ناراحت آمازون خریداران دریچه در سطح رکورد

نتايج حاصل نشده است ، آمازون خریداران تغذیه می شوند با کسانی که فروشندگان شخص ثالث در سایت در سطح به ندرت اگر تا کنون دیده می شود با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Juozas Kaziukenas مدیر اجرایی e-commerce شرکت تحقیقات بازار, نبض. خریداران که می توانید ثبت نام کنید نظرات در مورد خدمات دریافت شده از شخص ثالث تجار به عنوان منفی خنثی یا مثبت در حال کلیک کردن بر روی “منفی” در بالاترین سطوح Kaziukenas تا کنون ثبت شده است.

“چقدر آن را شکست و چگونه به سرعت آن را بسیار بزرگتر از مردم متوجه,” او گفت:.

کارشناسان که کار با این فروشندگان می گویند که این مشکل تا حد زیادی ناشی از یک تصمیم آمازون ساخته شده در مارس 17. به طور معمول تجار کشتی کالاهای خود را به آمازون انبارها و پس از آن غول خرده فروشی آنلاین کامل سفارش. اما به عنوان coronavirus گسترش آمازون با تاخیر حمل و نقل از موارد غیر ضروری به تمرکز بر گرفتن مشتریان کاغذ توالت سفید کننده و سایر کالاهای اساسی خانوار.

مشتریان می تواند موارد دیگر از آمازون, اما آنها می خواهم که صبر کنید هفته. بنابراین تجار که نمی خواهید برای دیدن فروش تبخیر رفتار حمل و نقل اقلام خود را.

در حال حاضر مشتریان ایم که عادت کرده به رشد سریع حمل و نقل از آمازون به طور فزاینده ای griping در مورد تاخیر بسته ها هرگز ورود و موارد آسیب دیده در سیل از بررسی منفی است.

بیش از 11 درصد از نظرات چپ برای فروشندگان در 30 روز گذشته منفی هستند. که تقریبا دو برابر سطح سرخوردگی بادی توسط خریداران مورد آمازون فروشندگان شخص ثالث در طول تعطیلات زمانی که مشتری نگرانی سنبله بیش از گرفتن هدیه در زمان Kaziukenas گفت.

شخص ثالث و تجار اختصاص 58 درصد از تمام فیزیکی کالا به فروش می رسد در سراسر جهان در سال 2018 آخرین بار آمازون فاش شکل است.

امور مالی رئیس برایان Olsavsky نسبت به تاخیر در اقلام از انبار آمازون هر دو از فروشندگان شخص ثالث و از آمازون-فروش کالا به “چیدن و بسته بندی و گرفتن آن را به حمل و نقل” در تماس با رسانه ها در ماه گذشته. و آمازون سخنگوی سیسیلیا فن گفت: برخی از اقدامات آمازون در زمان مانند اجتماعی فاصله میان خود و کارکنان انبار و اولویت بندی اقلام ضروری بهتر محافظت آن انبار کارگران حتی به عنوان آنها کاهش می یابد این شرکت بهره وری.

“ما می دانیم که مشتریان می خواهند تحویل خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ما در حال کار سخت به بازگشت تمام محصولات را سریعتر تحویل با سرعت در حالی که کمک به نگه داشتن کارکنان امن” فن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

در طول سال آمازون روت مشتریان به انتظار تحویل طیف گسترده ای از محصولات در عرض یک یا دو روز به عنوان طولانی به عنوان آنها مشترک به آن نخست برنامه که هزینه $119 یک سال برای بسیاری از ایالات متحده اعضا. سریع حمل و نقل اگر چه به طور کلی مورد نیاز فروشندگان شخص ثالث برای ارسال موجودی به انبار آمازون و شرکت در برنامه ای به نام انجام شده توسط آمازون یا FBA که در آن شرکت کشتی محصولات خود را در آن و یا از طریق حامل های که در اولویت بندی بسته های خود را.

“یکی از دلایلی که چرا آمازون قرار داده FBA در محل است چرا که فروشندگان نمی بسیار خوب در انجام این کار گفت:” جیمز تامسون سابق مدیر ارشد در توسعه کسب و کار در آمازون و در حال حاضر یک شریک در نام تجاری مشاوره خرید جعبه کارشناسان. “آمازون دارای سیمی به ما فکر می کنم ما می توانیم همه چیز را ما می خواهیم هنگامی که ما ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما.”

به عنوان coronavirus گسترش و تحت فشار قرار دادند مصرف کنندگان به فروشگاه بیشتر از آمازون مشتریان و آب گرفتگی در سایت با سفارشات برای کالاهای اساسی خانوار. آمازون تلاش برای رسیدگی به افزایش تقاضا در بخشی به دلیل آن انبار کارگران اغلب در بیمار نامیده می شود. برخی از نگرانی در مورد ایمنی از جمله بهره وری سهمیه بندی است که می تواند دلسرد امن بهداشتی شیوه های. این شرکت همچنین اخراج کارگران که صحبت کردن در مورد شرایط هر چند این شرکت گفت: اخراج شدند مربوط به نقض سیاست های شرکت.

در ضمن افزایش فروش 26 درصد در سه ماهه که 31 مارس به پایان رسید به $75.5 میلیارد دلار است. در یک بیانیه در آن زمان بزوس توصیف coronavirus بحران به عنوان “سخت ترین زمان ما تا کنون با آن مواجه است.”

در پاسخ به این ویروس آمازون به اصلاح سیاست های, ارائه, انبار کارگران ماسک صورت و چک کردن درجه حرارت خود را به عنوان آنها شروع تغییرات خود را. آن را نیز استخدام 175,000 کارکنان خود را برای انبار و عملیات تحویل است.

آمازون همچنین در زمان مارس 17 مرحله به طور موقت متوقف پذیرش غیر ضروری موارد از فروشندگان شخص ثالث. محصولات در حال حاضر در آن انبارها که نمی شد در آن بالا تقاضا دسته بندی شد د-اولویت بندی اغلب با زمان تحویل چند هفته ،

Maxxima روشنایی محصولات شرکت در Hauppauge, n. y., در حال حاضر حمل سفارشات برای آن لیست در انبار خانه و خارج شده اما موارد ارسال شده در آمازون است. زمانی که آمازون منتقل Maxxima محصولات غیرضروری به وضعیت مشتریان آغاز لغو سفارشات پس از یادگیری از طولانی حمل و نقل بار گفت: معاون ارشد کبوتره ساسون. این شرکت نیز شاهد افزایش سفارشات محصولات خود را در سایت های تجارت الکترونیکی از انبار خانه و خارج که در آن سفارشات حمل سریع تر است.

“مردم نمی خواهند به صبر” ساسون گفت.

به جای از دست دادن درآمد از مشتریان قرار دادن خرید و یا به دنبال در جای دیگر Maxxima مانند بسیاری از شخص ثالث فروشندگان تصمیم به شروع به توزیع آن خود آمازون حمل و نقل بیش از حد. ساسون اذعان کرد که آن را در زمان Maxxima “چند روز به حفاری از ما سوراخ سفارشات” هنگامی که آن را اضافه شده در فروش از آمازون.

به عنوان تاخیر بازی کردن در سراسر آمازون بازار, نا امید, مشتریان, که به طور معمول آغاز شد — و اغلب به پایان رسید — خود, خرید, در سایت, در زمان کسب و کار در جاهای دیگر. علامت دان یک تولید کننده ویدئو برای یک تکنولوژی شروع به کار در منطقه بوستون مورد نیاز به منظور هدست برای کنفرانس تلفنی به عنوان همه گیر او را مجبور و همکاران به کار از خانه در اواخر ماه مارس است.

“من رفتم به آمازون برای اولین بار به بررسی کنید و ببینید” Donne گفت.

لاجیتک محصول او می خواست در دسترس بود اما آن را نمی خواهد می رسند برای چند هفته. بنابراین دان بازدید لاجیتک وب سایت و سفارش وارد 12 روز بعد. هفته گذشته او نیاز به یک مانیتور برای مشاهده ویدئوها شاخه های او برای یوتیوب. حتی اگر Donne شده است یک عضو نخست برای نزدیک به هفت سال او تصمیم به خرید این مانیتور از B&H عکس و الکترونیک.

