال می کند که کسب و کار نمی خواهید به دوباره باز اگر آن را به معنی آنها می تواند غرق توسط دعاوی از کاربران که بعد از قرارداد Covid-19.


“برای تیم ما در اینجا جمهوریخواه اکثریت سنا اگر وجود دارد هر گونه خط قرمز آن را در دادخواهی” آقای مک کانل به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>