Uber به پایین 70 درصد در برخی از بازارهای

Khosrowshahi روز پنجشنبه گفت که خیلی زود برای به روز رسانی آن راهنمایی برای سه ماهه آینده به پایان می رسد که در ماه ژوئن. اما حال بارگذاری تا 10 میلیارد دلار پول نقد در دست کاری مدیر عامل شرکت گفت: به شرکت انعطاف پذیری مقاومت در برابر قابل توجهی قطره در تقاضا.

“ما قطعا ترازنامه به دوره اقامت,” او گفت:.

او افزود که در حال بارگذاری در حال حاضر گرفته شده اقدامات تهاجمی برای کاهش هزینه های داخلی از جمله انجماد آن سر تعداد و چنگ زدن به عقب استخدام و تلاش های بازاریابی, صرفه جویی در این شرکت 150 میلیون دلار است.

سهام این شرکت افزایش 30 درصد پس از تماس در اوایل معاملات به فروش در حدود 19 دلار در هر سهم یک 4 دلار افزایش از زنگ باز. که از این شرکت باز تجارت قیمت از $42 هر سهم سال گذشته است.

این شرکت بیشتر واقع بینانه طرح Khosrowshahi گفته بود که شهرستانها که دچار بیماری را بهبود می یابند در دو ماه چرخه نقطه کم است که آمار در سه ماهه.

“به محض شهرستانها شروع به حرکت بارگذاری بیش از حد خواهد شد” Khosrowshahi گفت: سرمایه گذاران. “… برای اولین بار مورد استفاده است که نگاه ما به آینده است و رفت و آمد با استفاده از مورد آن را به کار. مردم می خواهید برای بازگشت به کار آنها می خواهند به بازگشت به زندگی است.”

در عین حال گفت: این شرکت با تجربه سریع افزایش تقاضا در آن بارگذاری می خورد و خدمات تحویل مواد غذایی به عنوان مشتریان باقی می ماند منزوی در خانه های خود به نام انزوای اجتماعی. کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور باید توقیف توسط نظم عمومی هر چند مقامات در بسیاری از موارد اجازه داده اند رستوران به ادامه carryout-تنها کسب و کار.

Uber را تشویق کرده است که رانندگان مسافران کشتی برای انتقال به وعده های غذایی. “ما می خورد و کسب و کار است یک لحظه ورود افرادی که آماده به کار” Khosrowshahi گفت. او گفت: این شرکت با استفاده از بحران به صلیب ترویج آن می خورد پلت فرم برای مسافران که به طور معمول فقط با استفاده از سوار-نقطه از ویژگی های.

اکثر بارگذاری سواری مشتریان استفاده نمی خورد اما آنها با استفاده از دیگر خدمات تحویل مواد غذایی. این شرکت که “تهاجمی” گفت: در تلاش برای انتقال مشتریان به هر دو خطوط کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>