سازمان ملل متحد هشدار می دهد که فراری نابرابری است که بی ثباتی در جهان دموکراسی

اما در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا از جمله طرح های مسدود شده توسط “نخبگان اقتصادی” از آنجا که آنها ناچار به چالش کشیدن منافع برخی از افراد و گروه ها, این گزارش می گوید موثر بر توازن قدرت در سازمان ملل که به دنبال بیشتر اقتصادی و توزیع مجدد.

خطوط گسترده ای از درآمد و ثروت نابرابری در ایالات متحده هستند در این نقطه به خوبی شناخته شده است. بالا 1 درصد از خانواده ها را تقریبا دو برابر سهم خود را از این کشور ثروت از سال 1980 ترک کمتر برای هر کس دیگری. 400 ثروتمند آمریکایی در حال حاضر به طور قابل توجهی پول بیش از 150 میلیون آمریکایی در پایین 60 درصد از توزیع.

در چند دهه گذشته از حقوق رتبه و فایل کارگران را با رکود مواجه و حتی به آنها تحویل داده اند در رشد سود توسط خود خواستار کارفرمایان و سهامداران. به عنوان U. N. گزارش یادداشت های متوسط برای جبران یک مدیر اجرایی در یک استاندارد & ضعیف است 500 شرکت بود $14.5 میلیون دلار در سال 2018 در حالی که متوسط تولید و nonsupervisory کارگر در زمان در حدود $40,000.

U. N. گزارش اشاره می کند که شایع نابرابری مضر است حتی به مردم در بالای درآمد و توزیع ثروت. نابرابر جوامع “رشد آهسته تر و کمتر موفق در حفظ رشد اقتصادی” به عنوان مطالعات متعدد نشان داده اند. به عنوان شرایط اقتصادی رو به زوال در پایین و وسط کلاس ما ممکن است رسیدن به یک نقطه که در آن یک توده مهم از جمعیت می توانید دیگر استطاعت اپل و برنامه های سرد و حمل و نقل رایگان است که در حال رانندگی اقتصاد ما باعث رکود است. در پایان مشکل با سرمایهداری ممکن است که در نهایت از شما اجرا از پول افراد دیگر است.

سازمان ملل متحد گزارش غیر منتظره ای روشن چشم در قدرت دینامیک اساسی امروز نابرابری مبارزات. “مردم در موضع قدرت تمایل به گرفتن فرآیندهای سیاسی به خصوص در زمینه های بالا و رو به رشد نابرابری” در این گزارش آمده. “تلاش برای کاهش نابرابری ناچار خواهد شد به چالش کشیدن منافع برخی از افراد و گروه ها. در هسته خود آنها بر توازن قدرت.”

این مشاهدات بسیار مفید برای درک زمان بحث است. برندگان مدرن winner-take-all اقتصاد اغلب اعتراض که توزیع پول نیست یک بازی با حاصل جمع صفر. رتبه و فایل ممکن است گرفتن یک قطعه کوچکتر از پای آمریکا اما در صورتی که پای بسیار بزرگتر در حال حاضر از آن استفاده می شود, آنها هنوز هم ممکن است بهتر از آنها 40 سال پیش.

زمانی که غنی شکل یک کشور را در خود تصویر و به نفع خود آن را کمی تعجب است که اعتماد به آن دسته از موسسات کاهش آن را به عنوان در ایالات متحده است. که عدم اعتماد ایجاد خلاء برای اقتدارگرا و nativist رژیم را ریشه, با توجه به U. N. “پیام مرکزی از حرکات پوپولیستی در طول تاریخ شده است که مردم عادی در حال بهره برداری ممتاز و نخبگان و رادیکال نهادی تغییر مورد نیاز است برای جلوگیری از چنین بهره برداری” با توجه به گزارش.

سیاستگذاران باید شناخته شده است که چگونه برای جلوگیری از این وخیم نتیجه برای چند دهه, با توجه به U. N. گزارش. تسطیح زمین بازی را شامل تقویت و افزایش حداقل دستمزد تقویت شبکه امنیت اجتماعی و حصول اطمینان از دسترسی همگانی به مراقبت های بهداشتی در مکان های که در حال حاضر فاقد آن است. واقعا که ساده است و کشورهای ثروتمند مانند ایالات متحده باید مقدار زیادی از ظرفیت های اقتصادی و دانش فنی آن را بکشد.

اما قرار دادن این سیاست در جای خود نیاز به توزیع مقدار زیادی از ثروت رو به پایین از طریق یک مکانیسم مانند یک مالیات بر ثروت و یا نوعی دیگر از افزایش مالیات بر ثروتمندان. و افراد و موسسات در حال حاضر در حال جمع اوری این کشور ثروت را به درستی شناسایی کرده اند که سیاست های آن به عنوان یک تهدید برای منافع خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>