Uber میسازد خاموش 3,000 بیشتر کارکنان کرکره ده ها تن از دفاتر

همراه با قبل از آن کاهش 3700 کارکنان این ماه از آخرین اخراج به معنی بارگذاری شده تقلیل نیروی کار خود را تا 25 درصد از شیوع کروناویروس. آن را می گوید سواری به پایین بوده است 80 درصد و تنها فقط شروع به بهبود می یابند.

بارگذاری شده و برای برخی از از دست داده است که کسب و کار با یک موج در مواد غذایی خود را تحویل سرویس Uber می خورد اما کسب و کار نشده است به اندازه کافی برای نگه داشتن تلاش برنامه شناور.

“من می خواستم وجود دارد به پاسخ های مختلف” Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi نوشت: در یک ایمیل به کارکنان که به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت است. “در نهایت من متوجه شدم که امیدوار جهان را بازگشت به حالت عادی در هر زمان قابل پیش بینی قاب بنابراین ما می تواند انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش در راه ما به سود دهی نمی شد یک گزینه قابل دوام است.”

برای بارگذاری این اخراج شد آخرین ضربه به یک کسب و کار تحت فشار برای کاهش هزینه و بهبود بهره وری به سال گذشته در اواخر بهار به بازار سهام فهرست. اولیه ارائه عمومی شد و پس از سه دور از اخراج داخلی کمربند سفت و افزایش قیمت به مصرف کنندگان را دیدم به شدت یارانه سفر تخفیف ناپدید می شوند.

Coronavirus است تحت فشار قرار دادن این شرکت به کاهش در پروژه های تجربی و اثبات نشده کسب و کار در مناطق مانند خود رانندگی و micromobility که به نمایندگی دیگر سرمایه گذاری با کمی فوری صعودی برای خط پایین شرکت.

Khosrowshahi اعلام بارگذاری خواهد سازماندهی مجدد برخی تیم ها در اطراف هسته آن کسب و کار: سواری دادن و تحویل.

شرکت های فن آوری بر اساس اصطلاح های اقتصاد از جمله بارگذاری, بلند کردن اجسام و Airbnb یک ضربه گرفته اند در میان رمان شیوع کروناویروس به عنوان مصرف کنندگان تصمیم گرفتند به توجه پناهگاه در محل سفارشات. این بدان معناست که مصرف کنندگان نیز شده اند کمتر به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن سواری با غریبه سوار شدن در وسایل نقلیه خصوصی یا تسلیم در خانه ها و آپارتمان های ذکر شده مستقل میزبان.

Uber را اخراج دنبال مشابه کاهش در رقیب Lyft اعلام کرد که 17 درصد کاهش در نیروی کار خود را در ماه آوریل است. Airbnb گذاشته 1,900 کارکنان در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>