“من دوست دارم که @BHPhotoVideo می توانید به من سفارش من در 2 روز به صورت رایگان. اما پرداخت کنم @آمازون سالانه هزینه و نخست حمل و نقل است 1-2 هفته” Donne توییتی هفته گذشته است.

Kaziukenas دیده است که نوعی سرخوردگی کوه. از 913,000 فروشنده بررسی چپ در سراسر جهان در 30 روز به پایان رسید که در مارس 18, خریداران کلیک “منفی” 11 درصد از زمان از 6 درصد از 350,000 بررسی یک سال پیش از آن. حتی در طول فصل تعطیلات بررسی منفی به ندرت به بالای 7 درصد Kaziukenas داده.

الک را از طریق نوشته ها و نظرات او متوجه شد که 46 درصد از بررسی منفی شامل کلمات مرتبط با حمل و نقل از قبیل “دریافت نکرده” هرگز “حمل” و “شکسته”است.

با توجه به سریع تغییر در حمل و نقل آمازون در زمان مراحل برش فروشندگان برخی از کساد. این شرکت nixed بررسی منفی برای فروشندگان هنگامی که آن را مسئول حمل و نقل تاخیر از آن در انبارها. و آمازون به طور موقت متوقف شد اجرای قوانین مربوط به فروشندگان تحویل و عملکرد آن خواهد شد ژوئن 1, فن گفت.

با انبوهی از کارگران جدید و سیاست های طراحی شده برای بهبود ایمنی محل کار در آمازون است ومیگوید نسبت به حالت عادی. در آوریل 20, شرکت کاسته آن انبار دریافت محدودیت پذیرش مقادیر محدودی از محصولات از فروشندگان به طوری که به در بحبوحه آن مشمول مالیات سیستم. و هفته گذشته آمازون حذف محدودیت تعداد در مجموع سخنگوی فن گفت. در حالی که محصولات مانند لحافی شمالی کاغذ توالت در حال حاضر راحت تر برای پیدا کردن در سایت Purell ضد عفونی کننده دست باقی می ماند در دسترس نیست.

طرفداران کاهش یافته است می گویند که آیا این شرکت خواهد شد بازپرداخت نخست حق عضویت و یا ارائه تخفیف بر روی آنها در سال آینده با توجه به حمل و نقل به تاخیر می اندازد.

آمازون که گفت: این برنامه ریزی به صرف 4 میلیارد دلار در این سه ماهه برای رسیدگی به این مسائل است که مسدود عملیات خود بهتر است موقعیت آب و بحران از بسیاری از آن آجر و ملات رقبا که باید دیده فروش خشک شدن. میسی توقیف همه از آن 775 فروشگاه ها در ماه های مارس و furloughed بیشتر از آن 125,000 کارگران و Neiman مارکوس در پی ورشکستگی حفاظت در اوایل این ماه.

هنوز آمازون تصمیم گیری را ایجاد سردرد برای بسیاری از فروشندگان.

وقتی فورت پیرس, Fla.-بر اساس شرکت چمن صندلی ایالات متحده آمریکا تصمیم گرفتند به کشتی چمن صندلی های فروخته شده در آمازون خود را در آن یافت می شود که خریداران هنوز هم از دیدن یک ماهه حمل و نقل بار گفت: شرکت صاحب اندرو Pokrandt.

چرا که آمازون ترجیح داد به موارد مواجه نگردند در آن انبارها به آنها صدور صورت حساب های بالا در خرید جعبه قطعه دیجیتال املاک و مستغلات در صفحات محصول که در آن مشتریان اضافه کردن آیتم های خود را به چرخ دستی های خرید. Pokrandt تا به حال به افزایش قیمت اقلام در انبار آمازون تا محصولات او حمل می کردم اولویت است.

فروش این شرکت را دوباره اما Pokrandt خود را دیده است حاشیه کوچک از آنجا که او نمی تواند بازی آمازون نرخ حمل و نقل.

“آنها بسیار کوچکتر اما ما هنوز هم سودآور” Pokrandt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de