ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در مواد مخدر-تروریسم اتهامات

http://www.washingtonpost.com/video/world/maduro-hit-with-us-narcoterrorism-charges/2020/03/26/733d22b1-8562-4b28-a91b-fde25f43f8a0_video.html

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت unsealed جارو کیفرخواست علیه رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو و اعضای حلقه درونی خود را در narcoterrorism اتهامات پنجشنبه چشمگیر تنش ها در ایالات متحده در مبارزات انتخاباتی به زور دیکتاتوری سوسیالیستی از قدرت است.

دولت همچنین اعلام کرد 15 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به مادورو را ضبط و یا اعتقاد فوق العاده ای فضل مرد هنوز هم به رسمیت شناخته شده توسط روسها و چینی ها و دیگران به عنوان ونزوئلا حق رهبر است. این حرکت به طور موثر تبدیل 57 ساله سابق اتحادیه رهبر به سطح بین المللی می خواستم مرد, دادن ونزوئلا جدید انگیزه برای عمل در برابر او و اضافه کردن یک سطح جدید از خطر ابتلا به هر گونه سفر او ممکن است تلاش فراتر از محدوده قدرت خود را در مرکز کاراکاس.

دادستان کل William P. بار اعلام کرد که کیفرخواست از مادورو و سایر کنونی و سابق ونزوئلا مقامات اتهام از جمله پول شویی قاچاق مواد مخدر و narcoterrorism. Barr و دیگر مقامات ایالات متحده ادعا مفصل توطئه به رهبری مادورو که مشغول به کار با کلمبیا و چریک برای تبدیل ونزوئلا به انتقال نقطه برای انتقال مقادیر عظیم کوکائین به ایالات متحده است.

[دفعات بازدید: وزارت دادگستری narcotrafficking کیفرخواست علیه ونزوئلا نیکولاس مادورو]

این اقدام شایعه برای سال می آید به عنوان ایالات متحده آمریکا-حمایت اپوزیسیون جنبش برای سرنگونی مادورو تلاش کرده است برای حفظ حرکت. Coronavirus عملا متوقف مخالفان تظاهرات شده اند که امضای این جنبش است.

در روز پنج شنبه بر متهم مادورو از “استقرار کوکائین به عنوان یک سلاح” به تضعیف ایالات متحده است.

“مادورو و دیگر متهمان به صراحت در نظر گرفته شده برای سیل ایالات متحده با کوکائین به منظور تضعیف سلامت و رفاه ملت ما” Barr گفت: در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است.

از اتهامات عنوان شده علیه ایرانیان به ارمغان آورد در کیفرخواست در نیویورک و فلوریدا حمل اجباری حکم حداقل از 50 سال زندان و حداکثر از زندگی است. آمریکا وکیل در منهتن, Geoff برمن به نظر می رسید به تن است که مقامات ایالات متحده نمی تواند بازداشت مادورو در ونزوئلا اما اشاره کرد که رهبر ممکن است سفر خود را در خارج از کشور است.

منور Quintero

ایسنا

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در این ماه در Miraflores کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس.

این اتهامات به عنوان “یک دهه” در ساخت, به یاد می آورد ایالات متحده کیفرخواست از پاناما قدرتمند مانوئل آنتونیو نوریگا در سال 1988. در آن صورت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در نهایت دستور داد نیروهای آمریکایی برای حمله و تصرف نوریگا. اما ونزوئلا به مراتب بهتر-مجهز نظامی و حمایت از مادورو را پیچیده هر گونه تلاش توسط ایالات متحده او را به زندان راه همان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست دیپلماتیک در روابط با ونزوئلا در سال گذشته و به رسمیت شناخته شده شورای ملی رهبر ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع. بر گفته مقامات انتظار می رود به دستگیری مادورو اما کاهش یافته است می گویند که آیا دولت خواهد سرگرم گزینه نظامی به عنوان آن را در پاناما.

“ما در حال رفتن به کشف تمام گزینه های برای گرفتن حضانت” Barr گفت. “امیدوارم مردم ونزوئلا را ببینید چه خبر است و در نهایت به دست آوردن مجدد کنترل از کشور خود هستند.”

[مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده]

همچنین متهم شده بودند سر از ونزوئلا را ملی موسسان یک مدیر سابق اطلاعات نظامی سابق عالی رتبه کلی, وزیر دفاع و رئیس دادگستری دیوان عالی کشور است. برخی از بازجویی از مقامات — به ویژه وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز و رئیس دادگستری Maikel مورنو — درگیر در توطئه نظامی قیام علیه مادورو در بهار گذشته اما موفق به زندگی می کنند تا به راز متعهد به حرکت در برابر رئیس جمهور است. اتهامات پیشنهاد وزارت دادگستری بود به دنبال خود ادعا لینک کلیک کنید برای narcotrafficking حتی به عنوان مقامات ایالات متحده تایید و تشویق تلاش های مخالفان ونزوئلا برای جلب مشارکت آنها در این طرح است.

کریس Kleponis

بلومبرگ

دادستان کل William P. Barr می رسد پیش از Coronavirus نیروی کار در کنفرانس خبری این هفته در کاخ سفید است.

این کیفرخواست در حال تیز بحران و تنش در تاکتیک است که مسئولان باید به تدریج ramped تا در برابر مادورو رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وارد کاخ سفید است. مبارزات انتخاباتی آغاز شده است که با تحریم های هدفمند در فرد ونزوئلا مقامات گسترش به اقداماتی که قفل شده اند و دولت از نظام مالی ایالات متحده. ایالات متحده تحریم نفتی اعمال شده در سال گذشته را رد کرده کاراکاس تک آن بزرگترین منبع ارز.

مادورو را رد کرد آمریکا اتهامات پنج شنبه.

“وجود یک توطئه از سوی ایالات متحده و کلمبیا و آنها داده اید منظور از پر کردن ونزوئلا با خشونت گفت:” در توییتر. “به عنوان رئیس دولت من موظف به دفاع از صلح و ثبات برای همه مادری تحت هر شرایطی است.”

[Juan Guaidó وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.]

مادورو تقلا برای مقابله با شیوع کروناویروس به عنوان ونزوئلا شکسته بيمارستان حلقه از مزمن کمبود داروهای ویران تجهیزات و شرایط غیر بهداشتی. بر پیشنهاد این بیماری همه گیر به تاخیر انداخته بود روز شنبه اعلام شود اما او گفت: آن زمان درست بود چون ونزوئلا “مردم رنج می برند.”

“آنها نیاز به یک دولت کارآمد است که مراقبت در مورد مردم” بار گفت. “ما فکر می کنیم که بهترین راه برای حمایت از مردم ونزوئلا در این دوره است که همه ما می توانیم برای رهایی کشور از این فاسد دوز و کلک.”

در ژانویه مصاحبه با واشنگتن پست, مادورو در تمسخر اتهامات که خود دولت ایجاد کرده بودند توافق با کلمبیا و چریک های درگیر در narcotrafficking و آدم ربایی در ونزوئلا-کلمبیا مرز.

“این باعث می شود من خنده,” او گفت:.

[در داخل secret طرح به نوبه ارشد ونزوئلا در مقابل مقامات مادورو]

دادستان ها ادعا می کنند که مادورو و دیگر مقامات ونزوئلا باید عمل کارتل انجام los Solesیا کارتل از خورشید حداقل از سال 1999 فساد ونزوئلا نهادهای دولتی به طوری که آنها می تواند سیل آمریکا با صدها تن از کوکائین است. آنها می گویند این کارتل با کار انقلابی نیروهای مسلح کلمبیا یا فارک به کشتی مواد مخدر از طریق هوا و دریا از طریق کارائیب و آمریکای مرکزی به ایالات متحده است. (قيامهاي یک مارکسیست جنبش چریکی که درگیر در یک دهه جنگ علیه دولت کلمبیا رسما منحل شد با کلمبیا صلح توافق 2016 اما بیش از 2500 مخالف اعضای فعال باقی می ماند.)

آریانا Cubillos

AP

مادورو صورت به نظر می رسد بر روی دیوار که در آن یک مرد منتظر در خط پنج شنبه برای پر کردن اتومبیل خود را با گاز در کاراکاس.

دادستان ها ادعا می کنند که مادورو رهبری عملیات مذاکره حمل و نقل مقادیر کارگردانی کارتل به ارائه درجه نظامی سلاح به فارک و هماهنگی با مقامات کشورهای دیگر به منظور تسهیل قاچاق مواد مخدر است.

Barr گفت: دولت مادورو است “غرق در فساد و جرم و جنایت.”

“در حالی که مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با دارو و پول و درآمد حاصل از فساد” بر گفت.

[ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus. همسایه ها می ترسند این کشور خواهد شد و خونریزی آلوده شدند.]

مقامات ایالات متحده به اتهام بی شمار ونزوئلا مقامات در جدا کردن مواد مخدر و پول شویی موارد در دادگاه فدرال در نیویورک و فلوریدا و واشنگتن است.

در یک مورد دادستان اتهام Padrino لوپز در زمان رشوه اجازه می دهد تا قاچاقچیان مواد مخدر به پرواز هواپیماها در کشور حریم هوایی بدون ترس از گلوله را. در یکی دیگر از آنها گفت: مورنو ثابت مدنی و کیفری دادگاه در ازای رشوه — از جمله رد یک مورد تقلب علیه شرکت دولتی نفت و اجازه فروش 100 میلیون جنرال موتورز کارخانه در ازای یک برش از درآمد حاصل.

مقامات ایالات متحده و ونزوئلا و رهبران مخالف دولت را به دنبال گفت و گو با اعضای Maduro, داخلی, دایره, در تلاش برای نوار دور و یا حداقل تضعیف داخلی پشتیبانی می کند. با هدف قرار دادن تعدادی از اعضای حلقه درونی خود دولت می تواند فشار آنها را به صفوف اطراف Maduro پیچیده تلاش برای منزوی کردن او را.

[در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن]

این کیفرخواست به نظر می رسد در تضاد با دیرینه سیاست دولت نسبت به Maduro. برای بسیاری از سال گذشته مقامات دولت بارها و بارها با تاکید بر تمایل خود را برای مادورو به ترک ونزوئلا برای تبعید جایی که آنها متعهد به دنبال او. “این است که در مورد انتقام” یک مقام ارشد گفت: در سال گذشته است. “ما خواهد بود خوشحال به پرداخت بلیط هواپیما.”

ماتیاس پا

AP

Líder ژوئن Guaidó استقبال طرفدار این ماه به عنوان او آماده برای ترک مارس که مسدود شده بود توسط پلیس در کاراکاس.

با کاهش احتمال مذاکره حل و فصل آنها می تواند با قرار دادن مادورو در یک موقعیت که در آن او کمی از چپ به از دست دادن و می تواند به افزایش فشار بر Guaidó که برد یک سطح تحت حمایت آمریکا حمایت.

در آنچه به نظر می رسد یک حرکت تلافی جویانه ونزوئلا دادستان کل در روز پنج شنبه اعلام کرد رسیدگی به Guaidó و دیگران به اتهام توطئه کودتا.”

[Líder Guaidó بازگشت به کاراکاس آماده برای رویارویی با چالش]

مقامات ایالات متحده که در برخورد با ونزوئلا سیاست می گویند که اتهامات پنج شنبه اعلام کرد تا به حال بیشتر به وزارت دادگستری تحقیقات — و زمان grand داوران وزن ماده در نیویورک و فلوریدا — از هر گونه تغییر موقعیت در درون دولت.

“این نه یک سیاست حرکت می کند” گفت: یکی از رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسمی بود و نه مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

ونزوئلا و مخالفان در آغوش اتهامات عنوان شده علیه. Iván Simonovis, Guaidó امنیت کمیسر به نام 15 میلیون دلار پاداش برای ایرانیها گرفتن و اعتقاد و 10 میلیون دلار برای دیگران انگیزه قوی برای دیگر مقامات دولتی به نوبه خود در برابر آنها.

