“بر خلاف مهاجران در مرز ما جدا نشدنی’: جعلی رجیستری عروسی سایت مسخره ادعا سفید ملی استفان میلر عروسی

در ظریف سفید اسکریپت در برابر دراماتیک سیاه و سفید پس زمینه عروسی رجیستری سایت جشن عروسی استفان میلر و کتی Waldman توسط هدایت بازدید کننده به موسسات خیریه است که حمایت از پناهجویان و مهاجران “سازمان هایی که کمک به آسیب پذیر ترین در میان ما مردم که حقوق عقب کشیدن سریع تر از استفان رویش”.

آقای میلر معمار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد سیاست های مهاجرتی است که از هم جدا شده اند کودکان از خانواده های خود قرار داده و آنها را در بازداشتگاه پس از عبور از مرز آمریکا و مکزیک, “ساخته شده است آن را در زندگی خود ماموریت به همه دلسوزی و درک از مهاجرت ایالات متحده سیاست” وب سایت می گوید.

مسخره رجیستری ایجاد شده توسط فرونتال کامل با سامانتا زنبوراواخر شب اخبار و هجو برنامه TBS. همراه گالری عکس اماکن عکس از و شوهر, بین عکس از کودکان در پشت نرده در بازداشتگاه.

آقای میلر ازدواج معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن DC در روز یکشنبه. این وب سایت به صورت هشتگ: #MatchMadeInHate.

“به عنوان یک تشکر از شما ما در تمام پیشانی می خواهید به او را به یک عروسی در حال حاضر که ما می دانیم او نفرت” سایت می گوید.

کامل پیشانی تصور زن و شوهر اتصال بیش از یک “علاقه مشترک ما حق مطلق برتری بر اساس چیزی جز رنگ پوست ما” و آقای میلر کارت امضا “با مخفف که به اعتقاد من ایستاده بود برای ‘کتی, کتی, کتی.'”

“پس از آن روز بر خلاف خانواده های مهاجر در مرز ما جدا شد.”

آقای میلر اختیار داشت تأثیر قابل توجهی در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید از دستورالعمل به صدور دستور اجرایی محرومیت مهاجران از اکثریت کشورهای مسلمان به ما به فسخ یک برنامه ای است که محافظت از مهاجران جوان از تبعید و پس از آنها به این کشور آورده شدند به عنوان کودکان.

یک گنجینه از ایمیل های به دست آمده توسط مرکز قانون فقر جنوب نشان داد او در هماهنگی با جناح راست وب سایت منتشر سفید نمایش ملی حمایت اصلاح نژاد و راست ضد مهاجر ایدئولوژی در حالی که خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی برای جف جلسات.

در ایمیل او پیشنهاد پایان دادن به حق شهروندی و شکل پوشش و دستور نویسندگان و ویراستاران چه چیزی برای نوشتن در Breitbart از جمله ارتقاء سفید ملی ادبیات.

ده ها تن از قانونگذاران خواستار آقای میلر استعفا از سمت خود. در اوایل این هفته, سناتور کامالا هریس و کنگره Joaquin کاسترو حمایت از یک قطعنامه با هفت دیگر دموکرات محکوم آقای میلر و خواستار استعفای خود را.

پس از انتشار این ایمیل ها در ماه نوامبر در اسکندریه Ocasio-کورتز گردش یک طومار خواستار او ختم میان چندین تماس از سیاستمداران برجسته برای حذف او از پست خود. در دسامبر 27 دموکرات امضای نامه ای خواستار “خود را حذف فوری” از کاخ سفید است.

انتشار این ایمیل نوشته شده توسط دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام به عنوان کار یک “چپ لام”سازمان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im