ما با موفقیت آزمایش hypersonic سلاح در هاوایی

ما را آزمایش کرده است گزارشی hypersonic سلاح در هاوایی وزارت دفاع (DOD) را تایید کرده است.

پنتاگون گفت: این آزمون از hypersonic سر خوردن بدن در اواخر روز پنج شنبه یک موفقیت بود.

هر دو کشور چین و روسیه در حال توسعه مشابه قابلیت های نظامی.

ما دفاع موشکی آژانس (MDA) “نظارت و جمع آوری داده های ردیابی از پرواز آزمایش است که اطلاع رسانی آن توسعه مداوم از سیستم های طراحی شده برای دفاع در برابر دشمن hypersonic سلاح” آن را در بیانیه ای گفت.

“اطلاعات جمع آوری شده از این و در آینده آزمایش خواهد شد بیشتر اطلاع رسانی وزارت دفاع را hypersonic توسعه فناوری و این رویداد یک نقطه عطف بزرگ نسبت به گروه هدف از فیلدینگ hypersonic warfighting قابلیت در اوایل تا اواسط 2020s” به آن اضافه شده است.

Hypersonic سلاح های طراحی شده برای فرار از مدرن دفاع توسط پرواز در پنج برابر سرعت صوت یا سریعتر.

پس از برداشته به آسمان بر روی یک موشک به ارتفاعات از بین 25 مایل و 62 مایل hypersonic سر خوردن خودرو جدا و همراه جو فوقانی به سمت هدف خود.

Hypersonic سر خوردن وسایل نقلیه می تواند هدایت غیر قابل پیش بینی و البته مانور به شدت به عنوان رویکرد آنها تاثیر است. آنها همچنین به دنبال یک مقدار تملق و پایین مسیر از بالا, arching مسیر یک موشک بالستیک.

نیروی دریایی و ارتش به طور مشترک اعدام پنج شنبه راه اندازی است که “پرواز در hypersonic با سرعت به تعیین تاثیر نقطه” پنتاگون در بیانیه ای گفت:.

پنتاگون که آزمایش مشابه hypersonic موشک در سال 2017, یک هدف فیلدینگ hypersonic warfighting قابلیت در اوایل تا اواسط 2020s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>