اوکراین Zelensky افسردگی رئیس ستاد در تلاش برای شکستن لینک با oligarch

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین از طریق آسوشیتد پرس

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky حضور یک جلسه در کیف در فوریه. 11.

کیف — رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky را رد کرد و خود را رئیس ستاد — یک وکیل در ارتباط با یک ملت قدرتمند ترین اقلیت در یک حرکت ظاهرا طراحی شده است برای ارسال یک پیام از استقلال از منافع.

لرزش و تا روز شنبه نیز می تواند نشانه نزدیک تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جدید کارکنان ریاست جمهوری مشاور آندری Yermak حال ملاقات با رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودلف W. جولیانی و ذکر شده بود و چندین بار در طول مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات استیضاح و محاکمه.

Yermak ملاقات با جولیانی در مادرید در تابستان گذشته به دنبال کاخ سفید نشست Zelensky در حالی که جولیانی دنبال تحقیقات به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن از رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

Zelensky حرکت به تخلیه رئیس ستاد آندری Bohdan توسط حکم ریاست جمهوری پس از هفته از چرخش شایعات تلخ مبارزات قدرت در تیم خود. قبل از او پیوست Zelensky تیم Bohdan شد یک وکیل برای نجیب زاده Ihor Kolomoisky که کنترل کیف مبتنی بر شبکه تلویزیونی 1+1 و همچنین منافع انرژی و خطوط هوایی.

Zelensky سابق تلویزیون کمدین خود را به روابط به Kolomoisky که شبکه های تلویزیونی استفاده می شود خود را به اجرا کمدی, سریال “خدمتگزار مردم” که در آن او با بازی رئیس جمهور اوکراین است.

Zelensky اذعان کرد که شده است وجود اصطکاک در کارکنان خود را. “آنها مانع کار روند. من همیشه در برابر چنین درگیری وجود دارد هیچ برنده و هیچ تساوی” Zelensky گفت: در مصاحبه ای با آژانس خبری اینترفاکس. “شما نمی توانید زندگی می کنند در میان دائمی جنگ است.”

اولگا Shylenko

Agence France-Presse via Getty Images

آندری Yermak شده است به نام رئیس جدید کارکنان برای رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

Yermak امواج ساخته شده در اواخر سال گذشته زمانی که او پیشنهاد کرد که اوکراین ساخت یک دیوار به قطع جنگ زده در مناطق شرقی اگر قرارداد صلح را نمی توان با روسیه و حمایت از جدایی طلبان. از آن پس Zelensky در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و تبادل زندانیان صورت گرفته است نشان می دهد به امید پیشرفت. اما فصاحت و بلاغت در هر دو طرف تیز کرده در هفته های اخیر.

Bohdan, 43 بود Kolomoisky وکیل قبل از پیوستن به Zelensky کارکنان پس از انتخابات خود را. او علنا افتخار بود که ایده خود را برای Zelensky به اجرا برای سرمایه گذاری در محبوبیت خود را از طریق نشان می دهد. Bohdan زد مبارزات انتخاباتی و Zelensky بود به شدت حمایت Kolomoisky 1+1.

با کمک آنها Zelensky فرا گرفت به سال گذشته در سیاست های پوپولیستی برای پایان دادن به فساد است که به گل نشسته اوکراین برای چندین دهه و برای جلوگیری از جنگ در شرق اوکراین است. اما پس از قدرت گرفتن Zelensky تلاش کرده است به لرزش برداشت که او مدیون به Kolomoisky.


[جولیانی sough به نفع مشتری سابق در مادرید ملاقات]

Zelensky چهره های شک و تردید در مورد اینکه آیا او می تواند از طریق فشار اصلاحات وعده داده شده از جمله اجرای قضایی و تغییرات لازم را برای جلوگیری از اوکراین قدرتمند نخبگان از رشوه دادن به قضات برای پایین آوردن احکام آنها می خواهند.

یک خطر برای Zelensky است که Kolomoisky می تواند مقابله به مثل و استفاده از شبکه خود به انتشار داستانهای منفی در مورد رهبر.

SOPA تصاویر

LightRocket via Getty Images

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky سمت چپ و رئیس ستاد آندری Bohdan صحبت در اولین جلسه جدید پارلمان اوکراین در کیف در روز Aug. 29. Bohdan جایگزین شد در فوریه. 11.

حباب در زیر سطح پس از Zelensky در انتخابات است و عمده اختلاف در مورد Privatbank که قبلا متعلق به Kolomoisky. بانک ملی توسط بانک مرکزی در سال 2016 و پس از آن پیدا شد که حدود 5.5 میلیارد دلار ناپدید شده بود از بانک خزانه تهدید اوکراین ثبات اقتصادی.

صندوق بین المللی پول و دیگر موسسات مالی جهانی در نظر گرفتن این موضوع یک تست تورنسل از Zelensky رهبری است.

در ماه سپتامبر Bohdan گرفتار شد تا در جدال با بیش از یک درز نوار صوتی که در آن روم Truba مدیر دفتر امور تحقیقات و صحبت به یک همکار در مورد استفاده از ارعاب “تاکتیک های روانی” علیه والریا Gontareva سابق رئیس بانک مرکزی اوکراین که ملی Kolomoisky بانکی در سال 2016. Gontareva بعد از فرار به لندن با استناد به تهدید به مرگ از oligarch. Kolomoisky این را انکار می کند.


[لو Parnas متون نشان می دهد رسیدن به اوکراین الیگارشی و نخبگان سیاسی]

در تابستان گذشته Gontareva پسر ماشین را به آتش کشیدند او کیف آپارتمان در جستجو بود توسط مردان مسلح در ماسک و خانه او صاحب در خارج از کیف بود سوزانده توسط arsonists.

در نوار بحث ارعاب Gontareva, Truba ذکر یک مرد با حرف اول خلیج. Gontareva علنا ادعا کرد که خلیج اشاره به “Bohdan, آندری Yosipovich.”

Bohdan عمومی اظهار نظر در Gontareva را با خود ندارد. او نیز بلافاصله نظر خود را اخراج.

Truba گفت: نوار doctored اما Zelensky اخراج او در ماه دسامبر. ماه گذشته Truba اعتراض شلیک کرد و گفت این یک تصمیم سیاسی.

Vasim Karasev یک تحلیلگر سیاسی در کیف مستقر در موسسه استراتژی جهانی گفت: Bohdan اخراج شد نشانه آن است که Zelensky تبدیل شد به دور از Kolomoisky.

“این نشانه آن است که Zelensky آماده است تا فاصله خود را از Kolomoisky و تعیین کسی که دور از او” او گفت:. “دولت آمریکا را پشتیبانی نمی کند Bohdan برای انتصاب با توجه به روابط نزدیک با Kolomoisky.”

Yermak به حال نرم و صاف کانال با واشنگتن است.

“او جولیانی و در نتیجه یک شکل قابل فهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن” Karasev گفت.

تیموتی خاکستر ظهور بازارهای متخصص در اوکراین از BlueBay مدیریت دارایی گفت: این تغییر می تواند presage عمده پرسنل.

“Bohdan قبلا به عنوان یک وکیل برای Kolomoisky بنابراین واقعا هرگز موفق به درک که او در Kolomoisky اردوگاه هنوز,” او نوشت: در یک ایمیل تفسیر.

Bohdan خروج او افزود: “می توان به خوبی دریافت شده توسط بازار به عنوان آن را به امید یک گام به جلو در اصلاحاتی که در این مرحله به نظر می رسد در حال اجرا را به شن و ماسه.”

دیکسون گزارش از مسکو.

ادامه مطلب

Zelensky می خواهد برای شکستن الیگارشی’ گرفتن در اوکراین است. اما حداقل یکی بود یک بار رفیق.

چرا اوکراین Zelensky باقی می ماند بنابراین با تمرکز بر گرفتن کاخ سفید نشست

جولیانی مورد بحث منافع سابق اوکراین مشتری در طول تابستان جلسه با بالا Zelensky مشاور

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>