UFC 248: چه زمان انگلستان آیا اسرائیل Adesanya مقابل Yoel رومرو شروع کنم ؟

اسرائیل Adesanya به نام Yoel رومرو. هیچ کس را از تماس Yoel رومرو.

اما Adesanya یک نسل جدید از جنگنده, نسل جدیدی از قهرمان.

شکست نخورده 30 ساله (19-0) شاید عضو UFC فهرستی که در ارتباط با ارتقاء fanbase. او می داند آنچه که آنها فکر می کنم که چگونه آنها احساس شد و او مصمم به تسخیر المپیک مدال نقره رومرو (13-5) در میان عنوان دفاع به منظور افزایش میراث او.

هیچ کس می تواند تصور یک سناریو است که در آن ضرب و شتم درشت کوبا عضله بحران را بهبود Adesanya ایستاده در ورزش اما به نحوی بود که در مورد مهمترین رویداد UFC 248 در لاس وگاس.

چهل و دو سال Romero – که احتمالا با صرف وقت خود را بین دعوا در یک bacta مخزن آب منابع مستقیما از چشمه جوانی – شناخته شده به ارامش مخالفان خود را به یک از امنیت کاذب قبل از انفجار به عمل ویرانگر با قدرت حذفی و نخبگان در سطح کشتی قابلیت های.

شنبه شب اما همه او ارامش جمعیت در T-موبایل آرنا به یک حالت وحشیانه خستگی.

به احتمال زیاد مبارزه برای میان عنوان زمان نهایی پس از دو تلاش ناموفق بیش از چند سال گذشته رومرو نشان داد خیره کننده عدم ضرورت در حالی که Adesanya – به عنوان او اشاره کرد پس از مسابقه – به سادگی آنچه را که او نیاز به انجام.

سابق kickboxer در زمان مرکز هشت وجهی تا حد زیادی نگه داشته رومرو در خلیج با پا ضربات جان سالم به در برد یک یا دو ببالا حقوق به صورت trundled به تصمیم گیری پیروزی در هر سه قضات تغ پس از ملاحظه ای عادی تقلا.

آنچه قرار داده و بدون زرق و برق طبیعت راجع به حتی تمرکز واضح تر بود و در واقع از آن به دنبال یک مسابقه است که ممکن است به عنوان بزرگترین زنان MMA مبارزه در تمام دوران است.

چین برای اولین بار قهرمان UFC Weili ژانگ ساخته شده و برای اولین بار موفق عنوان دفاع در برابر سابق strawweight titleholder جوانا Jedrzejczyk در پنج دور با جنگ است که برخی به یک روز پیدا کردن یک محل در UFC سالن از شهرت.

Adesanya (سمت چپ) داده شد فرصت کمی برای نشان دادن مهارت های خود را (گتی)

به عنوان یک نتیجه از جمعیت بود و طبعا اجازه دهید با آنچه به دنبال زمانی که آن را وعده داده بود خیلی. برای کسی که آگاه از آنچه در جهان MMA فکر می کند به عنوان Adesanya های بوس انداختن از rafters در تقلا خود را به احتمال زیاد خواهد شد دیگر زندگی می کنند در ‘آخرین Stylebender حافظه از مبارزه را در هر فن.

Adesanya تمام گیری از UFC بعدی ستاره بزرگ خود را از خوب همسویی به فرهنگ پاپ خود را خلاق ورودی از طریق او همه کاره skillset در حلقه. و حتی اگر از طریق هیچ گسل از خود را ستاره dimmed کمی در UFC 248 او بعد دفاع – همه اما تضمین در برابر ‘پاک کن’ پائولو کاستاریکا, یک مرد با او سهام متقابل دوست ندارم – نمی تواند نا امید به عنوان چهار رویداد اصلی انجام داد.

کاستاریکا که به طور مداوم می آید به جلو به عنوان اینکه در یک تسمه نقاله مناسب حریف را از پویایی در Adesanya.

و هنگامی که کاستاریکا شروع به پریدن کرد guardrail پس از چهار مسابقه نهایی طرفداران در حضور نشان داد علاقه بیشتری از آنها را در هر نقطه در طول middleweight title bout.

که نشانه خوبی برای Adesanya بعدی مبارزه – درگیری شکست نخورده مبارزان در حال افزایش است و یک ویترین برای نسل جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de