Uber میسازد خاموش 3,000 بیشتر مردم

Uber اعلام کرده است از آن خواهد شد تخمگذار کردن اضافی 3,000 کارکنان به عنوان coronavirus همه گیر کاهش می یابد تقاضا برای خدمات شرکت.

این شرکت در ابتدا اعلام کرد این امر می تواند تخمگذار کردن 3,700 اعضای هیات پس از Covid-19 شروع به ایجاد عوارض خود را در سوار-به اشتراک گذاری صنعت. اما بیشتر کاهش خواهد اتفاق می افتد, Uber روز دوشنبه اعلام کرد.

در حال حاضر شرکت دهکدهای از دست داد 25 درصد از کارکنان خود را از زمان شروع این بیماری همه گیر.

Uber ارشد اجرایی دارا Khosrowshahi اعلام ساخته شده در یک ایمیل به کارکنان. آن را نیز دقیق چگونه در 45 دفاتر خواهد بود بسته در علاوه بر این به 3000 شغل حذف شده است. رانندگان در نظر گرفته نشده کارکنان تحت سوار-به اشتراک گذاری برنامه پس از خود را استخدام نمی شد نهفته است.

در ماه آوریل زمانی که اکثریت آمریکایی ها تحت stay-at-home سفارشات این شرکت در بر داشت سوار بودند پایین 80 درصد نسبت به سال قبل است.

“با توجه به تاثیر چشمگیر این بیماری همه گیر و غیر قابل پیش بینی بودن از هر گونه احتمالی بهبودی ما تمرکز تلاش های ما در هسته ای ما تحرک و تحویل سیستم عامل و تغییر اندازه شرکت ما برای مطابقت با واقعیت های کسب و کار ما” آقای Khosrowshahi در بیانیه ای گفت.

“که رهبری ما را به برخی از تصمیم گیری های دردناک امروز: ما در حال توقف برخی از ما غیر هسته ای سرمایه گذاری و کاهش حجم از نیروی کار ما با حدود 3000 مردم هر یک از آنها من می خواهم شخصا از خود را برای کمک به بارگذاری. به عنوان من گفت: تیم ما امروز ما در حال ساخت این گزینه در حال حاضر به طوری که ما می تواند به جلو حرکت می کند و شروع به ساخت دوباره با اعتماد به نفس.”


سوار-به اشتراک گذاری بخشی از بارگذاری باعث می شود تا حدود 75 درصد از سود شرکت به طوری که منطقه در نظر گرفتن آمار در طول همه گیر شده است تا حد زیادی نهفته کلی درآمد.

بارگذاری می خورد در مقايسه شد نقطه روشن در میان همه گیر به دلیل افزایش تقاضا اما “کسب و کار امروز نمی آیند نزدیک به پوشش هزینه های ما” آقای Khosrowshahi گفت.

بارگذاری شده حامل در مذاکرات برای خرید رقیب Grubhub, یکی دیگر از خدمات تحویل مواد غذایی با توجه به وال استریت ژورنال. خرید و تحویل سرویس می تواند کمک به افزایش درآمد برای Uber اما هیچ اشاره ای به پتانسیل ایران در این یادداشت ایمیل به کارکنان.

رقبای دیگر در سوار-به اشتراک گذاری صنعت نیز دیده می شود کاهش در درآمد که بیشتر آمریکایی ها ماندن در خانه به جای رفت و آمد است.

Lyft بارگذاری را رقیب بالا قطع شده است 17 درصد از کارکنان خود را به دلیل Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>