شهری مایر دفاع Dwayne هاسکینس می گوید Redskins QB توسعه نیاز به فرهنگ تغییر

منتهی به سال گذشته پیش نویس وجود دارد گزارش می دهد که سابق Redskins مربی Jay weather underground و کارکنان خود را ترجیح داده دوک دانیل جونز به هاسکینس تنها به رد توسط مالک دانیل اسنایدر. Weather underground اخراج شد پس از ردسکینز آغاز شده 0-5 و هاسکینس را ندارد اولین شروع خود را تا هفته 9 تحت مربی موقت بیل کالاهان. او در پایان فصل با هفت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و هفت interceptions تکمیل 59 درصد از خود عبور می کند.

“من صحبت کردن با من و بچه ها” مایر گفت: از طریق NFL.com. “من به بسیاری از این بازیکنان است. پس از آن کارفرمایی گسل در حال حاضر است که خود را مربی اخراج شدم پس چه [هفته 5]? [ردسکینز] بودند در بی نظمی کامل و آن را به کارفرمایی گسل در حال حاضر. من آرزو می کنم کالج بود که آسان است. برای برخی از این دلیل آن را نمی کارفرمایی گسل. این مربی گسل. برای من, آن را در مورد فرهنگ و رهبری است.”

مایر که چندین فقره سابق Buckeyes در ردسکینز’ فهرستی از جمله سال دوم گیرنده گسترده تری McLaurin ذکر شده به میهن پرستان جدید انگلستان به عنوان مثال از یک تیم NFL با “نخبگان فرهنگ” و “نخبگان رهبری” ردسکینز باید آرزوی به توسعه است.

“[ردسکینز] لازم نیست که” مایر گفت. “چیزی اشتباه وجود دارد با این سازمان است. شما می خواهید Dwayne می شود ؟ قرار دادن تعداد زیادی از عظمت در اطراف او. که یک مخرج مشترک از همه quarterbacks: آنها بازیکنان بزرگ در اطراف آنها را.”

مایر با حضور Redskins-Eagles بازی در فدرال اکسپرس میدان در ماه دسامبر به عنوان McLaurin مهمان و نشان داده شد با چت الکس اسمیت که او مربی در یوتا در اسنایدر را در جعبه. پس از مشغول offseason که در آن اسنایدر را رد کرد و تیم رئیس جمهور بروس آلن و استخدام ران ریورا به عنوان مربی مایر ستایش اسنایدر برای ساخت “تغییرات لازم” به سازمان و ESPN گفت: جان Keim امید وجود دارد برای ردسکینز رفتن به جلو.

“من واقعا گوش دادن به بازیکنان ما به دلیل صحبت من به آنها بیشتر از من تا کنون,” مایر گفت: در آخرین “جان Keim گزارش” پادکست. “من صحبت های آقای اسنایدر. من به صحبت مربی ریورا و [معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل] کایل اسمیت. من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه در جریان است وجود دارد. آنها در حال تلاش برای ساخت این چیزی که راه حق و [من سابق ایالت اوهایو] بازیکنان بسیار تحت تاثیر قرار.”

مایر گفت: او “گفتگو” با اسنایدر در ماه های اخیر به عنوان مالک تلاش برای تغییر فرهنگ یک حق رای دادن است که برنده دو بازی حذفی خود را در طول 21 فصل در بالا اما او کاهش یافته است به رفتن به جزئیات در مورد آنچه آنها بحث شده است.

“من درک این واقعیت است که ما نشسته و صحبت برای مدتی” مایر گفت. “من درک این واقعیت است که یک مرد مانند الکس اسمیت همچنین به آنها اعتماد کنيد. اجازه دهید به من می گویند این در مورد آقای اسنایدر: من نمی دانم او که به خوبی, اما من می توانم بگویم فقط شور — او می خواهد به نفع خود و پیروزی در بدترین راه است. او را به انجام آنچه در آن طول می کشد به یک پیروزی حق رای دادن. من واقعا بر این باورند که.”

البته نشانه هایی از پیشرفت را برای ردسکینز در سال 2020 خواهد شد بستگی دارد خیلی بیشتر در هاسکینس توسعه از اسنایدر تمایل را به نفع خود. مایر گفت که او متوجه هاسکینس تنظیم سرعت بازی NFL به عنوان یک تازه کار, و او پیشنهاد کرد هاسکینس اتاق را به رشد به عنوان یک رهبر فقط به عنوان او در کالج. در میانه هاسکینس برک آوت junior فصل در کلمبوس مایر گفت: او کارفرمایی خواسته به تماس با یک تیم و آن را منجر به بحث در مورد Kobe Bryant. هاسکینس که آموزش دیده در برایانت Mamba آکادمی ورزشی در سال 2019 دارای یک نقاشی دیواری از اواخر لیکرز افسانه در خانه خود را.

“من از طرفداران بزرگ از تیم جلسات” مایر گفت. “من از طرفداران بزرگ از در-زمینه [در]عمل رهبری است. کوبه برایانت افسانه ای بود که در مورد. وجود دارد برخی از فیلم های بزرگ در خارج وجود دارد. ما در واقع آن را مورد بحث. من اعتقاد دارم که او به تماشای برخی از کسانی که کوبه برایانت ویدئوها که در آن نه لزوما ایستاده در یک تیم نشست. … من متوجه یک تغییر بزرگ در او را در میانه یک سال [به عنوان استارتر] در ایالت اوهایو. در پایان سال او یک رهبر خوب است.”

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>