عدم که تایید نمی تعدیل بازارهای خوشدل ارواح. میانگین صنعتی داو جونز شد تا بیش از 300 نقطه در مدت کوتاهی پس از باز کردن و استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک نیز روند بالاتر است. بازارهای اروپایی تقریبا پاک تلفات از هفته گذشته وحشت در مورد شیوع بیماری با معیار شاخص Stoxx 600 تا 1.3 درصد و نزدیک شدن به تمام زمان بالا. شاخص ترکیبی شانگهای در ادامه به خزیدن از آن, اخیر, وحشیانه, فروش, همچنین, بستن تا 1.3 درصد است.

“به نظر می رسد جهان در حال نزدیک شدن است یک درمان برای coronavirus و که می تواند به معنای بازار ممکن است فقط نیاز به قیمت تنها در یک چهارم بد از داده ها برای چین” اد ملا یک تحلیلگر با Oanda نوشت: در تفسیر شنبه. “بازارهای مالی ممکن است بیش از حد خوش بینانه بر این در اوایل سرفصل اما راهکار باقی می ماند هنگامی که وال استریت فراتر از ویروس دارایی های مخاطره آمیز باقی خواهد ماند پشتیبانی در بانک مرکزی محرک و رشد اقتصاد جهانی دوباره بجای اول برگشتن داستان است.”

بازارهای ایالات متحده نیز رو به با یک ADP و مودی تجزیه و تحلیل گزارش و نشان دادن بیشترین میزان افزایش ماهیانه در بخش خصوصی پس از مارس 2015. بخش خصوصی اضافه شده 291,000 شغل در ماه ژانویه نزدیک به دو برابر آنچه کارشناسان پیش بینی کرده بود.

روغن صحنه یک بهبود عمده ای پس از کاهش قیمت به یک سال کم در اوایل این هفته با قیمت نفت خام برنت در معاملات تا 2.8 درصد در $55.46 هر بشکه صبح روز چهارشنبه. این ویروس همه اما متوقف سفر در چین پیشرو در جهان مصرف کننده نفت و وادار هوایی و شرکت های گردشگری به اعلام گسترده لغو شد. صنعت هواپیمایی است که ضربه سخت به عنوان حامل در سراسر جهان به حالت تعلیق خدمات به چین در مواجهه با محدودیت های مسافرتی و خالی از تقاضا عقب افتاد در وال استریت را به نفع. خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکایی و تجارت بود که تا 2.2 درصد در اواخر صبح و هواپیمایی متحده شد تا نزدیک به 3 درصد است.

“در حالی که ما هنوز نمی دانند که به شدت از شیوع کروناویروس است که هنوز هم تا حد زیادی در درون چین افزایش قابل توجهی در دامنه آن در سطح جهان خواهد داشت پیامدهای منفی برای بازار انرژی” تحلیلگران مودی نوشت: در تفسیر شنبه. “گذشته شیوع ویروس هم درد نکنه نفت و گاز تقاضا به همان اندازه و در حالی که سرمایه گذاران باید محتاط باشند آیا این زمان متفاوت است هنوز باقی مانده است دیده می شود.”

کارشناسان شده است و با استفاده از 2002-2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع برای ارزیابی پتانسیل خرید اینترنتی از coronavirus در رشد جهانی و مطالعه 2004 از موسسه بروکینگز و کره جنوبی و دانشگاه و دانشگاه ملی استرالیا برآورد شیوع تحویل 40 میلیارد دلار ضربه به اقتصاد جهانی; که مقدار به حدود 56 میلیارد دلار امروز تنظیم برای تورم است. اما ریسک به مراتب بالاتر در حال حاضر به عنوان در حال حاضر چین یکی از حیاتی ترین موتورهای اقتصادی: تولید ناخالص داخلی خود را که حدود 13 تریلیون دلار در مقایسه با آن $1.6 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی در طول شیوع سارس. حتی اگر ویروس موجود است به سرعت اقتصاددانان پیش بینی می کنند چین نرخ رشد را بین 3 و 4 درصد در این سه ماهه.

در مرکز سیاست دو حزبی رویداد جمعه سابق فدرال رزرو صندلی Janet L. یلن گفت که هر چند در گذشته شیوع مانند سارس تحویل کوتاه مدت اقتصادی ضربه است که پس از پژمرده معلوم نیست که آیا خواهد شد که در مورد کوروناویروس.

“چین مانند یک قطعه مهم از اقتصاد جهانی است که آن را محدود به اثرات سرريز” او گفت:.

شیوع آمده است در لحظه لحظه زمانی که اقتصاد جهانی انتظار می رفت به دوباره بجای اول برگشتن به لطف تجارت بس بین ایالات متحده و چین است. داده های تازه وزارت بازرگانی آمریکا در روز چهارشنبه نشان داد که تراز تجاری ایالات متحده با چین محدود در سال 2019 برای اولین بار در سه سال به عنوان دو کشور سیلی تعرفه های صدها میلیارد واردات است. کسری با چین کاهش یافت $73.9 میلیارد دلار 345.6 میلیارد سال گذشته است.

این ویروس به ارمغان آورده چین قدرتمند صنعت ساخت به وقفه به عنوان بزرگ ترین کارخانه ها در سراسر کشور شده اند idled تا اواسط ماه فوریه در حالی که محدودیت های مسافرتی دارای نیروی کار چینی در مستند. تسلا که سهام به بیش از دو برابر این سال و سوار نزدک به بالا تمام وقت دیروز دیدم سهام خود را اسلاید شنبه پس از آن اعلام کرد که تاخیر بسیار پیش بینی مدل 3 تحویل با توجه به تعطیلی کارخانه چینی.

“چین رکن اصلی برای گاو نر پایان نامه در تسلا در طول سال های آینده” دن ایوس یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار گفت: در تفسیر شنبه. “اخبار صبح امروز قطعا دخترانه پر از چین تسلا پایان نامه بولز با این حال ما معتقدیم که این نشان دهنده یک دست انداز سرعت خواهد شد که در کوتاه زندگی می کردند و می تواند حرکت یک انگشت شماری از تحویل در منطقه از ماه مارس تا ژوئن چهارم.”

هواپیما سازان ایرباس و بوئینگ نیز اعلام تعطیلی همانطور که سامسونگ و اپل است که تامین کنندگان در ووهان مرکز رمان شیوع کروناویروس. کازینو در ماکائو, بزرگترین قمار در بازار در حال بستن برای دو هفته. مک دونالد, استارباکس, KFC, Levi Strauss, H&M و نایک همه توقیف فروشگاه در سراسر چین و بسیاری از آنها تجدید نظر اول-درآمد سه ماهه چشم انداز به حساب ضرر و زیان به ویروس.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im