در روز سه شنبه 23 ژوئن بوریس جانسون اعلام کرد بیشتر از بلند کردن اجسام از مستند اقدامات در انگلستان از جمله تایید که بارها و رستوران ها را در مجموعه ای به بازگشایی شده است.

نخست وزیر همچنین جزئیات به روز رسانی به در راه است که در آن اعضای عمومی می تواند معاشرت زمانی که شرکت در تجمعات از دو خانواده در حال حاضر مجاز به دیدار داخل خانه.

آن قبلا مشخص شده است که مردم در انگلستان می تواند ملاقات با تعداد محدودی از دوستان و خانواده در یک اطلاعیه های ساخته شده در شنبه 28 مارس.

در ماه مه آقای جانسون به اشتراک گذاشته یک نقشه راه انگلستان است پس برای کاهش مستند محدودیت.

با توجه به نخست وزیر به عنوان پنج آزمایشات مورد نیاز برای رسیدن به مرحله بعدی مستند, کاهش, شده بود, ملاقات, گروه تا شش نفر می تواند در دیدار خارج “ارائه شده کسانی که از خانواده همچنان به چوب به اجتماعی فاصله قوانین” ماندن دو متر از هم جدا.

پس چه هستند این قوانین جدید که در حال آمدن به زور و چگونه باید آنها را تغییر داد از قبلی دستورالعمل?

چه قوانین قبلا به اجرا در آمد برای ملاقات با دوستان و خانواده ؟

از دوشنبه 1 خرداد مردم قادر به جمع آوری در مکان های عمومی و خصوصی فضاهای باز به معنی کباب شد ممکن است و نیز قادر به خارج از ورزش با حداکثر پنج نفر دیگر از خانواده ها ارائه شده است که سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل شدند.

نخست وزیر آیا دولت که محدودیت های خاصی هستند که هنوز هم در جایی که هیچ sleepovers.

آقای جانسون اضافه شده مردم در انگلستان می تواند تا شش اعضای خانواده “شاید دیدن پدر و مادر هر دو در یک بار و یا هر دو پدربزرگ و مادربزرگ در یک بار”.

از ژوئن 13, مردم در انگلستان زندگی می کنند که به تنهایی و یا پدر و مادر تنها اجازه داده شد به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر خانواده است.

این به این معنی است که برای کسانی که در حمایت از حباب آنها مجاز به صرف زمان با هم در داخل خانه و لازم نیست به ماندن دو متر از هم جدا.

“حمایت از حباب باید منحصر به فرد باشد – به این معنی که شما باید سوئیچ خانواده شما در یک حباب و یا ارتباط با چند خانواده” به دولت اعلام کرد.

در اسکاتلند از 19 ژوئن نفر از یک خانواده بودند مجاز به ملاقات با دو تن دیگر از خانواده ها تا زمانی که در این جلسات تنها در زمان و مکان خارج از منزل در گروه بیش از هشت.

در ولز مردم از دو خانواده می تواند معاشرت در خارج از منزل در گروه هر اندازه در حالی که در ایرلند شمالی گروه تا شش نفر مجاز به ملاقات در, درب, اگر چه توصیه می شود که جلسات ادامه به محل خارج است.

چه قوانین جدید اعلام کرد در 23 ژوئن شامل?

در آدرس خود را به مجلس عوام در روز سه شنبه 23 خرداد آقای جانسون اعلام کرد که از 4 جولای دو خانواده خواهد بود اجازه ملاقات در داخل خانه.

نخست وزیر افزود که مردم از بیش از دو خانواده همچنین می توانید اقامت یک شبه در هتل ها تا زمانی که امکانات مشترک نگهداری می شوند به اندازه کافی تمیز است.

“از ژوئیه 4 ارائه شده است که بیش از دو خانواده با هم ماندن مردم رایگان خواهد بود به اقامت یک شبه در خود شامل اسکان از جمله هتل ها و تخت خواب و صبحانه و همچنین به عنوان سایت های اردوگاه به عنوان طولانی به عنوان امکانات مشترک در حال تمیز نگه داشته شود,” او گفت:.

هنگامی که دیدار از آن باقی مانده است توصیه به مردم در انگلستان دیدار در گروه شش در فضاهای باز مانند پارک ها و باغ های خصوصی.

آقای جانسون قبلا اذعان کرد که این تغییرات در حال “محدود و محتاط” و تاکید کرد که او “نمی تواند و نمی خواهد دور انداختن تمام دستاوردهای ایم”.

با توجه به نخست وزیر این تغییرات به معنای کباب کردن با دوستان و خانواده مجاز “ارائه شده شما آن را در یک اجتماعی-فاصله از راه های ارائه شده هر کس شستن دست های خود را ارائه همه تمرینات حس مشترک.”

نخست وزیر تشویق مردم به “اجتناب از دیدن بیش از حد بسیاری از خانواده ها در جانشینی سریع بنابراین ما می تواند جلوگیری از خطر انتقال سریع از تعداد زیادی از خانواده های مختلف و در ادامه به کنترل ویروس”.

به روز رسانی پس از دولت منتشر 60-صفحه سند به نام ما برنامه ریزی برای بازسازی که افراد مجاز در انگلستان برای ملاقات با یک فرد خارج از خانواده خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج و حفظ اجتماعی فاصله.

“و همچنین به عنوان ورزش و مردم هم اکنون می توانید صرف زمان خارج از منزل موضوع: ملاقات با هر یک بیش از یک نفر از خارج از خانواده شما; ادامه داد: با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند دو متر (6 فوت) دورتر از افراد خارج از خانواده ، بهداشت دست به خصوص با توجه به مشترک سطوح; و کسانی که مسئول اماکن عمومی که قادر به قرار دادن اقدامات مناسب در محل به دنبال جدید COVID-19 امن هدایت” در این سند می خواند.

شما مجاز به ورزش با سایر افراد ،

مردم در انگلستان در حال حاضر مجاز به ورزش با افراد دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج و حفظ اجتماعی فاصله. قبلا آقای جانسون اذعان کرد که پارک ها باز خواهد بود و مردم “حتی می توانید بازی ورزشی” اما اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم اعمال می شود.

در حال حاضر مردم در انگلستان نیز مجاز به حمام افتاب گرفتن در پارک های محلی با دیگر اعضای خانواده خود را.

باید احکام اجتماعی فاصله تغییر در همه ؟

با توجه به نخست وزیر, اجتماعی, فاصله اقدامات هنوز هم مورد نیاز است و “کسانی که خواسته شده است برای محافظت از خود باید همچنان به انجام این کار است.”

اینکه آیا یا نه شما در حال نمایش coronavirus علائم اجتماعی فاصله چیزی است که هر کس باید تمرین و بدان معنی است که شما نباید جلسه هر کسی از خارج از خانواده خود و حفظ فاصله خود را از دیگران اگر شما در.

اجتماعی فاصله قوانین حتی سخت تر برای بیش از 70s و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی. دولت توصیه این است که هر کسی که می افتد به این دسته باید به خصوص سختگیرانه اجتماعی فاصله در حالی که دیگران به خصوص با شرایط جدی شده اند توصیه می شود به ترک خانه های خود در همه.

“من باید اضافه کنید که در این مرحله من می ترسم که کسانی که خواسته شده است برای محافظت از خود باید همچنان به انجام این کار” آقای جانسون گفت: در اواخر ماه مه.

در روز سه شنبه 23 خرداد آقای جانسون گفت که توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل ماندن از هم جدا شده توسط دو متر بوده است کاهش می یابد به یک راهنما از یک متر به علاوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات