جولای 6, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

اقتصاد بریتانیا در دوره برای ‘V شکل’ بهبودی از بیماری همه گیر بانک مرکزی اقتصاددان می گوید

اقتصاد انگلیس است که البته برای یک “V شکل” بازیابی پس از یک سریع تر از حد انتظار جهش از مستند رکود با توجه به بانک انگلستان است.

اندی Haldane ارشد بانک اقتصاددان گفت: شواهد اولیه پیشنهاد بریتانیا بود بهره از افزایش در هزینه های مصرف کننده پس از coronavirus محدودیت ها کاسته شد.

او گفت که اگر دوباره بجای اول برگشتن در ادامه همان مسیر و سپس کاهش در تولید ناخالص داخلی سالانه ممکن است به مراتب پایین تر از اول می ترسید در 8 درصد در مقایسه با 17 درصد پیش بینی ماه گذشته.

با این حال او هشدار داد که “قابل توجهی” خطرات باقی می ماند از جمله بیکاری توده هنگامی که دولت کردند طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

در یک وبینار سخنرانی روز سه شنبه آقای Haldane گفت: “اگر چه این خطرات هستند به نظر من کمی بیشتر به طور مساوی و متعادل تر در آنها باقی می ماند اریب به حرکت نزولی.

“از این خطرات مهم برای جلوگیری از تکرار بالا و بلند مدت نرخ بیکاری از سال 1980 به خصوص در میان افراد جوان است.”

نظرات خود را پس از بانک فرماندار اندرو بیلی هشدار داد در برابر گرفتن “دور” با نشانه های رکود اقتصادی نشده اند ممکن است کاملا به عنوان شیب دار آن را به عنوان انتظار می رود.

آقای Haldane گفت: “بهبود در هر دو بریتانیا و اقتصاد جهانی آمده است تا حدودی دیر شده است و مادی سریعتر” از سیاست های پولی بانک کمیته پیش بینی شده است.

وی افزود: “این است که در اوایل سال, اما من با مطالعه شواهد است به طوری V.”

آمار و ارقام رسمی منتشر شده در روز جمعه نشان داد که رشد اقتصادی بیش از فکر اول بین ماه های ژانویه و مارس کاهش 2.2 درصد – بزرگترین کاهش از سال 1979 است.

اما آقای Haldane توصیف رکورد 20.4 درصد انقباض در انگلستان تولید ناخالص داخلی در ماه آوریل به عنوان “تاریخ باستان” با توجه به بهبود انگلستان و اقتصاد جهانی است.

بانک اقتصاددان ارشد تنها در نه قوی کمیتۀ سیاستگذاری پولی به رای در برابر افزایش کمی کاهش در ماه ژوئن نشست.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول