ما جت جنگنده جرقه وحشت پس از پرواز در نزدیکی هواپیمای مسافربری ایرانی به سوریه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آمریکا F-15, جنگنده, پرواز در نزدیکی یک هواپیمای مسافربری ایرانی به سوریه اواخر روز پنج شنبه جرقه وحشت در هیئت مدیره غیر نظامی و صنعت و غوطه که در سمت چپ تعدادی مجروح شدند.

ایران می گوید که برنامه ای برای افزایش این حادثه قبل از اینکه شورای امنیت سازمان ملل.

فیلم گرفته شده روی ماهان پرواز هوایی 1152 از تهران به بیروت نشان داد مسافران فریاد در ترور و خواستار از نماز به عنوان ماسک اکسیژن آویزان از سقف کابین. این هواپیما در نهایت فرود آمد و بدون درد و رنج هر گونه آسیب در فرودگاه بین المللی در بیروت.

برخی از مسافران روی ظاهر متزلزل و خون آلود. “این هواپیما به طور ناگهانی بالا رفت و پایین و سر من ضربه سقف” گفت: یکی از مسافران داخل هواپیما در یک ویدیو به صورت آنلاین پست ظاهرا توسط یک ایرانی تلویزیون دولتی ایران را که اتفاق افتاده بود در هیئت مدیره پرواز.

آمریکا تایید کرد که دو F-15, جنگنده, جت با نزدیک شدن به ماهان پرواز هوایی به انجام یک “استاندارد” بازرسی چشمی در “فاصله ایمن” 1000 متر.

“هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیما. حرفه ای رهگیری انجام شد مطابق با استانداردهای بین المللی” کاپیتان لایحه شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی آمریکا در بیانیه ای گفت:.

اما مسافران روی عرشه کشتی غیر نظامی جت گفت: یک هواپیمای جنگی آمد و به عنوان نزدیک به عنوان 100 تا 200 متر از هواپیما. تلویزیون دولتی خبرنگار گفت: در تصویری که F-15 “نزدیک به ما و خلبان این هواپیما برای جلوگیری از برخورد به سرعت فرود آمد”.

پنتاگون هنوز به توضیح دهد که چه نوع از ویژوال موشکافی یک خلبان پرواز یک هواپیمای جنگی در نزدیکی سرعت صوت می تواند از یک حرکت نظامی جت و یا چه آزمایشی انجام داده اند ممکن است تا به حال آنها شناسایی هر چیزی مشکوک است.

این حادثه می آید که ایالات متحده و متحدان آن در صورت خاموش در برابر ایران در چه چیزی می تواند ماه های آخر دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ramped تا تنش با تهران است.

غیر نظامیان گرفتار شده اند در تیراندازی. در ماه ژانویه ایران به ضرب گلوله یک غیر نظامی اوکراین جت در نزدیکی تهران ظاهرا اشتباه آن را برای تلافی جویانه ما پرتاب موشک یا جنگنده جت پس از رویارویی در عراق با نیروهای آمریکایی خود را بیش از ترور یک فرمانده ارشد قاسم سلیمانی. تمام 176 مسافر و خدمه کشته شدند.

شده اند وجود دارد تعدادی از تماس های نزدیک بین جت های جنگنده و هواپیمای غیرنظامی بیش از حریم هوایی سوریه از جمله یک حادثه در ماه فوریه که در آن یک هواپیما در تهران-دمشق پرواز بود تقریبا زده سوریه ضد هواپیما آتش زیر یک مظنون به حملات اسرائیل.

Mahan Air تحریم است و تحت بررسی دقیق توسط آمریکا به اتهام حمل و نقل مبارزان و مواد نظامی به مناطق جنگی در خاورمیانه از جمله سوریه و عراق و لبنان است. آن را نیز متهم شده است در حال حرکت کالا بین ایران و چین و ونزوئلا برای دور زدن تحریم ها.

ایرانیان به تازگی مورد انتقاد دولت متعلق به شرکت هواپیمایی برای ادامه پرواز به چین حتی به عنوان بسیاری از کشورهای جهان تا به حال تعلیق آنها در این سال برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که اپیدیولوژی می گویند به احتمال زیاد سرچشمه در استان ووهان.

آمریکا و ایران شده اند در حالت درگیری پس از یک سال 1979 قیام سرنگون تهران pro-آمریکایی شاه و تاسیس حکومت اسلامگرای رادیکال.

ایرانیان باقی می ماند و دچار آسیب های روانی توسط 1988 سقوط پرواز 655 ایران ایر که به ضرب گلوله کشته شد توسط ما موشک رزمناو وینسنس کشتن همه 290 مسافر و خدمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im