آمریکا مسابقه به reimpose مستندات به عنوان Covid عفونت تصویب 2.5 متر – و مغلوب ساختن پیشی جستن سر به زمین گلف

تعدادی از ایالات متحده در حال مسابقه برای reimpose مستندات میان یک جهش جدید از coronavirus عفونت گرفته اند که در مجموع به بیش از 2.5 میلیون – ظاهرا باعث فشار به بازگشایی اقتصاد است.

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دومین روز پی در پی بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن ملی گلف در استرلینگ ویرجینیا تعداد موارد در ایالات متحده آمار حداقل 2,534,981 بخشی از جهانی مجموع بیش از 10 میلیون نفر است. در سراسر جهان بیش از 500000 نفر در حال حاضر مرده است.

در میان بدترین مکان برای زده شده بودند روستایی شهرستان در کالیفرنیا, آرکانزاس, میسوری کانزاس تگزاس و فلوریدا که دیدم تایید موارد بیش از دو برابر در یک هفته از 19 ژوئن به جمعه گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در تگزاس فرماندار گرگ آبوت دستور بسته شدن میله و reimposed محدودیت در رستوران داخل صندلی پایین از 75 درصد ظرفیت به 50 درصد است.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا می توانست به کاهش دوباره افتتاح کافه” فرماندار گفت: ABC News وابسته KIVA.com در میان صحنه های بسته بندی شده در مرکز شهر موسسات در شهرستانها مانند هوستون.

در فلوریدا شهردار کارلوس Gimenez در میامی-Dade شهرستان اعلام کرد در شب جمعه او را نزدیک سواحل بیش از 4 جولای آخر هفته. او گفت: سرکوب فعالیت های تفریحی عاقلانه بود با توجه به تعداد فزاینده ای از عفونت در میان بزرگسالان جوان است.

روز شنبه, فلوریدا گزارش شده بیش از 9500 موارد جدید از تقریبا 9,000 در روز جمعه.

روز جمعه زمانی که روزانه تعداد تایید عفونت در سراسر کشور رسید و به یک روز از 45,300 گرفتی قبلی بالا از 40,000 مجموعه قبلی روز بالا اپیدمیولوژی Anthony Fauci هشدار داد این ملت مواجه شد یکی دیگر از بحران بالقوه است.

“مردم در حال آلوده کردن افراد دیگر, و سپس در نهایت شما را آلوده کسی که آسیب پذیر گفت: در اولین جلسه مطبوعاتی کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای چند هفته.

معاون رئیس جمهور مایک پنس شده بود با توجه به برگزاری تجمعات انتخاباتی در فلوریدا و آریزونا در هفته آینده است اما در حال حاضر لغو آنها را با یک دستیار گفتن خبرگزاری رویترز او انجام داده بود تا از فراوانی از احتیاط.

آریزونا است که در میان مهم ترین میدان نبرد متحده در ماه نوامبر نیز دیده می شود جدید سنبله در عفونت.

خواسته در رادیو فردا که آیا دولت بوده و اشتباه اجازه می دهد تا فرد متحده در پاسخ به ظاهر اتفاقی شیوه آقای پنس در دفاع از اقدامات خود را.

“ما از نزدیک کار کرده با همکاری فرمانداران به مطمئن شوید که آنها تا به حال چه آنها نیاز به زمانی که آنها نیاز به آن متناسب با شرایط منحصر به فرد در کشورهای خود را,” او گفت:

“و – و هنگامی که شما را در پیشرفت فوق العاده ای است که ما در نیویورک و در کانکتیکات و در نیوجرسی و نیواورلئان و در میشیگان و در اوایل متحده از ایالت واشنگتن که در آن ما – ما مسطح منحنی ما آهسته و ما آن را در یک زمان در اوایل این بیماری همه گیر که در آن ما فقط پوسته پوسته شدن تست ،

در همین حال وزیر بهداشت الکس آذر هشدار داده “پنجره بسته است” در این کشور فرصت را به عمل می کنند. “این یک وضعیت جدی” آقای آذر گفت: NBC News. “ما باید به قانون و مردم به عنوان افراد باید به عمل مسئولانه است. ما نیاز به فاصله اجتماعی ما نیاز به پوشیدن چهره ما را پوشانده اند.”

دیگران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود به سادگی در حال حرکت به سرعت به اندازه کافی.


تام فریدمن که قبلا ریاست مراکز کنترل بیماری ها (CDC) گفت: Fox News حرکت به بازگشایی این کشور اتفاق می افتد به سرعت بیش از حد و آنها را “نتیجه معکوس”.

“اگر شما برای باز کردن زمانی که موارد همچنان به عنوان بسیاری از ایالات آیا آن را مانند تکیه دادن به یک قلاب به سمت چپ شما در حال رفتن به ضربه سخت و این چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:.

“هنگامی که ما می بینیم و آریزونا و تگزاس و فلوریدا, کارولینای جنوبی, آنها در یک سریع شکوفایی و غمگین برای گفتن این است که رفتن به ادامه بدتر.”

آقای ترامپ که در تصویر وارد کردن باشگاه گلف باشگاه با پوشیدن یک تی شرت یقه دار و قرمز MAGA بیس بال درپوش بلبرینگ شماره 45 – او است که در کشور 45 رئیس جمهور بود و هنوز برای اظهار نظر در این وضعیت به عنوان ساخته شده آنچه گفته شد به او 272nd مراجعه به یکی از خواص گلف پس از آغاز ریاست جمهوری خود.

او به همراه سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی ،

خود دولت است که در میان کسانی که به خروش در عفونت گزارش حداقل 1500 در روز شنبه یک رکورد روزانه. روز جمعه و فرماندار هنری مک مستر اعلام کرد دولت جدید از اورژانس وجود دارد.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>