تحت محاصره از مغلوب ساختن پیشی جستن, U. s. خدمات پستی می یابد تعجب آور مالی صعودی در همه گیر

پستی رهبران اما در تجدید نظر اطلاعات مالی ارائه شده در این هفته به کنگره و به دست آمده توسط واشنگتن پست گفت: افزایش تجارت الکترونیکی معاملات ممکن است — حداقل به طور موقت — تحویل USPS از قریب الوقوع مالی خراب کردن. هفته به هفته با بسته بندی تحویل افزایش 20 تا 50 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال پیش دوره و 60 تا 80 درصد است.

این گزارش در پاسخ به یک درخواست از سوی دیگر ، ران جانسون (R-Wis.) برای تجدید نظر در پیش بینی مالی بعد از آژانس بهتر وخیم انتظارات در شروع این بیماری همه گیر. پاسخ اقدامات 13-هفته دوره از 16 مارس تا ژوئن 13.

کلاس اول و بازاریابی پست الکترونیکی است که به USPS بالاترین حاشیه سود را به ادامه مبارزه است. تک قطعه, کلاس اول ایمیل حجم کاهش 15 تا 20 درصد هفته به هفته در آوریل و مه. بازاریابی ایمیل, سخت ترین ضربه بخش سقوط 30 تا 50 درصد هفته به هفته طول همان دوره است.

Packages are flooding the Postal Service -- Package volumes at the U.S. Postal Service during the coronavirus pandemic are dramatically out-performing the same period in 2019. The sharp increase is propping up the USPS's finances.

در شروع این بیماری همه گیر از خدمات پستی بود $9.2 میلیارد دلار پول نقد تقریبا دو ماه از پرداخت هزینه برای آن 630,000 کارگران است. آن را در حال حاضر $13.4 میلیارد دلار به صورت نقدی پس از بهره برداری از یک جداگانه $3.4 میلیارد دلار وام از وزارت خزانه داری.

اگر بسته حجم باقی بماند در 15 تا 20 درصد بالاتر از سطح نرمال در ماه های آینده و خدمات پستی انجام نمی دهد هر گونه استقراض بیشتر آن را تاخیر در پرداخت بدهی خود بحران تا اکتبر 2021. اما اگر بسته حجم بازگشت به قبل از همه گیر سطوح سازمان تنظیم شده است برای اجرا از پول نقد در ماه مارس. دسترسی به 10 میلیارد دلار وام از وزارت خزانه داری را خاموش عجز از پرداخت دیون و حتی بیشتر.

“پیش بینی همچنان به نشان می دهد که بحران نقدینگی اجتناب ناپذیر است” خدمات پستی نوشت: در یک ارائه به قانونگذاران به دست آمده توسط پست. “متغیر است که در 18 ماه آینده نقدی اجرا خواهد شد.”

شماره در حال تشویق کارشناسان می گویند حتی در حالی که با اشاره به خدمات پستی را ناپایدار مدل مالی و نیاز به اقدام کنگره. خدمات پستی نشده حتی شکسته از سال 2006 و متصلب $160.9 میلیارد دلار در بدهی. بخش عمده ای از آن $119.3 میلیارد دلار ناشی از آن سالانه تعهد به جلو دادن بازنشسته مزایای بهداشت و درمان با توجه به دولت پاسخگویی ، خدمات پستی به قصور در پرداخت در نظر گرفته شده برای راه اندازی این حساب از سال 2011 است.

خدمات پستی گفت: در بیانیه ای که آن را به روز کرده و پیش بینی مالی “به ما منعکس درآمد واقعی و حجم عملکرد” در طول بیماری همه گیر.

“تا کنون ایمیل حجم به شدت کاهش یافته است اما نه به طور قابل توجهی که ما در اصل پیش بینی بر اساس داده های ما تا به حال از سه هفته از این بیماری همه گیر و حجم بسته شده است در حال رشد نمایی” آژانس گفت.

“روندهای اخیر نشان می دهد که ما 2020 عملکرد مالی بهتر خواهد بود ما اوایل سناریوهای پیش بینی شده اما این بیماری همه گیر خواهد شد با این حال باید بسیار مضر تاثیر بر وضعیت مالی خدمات پستی.”

آژانس ممکن است گزارش مالی منتشر شده شنبه شب شامل بیشتر بهتر از حد انتظار اخبار. خدمات پستی را از دست داده $1.2 میلیارد دلار است که ماه در سال 2019 و پیش بینی میلیارد و 771 میلیون دلار ضرر در سال 2020 است. به جای یک 57.6 درصد پرش در بسته درآمد, اصلاح کرده, از دست دادن آن به $225 میلیون.

این گزارش به این سازمان در برخی از اتاق تنفس برای اولین بار در ماه. پس از آن جمهوری خواه کنترل حاکم بر هیئت مدیره کنگره خواسته برای کمک های اضطراری در ماه مارس بسته محرک خدمات پستی تبدیل به فوتبال سیاسی ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق تنها به ارائه خدمات پستی به 10 میلیارد دلار وام که بر اساس آن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نظر قرار داده است که اجازه کاخ سفید به جلو و سرویس پست الکترونیکی آن را به حوزه نفوذ.

تهمت می خواستم خدمات پستی به چهار برابر آن بسته نرخ ارز در بودجه افزایش قیمت پستی کارشناسان ادعا می کنند به سرعت ورشکسته سازمان قیمت گذاری کردن امثال UPS و فدرال اکسپرس و آمازون از عقد قرارداد با خدمات پستی. شرکت ها به طور معمول با استفاده از آژانس برای “آخرین مایل” خدمات برای تحویل بسته از محلی و منطقه ای پردازش هاب به مقصد نهایی خود را در خانه و یا کسب و کار. شرکت های حمل و نقل و حتی برخی از خرده فروشان آنلاین نشان داده اند که آنها می خواهم به جای ساخت خود را مستقل و شبکه های توزیع و سپس پرداخت هزینه به طور چشمگیری افزایش قیمت با خدمات پستی.

دو مقام عالی رتبه خدمات پستی مقامات — حکام معاون صندلی دیوید ویلیامز و معاون Postmaster کلی رونالد بود — استعفا بیش از Mnuchin درگیری با آژانس با توجه به چند نفر آشنا با تصمیم گیری های خود را که شامل نفوذ بیش انتصاب لوئیس DeJoy به عنوان postmaster به طور کلی.

قانونگذاران دموکرات خودداری کردند در Mnuchin حرکت و خواست خدمات پستی به نگه داشتن شرکت با وزارت خزانه داری بیش از شرایط وام, شرط بندی آنها می تواند امن پول بیشتر برای آژانس در دور دیگری از قانون و بالا بردن شبح از یک اختلال در سرویس ایمیل.

کنگره کارکنان می گویند که خدمات پستی را انعطاف پذیری در رکود بازنشانی که وضعیت بازی. دموکرات ها به خصوص در سنا ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به کار پستی بودجه به یک محرک جدید لایحه با توجه به کاهش نیاز فوری هر چند آنها می گویند آنها سعی در نگه داشتن. آژانس full خزانه معنی آن می تواند رد Mnuchin تلاش به اهرم خزانه داری را به وام.

آخرین محرک لایحه سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان شامل $25 میلیارد پستی گرانت و مقررات است که نوار Mnuchin اقتدار به ضمیمه شرایط برای وام. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) رد بخش های زیادی از قانون پیش نویس توسط دموکراتیک کنترل خانه و نشان داد ایران خواهد بازنویسی زیادی از آن.

“این یک داستان گفت:” رابرت فیشر سابق خدمات پستی اجرایی که مطالعات پستی عملکرد تجزیه و تحلیل ترافیک. “کمک به خدمات پستی است که یک ایده خوب است. آنها را به یک پتو از 25 میلیارد دلار بررسی است که احتمالا یک سیاست بد.”

انجمن های صنعت و سازمان قدرتمند بخش عمومی اتحادیه های کارگری باید بالا خدمات پستی بهداشت به ملی مسئله سیاسی است. بسته ائتلاف یک گروه صنعتی از خرده فروشان آنلاین رهبری, آمازون, eBay, QVC و CVS سلامت اداره تبلیغات تلویزیون در ماه مه ترغیب رای دهندگان به رد تهمت پیشنهاد برای افزایش نرخ آنها خواستار یک “بسته مالیاتی.” آمریکا پستی اتحادیه کارگران تنظیم شده است به هوا یک آگهی در روزهای آینده.

“به کنگره برای صرفه جویی در خدمات پستی, چرا که آن را مال شما” تبلیغ می گوید.

“ما امیدواریم که اعضای کنگره مشاهده نمی [جدید اطلاعات مالی] به عنوان یک فرصت برای قرار دادن این در پشت رایتر” سابق ارتش و وزیر و بسته ائتلاف رئیس جان McHugh گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این همچنان به واقعا مسئله ای است که نیاز به برخورد با حق در حال حاضر.”

در اوایل ماه مه سنسور. سوزان کالینز (R-مین) و دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) نوشت: به رهبران مجلس سنا همراه با هشت خواه و دموکرات همکاران پشتوانه بودجه اضطراری و غیرشرطی استقراض برای خدمات پستی.

“به رسمیت شناختن نیاز به قرار دادن خدمات پستی در یک مسیر پایدار فراتر از این بحران لایحه ما نیز نیاز به شورای حکام برای ارائه به کنگره با یک برنامه به اطمینان حاصل شود که در دراز مدت پرداخت بدهی از USPS” کالینز در بیانیه ای گفت.

یک آزمون بزرگ چگونه پستی رهبران احساس می کنید در مورد این سازمان مالی وضع می آید در سپتامبر. 30 آژانس است که با توجه به $7.8 میلیارد دلار پرداخت به وزارت خزانه داری برای پوشش بازنشسته بازنشستگی و مزایای بهداشت هزینه های. خدمات پستی نشده ساخته شده است که پرداخت های بسیاری از که می آید از غیر معمول کنگره نیاز است که آن را قبل از آن صندوق بازنشسته مزایای بهداشت و درمان از سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات