و کسانی که مذاکرات حداقل از این اتحادیه دیدگاه نمی تواند به خوبی.

در یک نشست مجازی است که به طول انجامید حدود دو ساعت MLB را به تیم مذاکره کننده ارائه آن اتحادیه با همتایان خود باز اقتصادی پیشنهاد ― که مهمترین آنها به نام برای کاهش بیشتر حقوق برای بازیکنان با بیشترین کاهش از رفتن به بالاترین پرداخت.

MLB بازیکنان مسئولین انجمن آمد و دور از جلسه “بسیار نا امید” گفت: MLB پیشنهاد کاهش شد “عظیم” با توجه به یک فرد آشنا با اتحادیه اروپا ، آن دسته از مقامات نیز آماده برای این کار از جلسه اتحادیه از 1200 عضو و آماده شد برای گفتن آنچه که حرکت بعدی خود را خواهد بود.

در بیانیه ای MLB آن گفت: “یک پیشنهاد به این اتحادیه است که به طور کامل سازگار با واقعیت های اقتصادی رو به ورزش ما است. ما نگاه به جلو به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA.”

طرف احتمالا نیاز به رسیدن به توافق در مورد مسائل اقتصادی و همچنین در این مجموعه بهداشت و پروتکل های ایمنی برای مقابله با خطرات ناشی از رمان coronavirus — در اوایل هفته آینده برای باز کردن “بهار آموزش 2.0” در اواسط ماه ژوئن با روز افتتاحیه در یا در اطراف جولای 4. فرد نیز مشخص می شود به عنوان طرف دور از هم در بهداشت و مسائل ایمنی.

در آن پیشنهاد سهشنبه, MLB, حمایت از ایده خود را از یک 50-50 به اشتراک گذاری درآمد برای سال 2020 است که در آن تایید شده داخلی چند هفته پیش اما هرگز ارائه شده به اتحادیه. پس از MLB مقامات به بیرون درز جزئیات این طرح به رسانه های این اتحادیه را رد کرد و آن را به عنوان یک غیر استارتر گفته شد در اثر یک درپوش حقوق.

این محور از روز سه شنبه پیشنهاد شد یک مقیاس کشویی از کاهش دستمزد بازیکنان است که تاثیر می گذارد بیشتر کسانی که در ساخت با بالاترین حقوق و دستمزد. صاحبان ادعا می کنند آنها نیاز مالی امتیازات از بازیکنان به بازی بازی های بدون طرفداران از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

این اتحادیه را حفظ کرده است و این موضوع از بازیکن غرامت حل و فصل شد در ماه مارس توافقنامه ای که به نام برای بازیکنان پرداخت می شود سرشکن سهام خود را در سال 2020 حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. MLB معتقد ماه مارس توافق مربوط تنها به بازی با طرفداران که بازی کردن در خالی استادیوم — بدون ارتباط درآمد حاصل از فروش بلیط امتیازات و پارکینگ — نیاز های مختلف مقیاس پرداخت.

این اتحادیه در برابر پیشنهادات است که بازیکنان باید قبول دوم قطع پرداخت در بالای یک توافق در ماه مارس به دلیل بازیکنان هستند که با فرض مقدار از خطر سلامت با بازی در سال 2020 است. صاحبان به نوبه خود ادعا کرده اند آنها را دچار ضرر و زیان قابل توجهی را با بازی بازی ها بدون طرفداران مگر اینکه بازیکنان موافقت به کاهش حقوق.

تحت صاحبان پیشنهاد سهشنبه جزئیات از آن برای اولین بار گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و نیویورک پست بازیکنان در پایین بیس مقیاس پرداخت خواهد دید کمی و یا بدون کاهش بیشتر به حقوق خود را در حالی که کسانی که در انتهای فوقانی خواهد خود را ببینید 2020 درآمد — که در حال حاضر اساسا نصف برای 82-بازی فصل — نصف بار دوم. بازیکنان در این میان می توان به ردیف با کاهش پرداخت به بزرگتر شدن با هر ردیف بالاتر.

ممکن است این اتحادیه را ببینید MLB پیشنهاد به عنوان تلاش برای تقسیم عضویت در آن است. توسط طبیعت بیس مقیاس پرداخت هزینه وجود دارد می تواند 60 برابر تفاوت در حقوق بین پایین ترین و بالاترین پرداخت بازیکن است. وجود دارد به مراتب بیشتر بازیکنان ساخت $1 میلیون یا کمتر از بازیکنان ساخت 15 میلیون دلار یا بیشتر اما اتحادیه رهبری این است که تا حد زیادی از جانبازان در پایان بالاتر از مقیاس پرداخت.

بسیاری در صنعت دارند این باورند که این معامله در نهایت می تواند شامل deferrals در بازیکنان حقوق است که کمک خواهد کرد که صاحبان با جریان نقدی در کوتاه مدت. صاحبان در حال حاضر به تعویق انداختن بخشهایی از امضای پاداش برای سال 2020 پیش نویس میدارد و برخی از مقامات نگران هستند در مورد اضافه کردن بدهی های بیش از حد برای فصل آینده.

یک منطقه است که می تواند موضوع مذاکره است برنامه. این اتحادیه می خواهم به بازی بیش از 82 بازی به دلیل آن را به معنی پول بیشتر برای بازیکنان در حالی که MLB پیشنهاد گسترش, 14-تیم پلی آف به سرمایه گذاری در درآمد بالاتر از تلویزیون در postseason. به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را روز شنبه, MLB, بنا به گزارش های ارائه شده برای به اشتراک گذاشتن بیشتر postseason درآمد با بازیکنان.

هر دو طرف متوجه است که بسیاری از کارشناسان پیش بینی یک دوم coronavirus موج ضربه در پاییز که نگه داشته است MLB از با توجه به گسترش برنامه است که می رود به ماه نوامبر و یا حتی ماه دسامبر است.

در علاوه بر این به مسائل اقتصادی دو طرف هنوز هم باید کار را از طریق ایمنی و بهداشت پروتکل برای برگزاری در این فصل تحت دولت و دستورالعمل های بهداشتی است که متفاوت از ایالت به ایالت و شهر به شهر.

در اوایل این ماه, MLB تحویل 67-صفحه پیشنهاد به اتحادیه که تحت پوشش مسائل اعم از آزمایش به در-زمینه اجتماعی-فاصله دستورالعمل که حاکم بر بازی در سال 2020 و اتحادیه هفته گذشته با ارسال پاسخ حاوی بیشتر سوالات و پیشنهادات و درخواست برای توضیحات. هر چند که مذاکره در نظر گرفته شد کمتر ستیز از اقتصادی یکی وجود داشته است کم و یا هیچ پیشرفت ساخته شده از سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات