دولت بریتانیا به Ofcom قدرت به پلیس چیست پست شده در اینترنت

دولت بریتانیا تعیین خواهد شد و یک تنظیم جدید به پلیس چیست پست شده در اینترنت است.

این تصمیم به عنوان بخشی از یک “آنلاین مضرات” برنامه ریزی که از وزرا می گویند به محافظت از مردم به عنوان آنها با استفاده از اینترنت.

اما منتقدان می گویند علاوه بر این از قوانین جدید و قوانین و مقررات می تواند سرکوب آزادی بیان بر روی اینترنت, به دولت قدرت بی سابقه ای به تصمیم می گیرید چه چیزی نوشته شده است و در دسترس بر روی اینترنت است. کمپین گروه برادر بزرگ سازمان دیده بان به نام طرح “خطرناک و اشتباه” و پیشنهاد آنها “حمله مستقیم به حق اساسی آزادی بیان”.

جدید به روز رسانی می آید در پی آنلاین مضرات کاغذ سفید که مجموعه ای از انواع پیشنهادات خود را برای چگونه دولت می تواند به حفاظت از افراد آنلاین. پس از آن دولت بوده و مشاوره با شرکت فنی موسسات خیریه و گروه های دیگر در تلاش برای اصلاح آن پیشنهاد.

در جدید خود را اعلام وزیران گفت که مقررات جدید خواهد بود معرفی شده با توجه به حفاظت از آزادی بیان است.

“آزادی بیان و نقش مطبوعات آزاد است حیاتی برای یک دموکراسی سالم” نوشت: وزیر فرهنگ نیکی مورگان و دبیر خانه Priti پاتل. “ما اطمینان حاصل شود که وجود دارد پادمان در این قانون پس از شرکت ها و تنظیم جدید روشن مسئولیت برای محافظت از کاربران’ حقوق آنلاین از جمله آزادی بیان و نیاز به حفظ یک پر جنب و جوش و متنوع مربع های عمومی.”

دولت گفت آن را انتخاب کرده بود Ofcom به عنوان تنظیم کننده جدید به دلیل تاریخ آن است که در گذشته تنها به گسترش پخش مخابرات و سایر صنایع مرتبط. تنظیم کننده است که “بهترین جا” به دلیل آن را می خواهد یک تنظیم کننده “با یک پیشینه ثابت از تجربه و تخصص و اعتبار” دولت گفت.

“با Ofcom در راس متناسب و قوی نظارتی نظام ما یک فرصت باور نکردنی برای رهبری جهان در ساختمان پر رونق اقتصاد دیجیتال رانده شده توسط پیشگامانه فن آوری است که مورد اعتماد و محافظت از همه در انگلستان” خانم نیکی گفت.

“ما را به تنظیم قدرت آن نیاز به رهبری مبارزه برای اینترنت باقی می ماند که پر جنب و جوش و باز اما با حمایت و پاسخگویی و شفافیت مردم سزاوار است.”

خانم پاتل گفت: “در حالی که اینترنت می تواند مورد استفاده برای اتصال مردم و رانندگی نوآوری ما می دانیم که آن را نیز می تواند یک مکان مخفی برای مجرمان از جمله paedophiles به علت زیاد آسیب برساند.

“آن وقت در شرکت فنی برای تعادل مسائل مربوط به حریم خصوصی و پیشرفت های فن آوری با حفاظت از کودکان.

“همین دلیل است که درست است که ما یک تنظیم کننده قوی برای اطمینان از رسانه های اجتماعی شرکت خود را به انجام برسانند حیاتی مسئولیت پذیر کاربران است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su