سازمان ملل متحد Cop26 اجلاس آب و هوا انتظار می رود به تعویق افتاد دوباره

سازمان ملل متحد کنفرانس تغییرات اقلیمی یا Cop26 انتظار می رود به تعویق افتاد برای بار دوم به علت مداوم اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اجلاس که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر 2020 در گلاسکو بود آزمایشی نقل مکان کرد و تا اوایل 2021. با این حال این هفته بریتانیا را بپرسید سازمان ملل متحد و کشورهای دیگر را در نظر بگیرید یک تاخیر طولانی تا 1 – 12 نوامبر 2021 قرار دادن این رویداد پشت یک سال تمام. تصمیم نهایی خواهد شد ساخته شده توسط پلیس اداره در 28 مه.

دولت بریتانیا معتقد است که در حال انجام سفر محدودیت خواهد مانع این کنفرانس که شامل هزاران نفر از شرکت کنندگان از 196 سازمان ملل با توجه به نامه ای از دفتر کابینه و یک گزارش توسط نگهبان. ایده کنفرانس های مجازی پیشنهاد شده است اما نگرانی وجود دارد که این امر محدود کردن تاثیر فعالان هل دادن فوری تر تغییر دهید.

سازمان ملل متحد رویداد یک نقطه کانونی برای جغرافیای سیاسی راه حل برای مقابله با تغییر آب و هوا با 2015 در پاریس آب و هوا توافق میان آن میراث است.

توافق پاریس مجموعه از یک چارچوب به بریده بریده جهانی انتشار گازهای گلخانه ای به منظور دیدار با هدف بلند پروازانه محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 C بالاتر preindustrial سطوح و در بیشترین حد افزایش درجه حرارت جهانی به 2C این قرن که فراتر از جامعه علمی هشدار می دهد که عواقب ناشی از تغییرات آب و هوایی فاجعه بار خواهد بود.


تقریبا هر کشور امضاء کرده است به توافق اما تعداد کمی از آنها در مسیر رسیدن به اهداف خود و Cop26 دیده می شد که لحظه ای است که در آن برنامه های دقیق خواهد بود گذاشته در مورد چگونگی رسیدن به آن اهداف است.

در سال 2018 سازمان ملل پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) هشدار داده است که جهان در حدود 12 سال به حد بدترین اثرات تغییر آب و هوا از جمله افزایش خطر سیل و خشکسالی شدید آب و هوا و گرمای شدید.

اعلام اولین تعویق, Cop26 رئیس جمهور تعیین و کسب و کار انگلستان و وزیر انرژی Alok شارما گفت: “جهان در حال حاضر بی سابقه ای مواجه چالش جهانی و کشورهای در حال درستی تمرکز تلاش خود را در صرفه جویی در زندگی و مبارزه Covid-19.

“همین دلیل است که ما تصمیم گرفته اند به reschedule Cop26. ما را در ادامه کار خستگی ناپذیر با همکاران ما برای ارائه جاه طلبی های مورد نیاز برای مقابله با بحران آب و هوا و من مشتاقانه منتظر به موافقت یک تاریخ جدید برای این کنفرانس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de