UFC 249 هنوز تنظیم برای 18 آوریل به ویژگی های تونی فرگوسن در مقابل جاستین Gaethje

امکان UFC 249 بودن صحنه در قبایل زمین است “بسیار در بازی” با توجه به ESPN. که ممکن است اجازه می دهد تا UFC به اطراف دقیق coronavirus مربوط به محدودیت های اعمال شده توسط دولت های ایالتی و ورزشی کمیسیون.

سفید گفته TMZ ورزشی در روز دوشنبه که او قفل شده است و تا یک محل برای دو ماه آینده طی آن UFC خواهد بود “پمپاژ دعوا در هر هفته.” او همچنین ادعا کرد که به تامین امنیت یک جزیره خصوصی که در آن او می تواند صحنه حوادث با جنگجویان از کشورهای دیگر که ممکن است مشکل در سفر به آمریکا

یکی دیگر از موانع ظهور دوشنبه زمانی که انجمن از بیرون رینگ پزشکان با صدور بیانیه ای توصیه که “همه مبارزه با رویدادهای ورزشی بود به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.” که می تواند مانع از UFC تلاش برای استخدام خبره بیرون رینگ پزشکان که به طور معمول یک ضرورت برای چنین رویدادی است.

“هر ورزش رزمی در حال وقوع در طول این جهانی همه گیر اماکن ورزشکاران و مقامات و هر کس دیگری دخیل در این رویداد تحت خطر غیر ضروری از عفونت و انتقال Covid-19,” ARP گفت. “علاوه بر این ورزش رزمی ورزشکاران اغلب نیاز به توجه پزشکی پس از کشمکش و ما نمی خواهید برای دیدن هر گونه فشار بر روی در حال حاضر ضعف سیستم پزشکی.”

سفید شده است گل نشسته در خود اصرار که UFC 249 اقدام خواهد شد و در تاریخ برنامه ریزی شده و حتی به عنوان شرکت خود را لغو سه قبلی کارت در حالی که عمده ترین ورزش لیگ در سراسر جهان تعطیل. روز دوشنبه او قول داد که مبارزه با محل را “جایی روی زمین است.”

بقیه کارت پر خواهد شد با ترکیبی از ترکیب هیرو که در حال حاضر مجموعه را در UFC 249 —مانند گل رز Namajunas-جسیکا Andrade — و برخی که بنیاد هم از لغو وقایع اخیر از جمله ویسنت Luque-Niko قیمت و فرانسیس Ngannou-Jairzinho Rozenstruik (هر ESPN).

Nurmagomedov های حاکم UFC سبک وزن قهرمان شد و آموزش در سن خوزه برای مدتها در انتظار مرحله نهایی مسابقات با فرگوسن — یکی که برنامه ریزی شده بود و به نام کردن چهار بار قبل و هنگامی که او بازگشت به زادگاه خود در روسیه در ماه گذشته با خانواده اش. Nurmagomedov پس از آن گفت که او نمی خواهد بود قادر به ترک روسیه و پس از آن مرزهای خود را بسته میان همه گیر و او متمایل کردن این رویداد در روز شنبه.

که به دست آورده Nurmagomedov تمسخر فرگوسن که گفت روسیه شد “ترس” به صورت او و باید از عنوان خود.

Gaethje گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه “من وحشت زده و من [expletive] آن را دوست دارم.”

36 ساله فرگوسن (25-3) را مورد ضرب و شتم 12 مستقیم مخالفان در رگه برنده که قدمت آن به سال 2013 و اگر او تا به حال شده است قادر به مبارزه و ضرب و شتم Nurmagomedov (28-0-0) آن را می تواند به دست آورد او را تحسین مسلما بزرگترین سبک در UFC تاریخ است.

Gaethje (21-2-0) دارای سبک تهاجمی است که ارائه می دهد پتانسیل برای یک عمل بسته بندی شده عینک.

“این است که Khabib تقصیر نیست کسی تقصیر” سفید روز دوشنبه گفت. “این چیزی است که شما هرگز می تواند به صورت برنامه ریزی شده و یا حتی خواب دیدم که هر یک از این ممکن بود.”

Nurmagomedov خروج از کارت منجر به حدس و گمان که Conor McGregor ممکن است پر کردن در کوتاه توجه کنید. ایرلندی سوپراستار سابق سبک وزن قهرمان که از دست یک پیشنهاد برای به دست آوردن این عنوان زمانی که او را شکست داد و Nurmagomedov در سال 2018 به سرعت زدم Donald Cerrone در یک سبک وزن کشمکش در ماه ژانویه اما آیا آینده حریف را رسما تایید کرد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de