“وجود دارد یک قیمت برای هر یکی از آنها گفت:” این پست. “شما هرگز نمی دانید چه می تواند رخ دهد با آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت داده اند پشتیبانی قوی به Guaidó به ویژه در ارتش خود قیام آخرین مارس 30. این تلاش به سرعت petered و به طور فزاینده ای به عنوان ونزوئلا خلیج خوک ها — یک فرصت از دست رفته برای سرنگونی مادورو که ممکن است دوباره.

[Guaidó می گوید مخالفت overestimated نظامی برای حمایت از قیام]

یکی از ونزوئلا به اتهام ژنرال بازنشسته Cliver الکالا Cordones ارسال شده کلیپ های ویدئویی در توییتر اعلام بی گناهی خود را. او گفت که او زندگی در بارانکیلا کلمبیا با آگاهی کامل از دولت کلمبیا و تا به حال همکاری شده است برای برخی از زمان با هر دو Guaidó و مقامات آمریکایی.

“من در خانه من” او گفت:. “من در حال اجرا نیست.”

در سال گذشته مادورو سابق جاسوسی رئیس ژنرال مانوئل ریکاردو Cristopher Figuera گفت واشنگتن پست است که او تا به حال ارائه جزئیات بیشتر در مکان ها و فعالیت های کلمبیا کارتل های مواد مخدر و باندهای جنایتکار عامل در ونزوئلا خاک به طور مستقیم به مادورو اما مادورو کاهش یافته است به عمل.

“من به او یک پوشه با این و به او گفت ‘نگاه این است که این وضعیت با چریک,'” گفت: Figuera که علیه مادورو در سال گذشته است و در حال حاضر در ایالات متحده است.

“آنها هرگز در زمان عمل” او گفت:. “شما می توانید می گویند که مادورو یک دوست از چریک.”

[سابق آمریکا می گوید: او گفت: مادورو از کلمبیا چریکی اردوگاه در ونزوئلا]

تحلیلگران دیدن تفاوت بین پس از رفتن مادورو در حال حاضر و نوریگا در 1980s.

مادورو مدعی محکم گرفتن در ونزوئلا نظامی از نوریگا و افسران آن شده اند کمتر تحت تاثیر تماس و همکاری با ارتش ایالات متحده بودند از پاناما. ونزوئلا نظامی بهتر است مجهز به پیچیده تر روسیه سلاح.

مادورو دولت نیز بیشتر حمایت بین المللی. روسیه و کوبا و به میزان کمتر چینی را پشت سر او ایستادند و مسکو تبدیل شده حمل و نقل نفت ونزوئلا به دور زدن تحریم های ایالات متحده به یک گاو پول نقد.

شاید بزرگترین تفاوت این است که مادورو اگر چه به طور گسترده محبوب است که هنوز هم دیده می شود برخی در ونزوئلا به عنوان مسیح موعود جانشین هوگو چاوز از دولت سوسیالیستی که در اثر سرطان در سال 2013. ایرانیها دایره درونی حفظ کنترل از ونزوئلا سوسیالیستی جنبش شناخته شده به عنوان Chavismo یک هنوز توانمند دستگاه.

“شما می توانید با تنبلی و سنگینی حرکت کردن یک موشک کروز و او را, اما شما را نمی Chavismo گفت:” اریک Farnsworth, معاون رئيس جمهور از شورای آمریکا و جامعه آمریکا. “شما واقعا نمی را از رژیم مگر اینکه نظامی میسازد کردن سلاح های خود را و می گوید ما قصد داریم برای حمایت از آمریکایی ها. من نمی بینم که اتفاق می افتد.”

آنا ونسا Herrero در کاراکاس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

قفل برهنه روی خاکی تشک: ونزوئلا سلامت روانی کابوس

در نفت ونزوئلا سرمایه زندگی یک مبارزه است. پس از مرگ است.

به عنوان ونزوئلا متجاوزین آسیب پذیر ترین در حال پیوستن به خروج

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>