وزیر دفاع آمریکا گفت: ملوانان باید اقامت در coronavirus-سرند کشتی با وجود نامه از کاپیتان شفاعت برای تخلیه

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper گفت: او مخالفت با کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت’s تصمیم به تخلیه کشتی خود را پس از بیش از 100 ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus.

این هواپیما حامل لنگر انداخت در گوام در هفته گذشته پس از بیش از 20 ملوانان آزمایش مثبت برای Covid-19. در حالی که در گوام در هر یک از 5,000 ملوانان کشتی بود که تست شده است.

به عنوان گسترش عفونت در سراسر خدمه کشتی کاپیتان برت Crozier با ارسال نامه ای به مافوق خود گفت: ملوان نیاز به قرار دادن در انزوا و زندگی آنها در خطر است. آقای Crozier نامه بود که به مطبوعات درز.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” آقای Crozier نوشت.

آقای Esper بستری شده در طی یک مصاحبه با CBS اخبار شب که او نمی خواند Mr Crozier نامه اما تصمیم به علنی مخالفت خود را با اقدامات بدون در نظر گرفتن.

“من فکر نمی کنم ما در آن نقطه” آقای Esper گفت: وقتی پرسیده شد که اگر کشتی باید تخلیه شده است. “من قصد دارم به تکیه بر نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان به بیرون رفتن وجود دارد به ارزیابی وضعیت و مطمئن شوید که آنها ارائه کاپیتان و خدمه همه حمایت آنها نیاز به ملوانان سالم و کشتی در دریا.”

پس از CBS اخبار لنگر نورا o’donnell خواندن کاپیتان کلمات به او Mr Esper توافق کردند که “اولویت شماره یک است مراقبت از خدمات ما و اعضای خانواده خود را.”

او در نامه آقای Crozier استدلال ساخته شده است که بدون اقدام برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کشتی ملوانان خود را آماده خواهد بود به مبارزه با آنها “مبارزه بیمار” و وجود “خواهد بود و زیان” به ویروس.

او پیشنهاد کرد تمام خدمه مجاز کردن کشتی پس از آن کشتی را تحت یک حرفه ای تمیز کردن.


در حالی که اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است مفید در کاهش میزان عفونت در زمین تنگ دالان تنگ فضاهای زندگی و حرکت ثابت از ملوانان در سراسر کشتی را مهار یک حرکت سریع virus بسیار دشوار است.

این اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت که او موافق نیست با آقای Crozier اما گفت: حذف نیروهای از کشتی بود روشمند و استراتژیک است.

“ما اصلا مخالف با [فرماندهان] در آن کشتی و ما در حال انجام آن بسیار روشمند راه به دلیل آن همان نیست که یک کشتی کروز … که کشتی دارای تسلیحات در آن این هواپیما در آن” آقای Modly گفت: در طول سی ان ان مصاحبه.

سر از آمریکا نیروی دریایی ناوگان اقیانوس آرام ادمیرال جان قویلینو همچنین تاکید کرد نیاز برای اندازه گیری پاسخ به این ویروس نشان می دهد ملوانان تواند چرخش و خاموش کردن کشتی قرار دادن برخی از ملوانان در قرنطینه در زمین و دیگران در قرنطینه در این هواپیما حامل.

به گزارش نیویورک تایمزچرخش در نظر گرفته شده است برای حفظ یک گروه آماده پردازنده کشتی در همه زمان ها برای اطمینان از ماموریت آمادگی.

تا کنون هیچ خدمه روی عرشه کشتی شده اند در بیمارستان بستری به علت ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>