یوفا رها ‘بمب اتم’ در منچستر سیتی را به لرزه تغییر چشم انداز فوتبال اروپا

یک هشتم کاهش یافته است “بمب اتمی” و به طور بالقوه تغییر چشم انداز از بازی.

که شرح “ممنوعیت از رقابت های اروپایی” از اواخر یوفا محقق Jean-Luc Dehaene. این مجازات که در حال حاضر شده است دست به شهرستان برای دو فصل به همراه €30m خوب است.

این تصمیم با عواقب بسیار زیاد برای باشگاه و اروپا بازی حتی اگر شهرستان موفق با درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه داوری ورزشی و دریافت این ممنوعیت لغو شد.

به ایستادگی برای آن سرسام آور است واقعیت فارسی قهرمانان اروپا ممنوع شده است از بازی های برتر رقابت موثر ، که یک لحظه نقطه عطفی

یوفا حداقل نشان داده اند آنها رو قلب برای یک نبرد بزرگ است. این تحریم که قابل توجه است آن را به عنوان خیره کننده است و می شود تقدیر در چارچوب وسیع تری.

چرا که آن را نیز می آید در یک نقطه کلیدی در فوتبال اروپا تاریخ و در وسط یک نبرد گسترده تر بین نیروهای مهم در بازی است.

یوفا در حال حاضر درگیر در دو فرایند تصمیم گیری فراتر از این است. یک چیزی است که تقویم را نگاه خواهم پس از سال 2024 بالقوه تغییرات گسترده به لیگ قهرمانان. دیگر این است که چگونه پول جایزه از مسابقات لیگ توزیع خواهد شد.

در هر دو مورد وزن از بزرگترین باشگاه ها بوده است, از خود راضی نیروی, با تهدید یک دور سوپر لیگ همیشه معلق در هوا بیش از همه چیز. آن را به طور کلی تضمین است که کمی بیشتر است واگذار به این باشگاه با هر تصمیم گیری همیشه با ارسال پول بیشتر و اهرم در جهت خود را.

اما به نظر می رسد مانند تمام بازی لود شده به طور فزاینده ای نسبت به آنها.

این است که چرا این شهر مورد دیده شده است به عنوان یک “خط در شن و ماسه”.

وجود دارد را به عمل به دلیل تحقق در بدن حاکم برای “مبارزه یا مرگ”.

آنها به پایان رسید تا نشان واقعی مبارزه و عقب راندن برابر سوپر باشگاه – اگر چه آن را هنوز رتبهدهی نشده است.

باید اذعان کرد که این شهر صورت خود را می کند نشان دهنده یک شکاف در سوپر باشگاه از بسیاری – به ویژه کسانی که در رئال مادرید که دیدار با آنها در گذشته-16 هفته آینده خواهد بود – تنها بیش از حد خوشحال به فارسی قهرمانان ، همراه با پاری سن ژرمن در این راه آنها باید پول صرف قرار دادن تعداد زیادی از بینی خارج از مشترک.

با شهر با داشتن تایید آنها را به این CAS وجود دارد در حال حاضر چشم انداز بسیار گران حقوقی نبرد. این است که در آن باشگاه را – یا واقعا ابوظبی – ثروت بسیار زیاد خواهد واقعا نمایش داده می شود. یوفا با این حال تصمیم گرفته اند که سر در. آنها درک آنچه در خطر است.

همچنین ارزش تحقق اصل.

در حالی که وجود دارد عادلانه استدلال در برابر FFP و چگونه آن را به نظر می رسد برای تحکیم مالی موجود در سقف آنها جداگانه بحث که آیا آن قوانین باید اجرا شود. به انجام هر چیز دیگری خواهد بود به مسخره از آنها.

این است که چرا لیگ عمل کرده است.

این چیزی است که به ارمغان می آورد یکی دیگر از مبارزه به عنوان شهر روشن ساخته اند آنها را در حال حاضر چالش این وضعیت است. آنها را به کل فرایند به عنوان مسخره.

نتیجه این خواهد بود حتی بیشتر موثر و پیامدهای بالقوه برای وجود FFP.

که اگر شهر خود را برنده شود. برخی از کسانی که دیده اند قضاوت با این حال فکر می کنم قدرت شهر را پاسخ نابجا است.

پپ گواردیولا را در آینده در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در هوا (EPA)

اگر این ممنوعیت را تایید کرد, آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیدن پپ گواردیولا ماندن در این باشگاه است. برنده شدن در لیگ برتر است که خود را تنها باقی مانده از ماموریت وجود دارد. بسیاری از فکر می کنم او در حال حاضر wearying شدت از این کار فقط به عنوان او در بارسلونا. آیا او مایل به ماندن و بازسازی بدون چشم انداز است که جایزه معتبر که به معنای بسیار به او ؟

خواهد بسیاری از بازیکنان بهتر در جهان مایل به آمده بدون لیگ قهرمانان? آن باقی مانده تمام شود و پایان همه برای بسیاری از. لیونل مسی قطعا نمی تواند علاقه مند در رفتن. لیگ قهرمانان چیزی است که او می خواهد بالاتر از هر چیزی است.

شهرستان خواهد به طور مشابه قابل ملاحظه ای زدم به عنوان یک پروژه نمونه یک طعم و مزه از اوایل روز از تصاحب دوباره مجبور به تلاش برای امضای بازیکنان از یک پله پایین تر. آنها را مجبور به انجام این کار را بدون به همان سطح از سرمایه گذاری با این حال از آنجا که دوره – 2008-12 – قبل از FFP وجود داشته است. ابوظبی فقط نمی تواند پمپ همان پول در.

وجود دارد خواهد بود بسیار بزرگ لرزش تا از شش و بالا پایان لیگ برتر. آن خواهد شد که کمی بیشتر.

آن را نیز قرار داده است و حتی بیشتر فشار بر گواردیولا به پیروزی در لیگ قهرمانان این فصل داده شده چگونه حیاتی آن می تواند به میراث او. این وضعیت قطعا آتش سوزی پویا که در اطراف برخورد با رئال مادرید.

که بازی کلاسیک clash of super-باشگاه و پول در برابر پول جدید است. هر دو آنها داده شده قابل توجه سیگنال با این تصمیم.

این نخستین بار مبارزه علیه سوپر-باشگاه است. و آنها آن را انجام داده ام با یک بمب اتمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>