ما را به توقف کمک حوثی مناطق اگر شورشیان نمی تکان دادن

قاهره — USAID گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که آن را به حالت تعلیق درآورد کمک به حوثی ها در مناطق تحت کنترل خود در یمن که در آن بسیاری از کشور مردم زندگی می کنند, اگر شورشیان نمی حذف موانع مانع کمک های عملیات.

در بیانیه این سازمان گفت: آن را به اطلاع همکاران از جمله U. N. سازمان در مورد این طرح هفته گذشته است. آن گفت: تعلیق شروع خواهد شد در اواخر ماه مارس اگر حوثیها هیچ عمل است.

“ما همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از کاهش کمک ها در شمال یمن” آژانس گفت.

ایالات متحده ارائه شده حدود 700 میلیون دلار در کمک به یمن سال گذشته است. آن را در میان بزرگترین کمک کننده به یمن که در آن یک U. N. کمک برنامه جمعا به مبلغ 8.35 میلیارد دلار پس از 2015 حیاتی برای نگه داشتن بسیاری از یمنی زنده است. سازمان ملل خواستار توقف عملیات نظامی در یمن بدترین بحران انسانی.

به عنوان جنگ در یمن وارد ششمین سال 10 میلیون نفر در کشور در آستانه قحطی و 80 درصد از جمعیت 29 میلیون نفر نیاز به کمک های اولیه, با توجه به U. N. بیش از 3 میلیون نفر آواره شده اند وبا شیوع کشته شدن صدها نفر و حداقل 2.2 میلیون کودک زیر 5 سال دچار سوء تغذیه شدید آژانس گفت.

حوثی های یمن که کنترل بسیاری از شمال یمن را مسدود نیمی از سازمان ملل متحد کمک های برنامه های تحویل در کشور جنگ زده — قوی-arm تاکتیک با هدف وادار کردن سازمان به آنها کنترل بیشتری بر بشردوستانه مبارزات انتخاباتی.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de