ما نماینده مجلس متهم نژادپرستانه Facebook پست برای بار دوم

ایندیانا دولت نماینده متهم شده است از ارسال یک نژادپرست عکس در Facebook – برای بار دوم.

جیم لوکاس یک جمهوری خواه است که در خدمت به عنوان یک نماینده مجلس در ایندیانا پس 2012, ارسال شده در یک الگوی رفتاری خود را به Facebook صفحه که نشان داد کودکان سیاه و سفید, در پوشک رقص با پست عنوان: “ما gon’ get free پول!”

این الگوی رفتاری نوشته شده بود به Facebook ساعت قبل از مجلس نمایندگان نانسی پلوسی نشان داد جدید کروناویروس بسته کمک به ارزش $3trn از جمله خطر پرداخت برای کارگران ضروری.

دموکرات جانین لی دریاچه که در حال اجرا است در برابر گرگ پنس – برادر معاون رئیس جمهور سابق ایندیانا فرماندار مایک پنس در ایندیانا 6th کنگره منطقه گفت: آقای لوکاس را ارسال نمی کند و منعکس کننده اعتقادات دولت است.

Ms دریاچه, که سیاه و سفید است, گفت: “این باعث می شود من می خواهم به گریه. و این حقیقت است. من فقط شگفت زده شده است. او یک رهبر در دولت ما. این است که ایندیانا است. آن را به بهترین از ایندیانا ، و از آن مشمئز کننده است.”

در این پست نیز مورد انتقاد قرار توسط جیک Oakman ایندیانا را سخنگوی جمهوری خواه که فاصله این حزب از نظرات.

“هر کسی که به دنبال جیم لوکاس برای هر مقدار از زمان می داند که او صحبت می کند تنها برای خود. نظرات خود را به طور کامل خود را به تنهایی” او گفت:.

ایندیانا خانه رهبر تاد هیوستن منتشر شد بیانیه ای که تکرار Mr Oakman انتقاد: “پست غیر قابل قبول است و من اصلا آن چشم پوشی.”

آقای لوکاس گفت که او در بر داشت تصویر از یک الگوی رفتاری ژنراتور آنلاین و احساس کردند که زبان مورد استفاده منعکس مردم چگونه صحبت به گفته آسوشیتد پرس.

خواه اضافه شده به ایندیاناپولیس ستاره است که او باور نمی کند چیزی اشتباه وجود دارد با تصویر استفاده می شود.

“من نمی بینم هر چیزی اشتباه است با آن. افرادی که می خواهید برای پیدا کردن نژاد پرستی در حال رفتن به پیدا کردن نژاد پرستی در هر چیزی” او گفت:.

آقای لوکاس نیز متهم به نژاد پرستی در سال گذشته زمانی که او ارسال شده یک عکس از چوبه دار با دو nooses تحت یک داستان در مورد یک مرد سیاه و سفید شفاعت به جرم تجاوز به عنف.

در آن زمان این نماینده مجلس گفت که او می خواست مجازات اعدام استفاده می شود برای سنگ دوزیه و افزود که او قبلا با استفاده از تصویر هنگامی که اشاره به سفید جنایتکاران.

او گفت Fox59 در ایندیانا: “اگر این است که چگونه آنها مشاهده آن هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن انجام دهد. که قصد من.”

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de