بی رحم زمین آهسته بهبود تفنگداران دریایی کشته در عراق ارتش آمریکا مقامات می گویند

“آن را به برخی از بدترین زمین در جهان” مکنزی گفت. “وجود دارد هیچ راهی برای انجام آن سریع تر از ما آن را انجام داد.”

دریایی سپاه شناسایی افتاده آمریکایی روز سه شنبه به عنوان سروان. Moises A. ناواس از Germantown, Md., و تیر اندازی Sgt. دیگو D. Pongo از Simi Valley کالیفرنیا.

ناواس بود در یک عملیات ویژه افسر و Pongo بحرانی بود مهارت اپراتور. دو مرد هر دو از 34 گرفتند 2nd دریایی مهاجم گردان یک عملیات ویژه نیروی با ستاد Camp Lejeune N. C.

مرگ برای اولین بار در جنگی برای ارتش آمریکا در عراق از ماه اوت اعلام شد به عنوان tightknit دریایی مهاجم نیروی مشخص پنجمین سالگرد سقوط یک هلیکوپتر در سواحل فلوریدا که به کشته شدن هفت اظهارات و چهار لوئیزیانا ملی Guardsmen.

تفنگداران دریایی کشته شدند طی یک عملیات با نیروهای عراقی در یک دولت اسلامی مخفیگاه در Qara Chokh کوه در نزدیکی Mahkmour در حدود 45 کیلومتر خارج از شهرستان از آن. جنگجویان دولت اسلامی تثبیت شده در یک تونل پیچیده نظامی ایالات متحده در افغانستان ،

ارتش سرهنگ Myles Caggins یک سخنگوی نظامی ایالات متحده در عراق گفت: این غار در کوه ها پنهان هر دو مبارزان و انبارهای سلاح. این شبه نظامیان که درگیر تفنگداران دریایی روز یکشنبه تا به حال هر دو سلاح و مواد منفجره است. ائتلاف تخمین می زند حدود 15 تا 25 از آنها کشته شدند Caggins گفت.

در پنتاگون ارشد نظامی ایالات متحده, رسمی, نیروی دریایی عقب Adm. William D. بایرن جونیور به خبرنگاران گفت: این زمین بود “عمودی.”

“که به خودی خود ساخته شده آن را بسیار دشوار است,” او گفت:. “این یک تهدید محیط زیست است. ما می دانستیم که رفتن و ما در زمان مناسب اقدامات احتیاطی رفتن به یک تهدید محیط زیست است.”

بایرن گفت: ارتش در حال بررسی این حادثه به عنوان نیویورک تایمز گزارش دوشنبه شب.

این بار نیز گزارش داد که نیروهای به نام در به بازیابی تفنگداران دریایی شامل برخی از اعضای نخبگان Delta Force به احتمال زیاد نشانه ای از دشواری از ماموریت.

دریایی مهاجم که می دانستند ناواس و Pongo صحبت به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت عملیات خود گفت: زمانی که او به عراق اعزام شد چند سال پیش از منطقه درگیری روز یکشنبه شناخته شده دولت اسلامی سر چشمه.

نیروهای ایالات متحده با رعایت این منطقه می توانید ببینید الکترونیکی ژنراتور در خارج از دهان از غارها با سیم های در حال اجرا در داخل, احتمالا, ارائه, برق, مهاجم گفت.

دریایی اضافه شده که هر دو نفر به خوبی شناخته شده است به پدران خوب و این که او اغلب دیدم ناواس در رویدادهای مدرسه را برای فرزندان خود در کارولینای شمالی. Pongo به طور منظم به پایان رسید اولین بار در آموزش فردی حوادث دریایی اضافه شده است.

“این بچه ها هر دو متولد رهبران” او گفت:.

افسر فرمانده دریایی مهاجم هنگ سرهنگ جان لینچ در بیانیه ای گفت: سه شنبه منتشر شد که ناواس و Pongos شد “هوشمند و شجاع و وفادار” و “در مسیر به سازمان ما رهبران در آینده است.”

لینچ گفت: ناواس به حال یک دختر و سه پسر جوان در حالی که Pongo تا به حال یک دختر جوان است.

لینچ به یاد می آورد که Pongo حال تر از زندگی شخصیت آورده و مادر خود را به دریایی سپاه تولد توپ پاییز گذشته و “outdanced بقیه از ما در کف رقص.” او آموزش دیده بود به عنوان پیشرفته تک تیرانداز خارجی سلاح مربی و یک مبارزه تیراندازی رهبر و مسلط به چند زبان لینچ گفت.

ناواس که اغلب به نام “Mo” متولد شد و در پاناما و رشد در مریلند در حومه پایتخت کشور است. او “گرامی وقت خود را به تماشای کودکان خود بازی ورزشی” لینچ گفت. ناواس آموزش دیده بود به عنوان طلایه دار, تیرانداز از خفا, هنرهای رزمی, استاد و مبارزه با غواص و به تازگی انتخاب شده برای ارتقاء به عمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de