ما شروع خروج نیروهای خود از افغانستان

سربازان آمریکایی را آغاز کرده اند که خروج از افغانستان پس از طالبان و معامله که با کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در این کشور از بیش از 13000 به 8,600 در طول چند ماه آینده.

خروج اعلام می رسد در میان سنبله در خشونت های پس از نزدیک به 20 سال از جنگ و اشغال از سربازان آمریکایی.

روز دوشنبه این کشور دوئل رهبران هر نام خود را رئیس جمهور بالقوه ایجاد هرج و مرج آمریکا خروج مذاکرات زیر را که به ما داده اند مقامات بهترین شانس خود را برای ترک این منطقه پس از به ظاهر بی پایان جنگ.

یک توافق تاریخی بین آمریکا و طالبان به تشریح برنامه های به احتمالی خروج تمام نیروهای آمریکایی از منطقه در بعد از 14 ماه اگر طالبان حفظ توافق.

آمریکا “حفظ همه وسایل نظامی و مقامات برای به انجام رساندن اهداف ما” – از جمله مبارزه با تروریزم: در عملیات های منطقه در برابر القاعده و داعش در حالی که “حمایت از نیروهای ملی دفاعی و امنیتی” با توجه به بیانیه ای از نیروهای ایالات متحده در افغانستان سخنگوی Col سانی لگت.

او گفت که این توافق “در مسیر پاسخگویی به کارگردانی نیروی سطوح در حالی که حفظ قابلیت های لازم.”

مقامات پنتاگون قبلا گفت که طالبان شرایط طبقه بندی شده و وزیر امور خارجه مایک Pompeo نشده برنامه های دقیق برای آزادی زندانیان طالبان و این که آیا زندانی مبادلات قادر به گرفتن محل.

وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرده بود تصویب توافقنامه صلح در 2 مارس و خروج برنامه ریزی شده بود شروع به ظرف 10 روز از امضای آن.

مذاکرات صلح پس از هفت روز “کاهش خشونت” که دیدم شرایط به صورت رسمی مذاکره است.

در یک کنفرانس خبری پنتاگون هفته گذشته وزیر Esper گفت: خشونت کاهش است به احتمال زیاد به ادامه اما “من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد خارج شد در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. ما فقط در حال رفتن برای مقابله با هر وضعیت که در آن مطرح می شود.”

در حالی که مقامات ایالات متحده شروع به عقب نشینی مقامات افغان به آغاز مذاکرات روز سه شنبه به کاهش تنش ها میان طالبان و نیروهای افغان.

با وجود بی ثباتی از افغانستان به رهبری توافق نیست و بسته به نتیجه آن بلکه پیشگیری از “هر گروه یا فردی از جمله القاعده با استفاده از خاک افغانستان برای تهدید امنیت ایالات متحده و متحدان آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>