ما قطع نیمه هادی محموله به شرکت هواوی چین متعهد به مقابله به مثل

به ما انداخت یکی دو پانچ در چین رو به افزایش تکنولوژی قدرت با مسدود کردن جهانی تراشه های لوازم مخابراتی شرکت Huawei در حالی که کمک به یک تایوانی تولید کننده نیمه هادی باز کردن یک بعدی نسل گیاه در آریزونا.

چین در پاسخ به ما را تشدید با تهدید یک سری از اقدامات متقابل از طریق آن دولت اجرا news agency, از جمله قرار دادن ما شرکت هایی مانند اپل و کوالکام و سیسکو در یک “غیر قابل اعتماد نهاد فهرست”.

وزارت بازرگانی ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد این امر اصلاح یک قانون صادرات به “هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی از ما نرم افزار و فن آوری”.

Huawei شد قرار داده شده در اقتصادی, لیست سیاه در مارس 2019 اما در ادامه ما با استفاده از نرم افزار و فن آوری برای طراحی تراشه های تحت مبهم راه گریز.

تحت قانون جدید شرکت های خارجی که با استفاده از ما تراشه-ساخت تجهیزات مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن مجوز برای عرضه تراشه برای Huawei یا وابسته به آن است.

وزیر بازرگانی ویلبر راس گفت: در مصاحبه با فاکس اخبار کسب و کار است که تغییر حکومت بود “بسیار متناسب با چیزی که” به سعی و تصحیح راه گریز.

“شده است وجود دارد بسیار بسیار فنی گریز که از طریق آن Huawei شده است و قادر در اثر استفاده از فناوری آمریکا با خارجی fab, تولید,” او گفت:.

آقای راس گفت که با وجود اینکه قرار داده شده در آن لیست سیاه هواوی شدت تلاش خود را برای تضعیف ما را به امنیت ملی است.


کاخ سفید شورای امنیت ملی گفت: قانون جدید خواهد آن را سخت تر برای Huawei به استفاده از ما به تکنولوژی خود در برابر “ما متحدان و شرکای ما”.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد Huawei برای دست انداختن ما صادرات کنترل قوانین بهره برداری از تکنولوژی آمریکا و تهدید امنیت ملی ما” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد نیکی هیلی گفت: چین خود را از دست سطل بیش از این حرکت.

“آن است که دست پایین سمت راست حرکت می کند برای ما از نظر امنیت ملی,” او گفت:.

یک مقام ارشد وزارت بازرگانی رسمی به خبرنگاران گفت: در یک تلفن توجیهی که ما را صبر کنید و ببینید اگر چین retaliates.

دولت چین-اجرای آژانس خبری جهانی بارگفت: چین را “یک سری از اقدامات متقابل” در برابر این حرکت برای جلوگیری از حمل و نقل نیمه رساناها Huawei.

علاوه بر قرار دادن شرکت هایی مانند اپل و کوالکام و Cisco “غیر قابل اعتماد نهاد لیست” می تواند به توقف خرید از بوئینگ, هواپیما.


قوانین جدید را 120 روز مهلت و پس از آن هر تراشه به مقصد Huawei یا وابسته به آن خواهد بود نیاز به مجوز.

حکومت را تا حد زیادی تاثیر بزرگترین قرارداد chipmaker و کلید Huawei تامین کننده Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC).

در همان روز که آن را اعلام کرد قوانین جدید وزارت بازرگانی گفت: این امر با ارائه نامشخص “حمایت” به TSMC برای ساخت 12 میلیارد دلار از نسل بعدی کارخانه در آریزونا.

گیاه خواهد بود قادر به استفاده از جدید 5 نانومتر روند ramping تا به تولید 20,000 نیمه هادی ویفر در هر ماه پس از نورد آن تجاری دسته ای در 2024.

TSMC گفت: “پس از ما صادرات تغییر حکومت نزدیک” و انجام تجزیه و تحلیل حقوقی به “اطمینان از یک آزمون جامع و تفسیر این قوانین”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>