آمریکا و چین در جنگ از کلمات به عنوان پکن را تهدید به توقف عرضه دارو در میان coronavirus بحران

آمریکا و چین در درگیر جنگ لفظی میان پیشنهادات پکن می تواند در کاهش این منبع پزشکی در پاسخ به تهمت و دولت را شرح COVID-19 به عنوان “ووهان ویروس”.

در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان در ایالات متحده و جاهای دیگر باید تاکید کرد ماهیت جهانی این بیماری همه گیر و به دنبال جلوگیری از سرزنش چین که در آن برای اولین بار coronavirus موارد تشخیص داده شد که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید اشاره کرد اتهامی ،

مقامات از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo گرفته اند به اشاره به این بیماری به عنوان “ووهان کوروناویروس” در اشاره به شهر در استان هوبی که در آن موارد برای اولین بار متمرکز شد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بود و حتی بیشتر خاردار.

“به جای استفاده از بهترین شیوه این شیوع در ووهان پوشیده شده بود تا او گفت:” در سخنرانی خود در بنیاد میراث, یک محافظه کار اتاق فکر در واشنگتن, DC. “وجود دارد مقدار زیادی از منبع باز گزارش از چین که پزشکان درگیر بودند یا سکوت و یا قرار دادن در انزوا و یا آن نوع از چیزی که کلمه ای از این ویروس نمی تواند دریافت کنید. آن را احتمالا هزینه به جامعه جهانی در دو ماه.”

چین گفته است که کمک به جامعه بین المللی است.

ملل ژانگ ژوئن به خبرنگاران گفت: در نیویورک آن را تا به حال ارائه تجهیزات پزشکی به کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا.

“ما در حال ارسال تیم پزشکی به کشورهایی که نیاز است که ما انجام خواهد داد هر چه به پیوستن به جامعه بین المللی برای مبارزه با این ویروس به دلیل ما تنها یک جهان ما نیاز به عضویت در دست ما نیاز به نشان دادن همبستگی” او گفت:.

مارکو روبیو برجسته آشکار تهدید از پکن به قطع تجهیزات پزشکی به آمریکا در میان خشم توسط برخی به سرزنش چین برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی.

صحبت به فاکس نیوز وی با اشاره به مقاله ای در انتخاب این رسانه دولتی آژانس اشاره کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ستایش از تلاش های اوباما برای مقابله با بیماری است.

Coronavirus: می توانید گله ایمنی کمک انگلستان نبرد شیوع?

اما این مقاله گفت: در ابتدا آمریکا در واکنش به چین از جمله ممنوعیت سفر بود “بسیار نامهربان”.

“اگر چین retaliates علیه ایالات متحده در این زمان علاوه بر اعلام ممنوعیت سفر در ایالات متحده آن را نیز اعلام استراتژیک کنترل بر محصولات پزشکی و ممنوعیت صادرات به ایالات متحده. پس از آن ایالات متحده آمریکا خواهد بود سرگردان در اقیانوس coronaviruses جدید” مقاله گفت.

“همچنین با توجه به ما CDC مقامات بسیاری از داروها در ایالات متحده وارد می شوند…اگر چین ممنوع صادرات ایالات متحده را به سقوط در جهنم از یک کروناویروس جدید پنومونی بیماری همه گیر.”

آن افزود: “ما باید با اعمال صالح می گویند که ما مدیون چین عذرخواهی جهانی مدیون چین یک “متشکرم”.”

آقای روبیو گفت: تا به حال شده است اشتباه اجازه می دهد تا دارو خود توانایی تولید نقل دریایی.

“[چین] می تواند تهدید به قطع ما را از ما منابع دارویی آنها می تواند باعث داخلی مشکل در اینجا است که آن را دشوار و یا ما را به مقابله با آنها,” او گفت:. “این یک مقدار بسیار زیادی از اهرم”.

بهداشت حرفه ای است که بستگی به چین برای دسترسی به کشور را علنا ستایش پکن برای پاسخ خود را. در کاپیتول هیل رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: در این هفته: “آنها واقعا در حال حاضر کنترل خود را از شیوع بیماری است.”

در همین حال وزارت امور خارجه به احضار سفیر چین مقیم کابل پس از یک سخنگوی چین وزارت امور خارجه پیشنهاد نظامی آمریکا ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به ووهان.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>