رانندگان و دیگر فرفره اقتصاد کارگران وعده داده شده بود مزایای بیکاری. آن را ممکن است طولانی صبر کنید.

در کالیفرنیا و ایلینویز واشنگتن و کشت از کشورهای دیگر محلی بیکاری مقامات هستند که نشان می دهد آنها هنوز آماده شروع به پردازش کمک برای کارگران در آنچه شناخته شده به عنوان فرفره اقتصاد است. در حال حاضر هولناک با رکورد تعداد مدعیان بیکاری و فاقد فدرال هدایت بسیاری از ایالت ها می گویند که آنها نیاز به زمان بیشتری برای راه اندازی یک سیستم جدید است که می تواند روند مزایای اضافی — و برخی می گویند که آنها ممکن است قادر به پذیرش برنامه های کاربردی تا بعد در ماه آوریل است.

تا به حال بسیاری از فرفره کارگران فاقد شرایط لازم برای سنتی مزایای بیکاری حتی اگر رانندگی مسافران و یا تحویل کالا را منبع اصلی درآمد است. چرا که آنها اغلب به عنوان پیمانکاران مستقل نه کارمند تمام وقت برای شرکت های مانند Airbnb, بارگذاری, بلند کردن اجسام و Postmates. این شرکت ها نمی حواله حقوق و دستمزد مالیات به دولت به نمایندگی از بر روی تقاضا کارگران ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای کارگران را به استفاده از ایمنی-net برنامه های.

کنگره به دنبال درمان شکاف به طور موقت. بخشی از coronavirus محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت قانون که تصویب شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه شامل بودجه فدرال همه گیر برنامه های امداد برای آرایه ای از مردم خود اشتغالی. اما آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن برای برخی در این صنعت است که تاخیر در disbursing کمک می تواند آن را سخت را برای آنها شناور ماندن مالی.

Anwaar مالک یک راننده برای Uber و Lyft در لانگ آیلند گفت که او اعمال می شود برای کمک بیکاری در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس بلافاصله پس از او آموخته است که مراقبت در عمل تا به حال تبدیل شدن به قانون است. در آن زمان هر چند نیویورک به نظر نمی رسد راه اندازی و در عین حال به روند ادعای خود را ترک ملک را نرم افزار در برزخ است.

توسط شنبه, ملک گفت: او تا به حال ساخته شده بیش از 1000 تماس برای پیگیری وضعیت بیکاری دفتر عمدتا بدون موفقیت است. که همان روز و جدید وزارت امور خارجه وزارت کار گفت: آن را از یک گام به گام راهنمای برای کمک به فرفره کارگران درخواست برای کمک در تلاش برای رسیدگی به مشکلات دیگر بر روی تقاضا کارگران نیز مواجه شده است. اما این منابع نیست به آسانی آشکار به رانندگان مانند ملک که ارائه شده تیره و تار ارزیابی که بعد از ظهر در مورد آینده است.

“درایور زندگی در معرض خطر هستند اگر آنها نمی تواند این پول را,” او گفت:.

سختی ها رو فرفره اقتصاد کارگران و آزار دهنده دولت فدرال و مقامات نشان ماموت تعهد درگیر در آوردن این کشور coronavirus بهبود تلاش آنلاین. زمان آن طول می کشد به دل کردن میلیاردها دلار کمک و ایجاد دولت جدید برنامه های رهبران وقت نبود اگر آنها امید به بلانت ویران ایجاد اغتشاش توسط این کشنده بیماری همه گیر.

به عنوان کسب و کار همچنان بسته شدن درهای خود را — و یا صدور توده furloughs و یا اخراج کارگران باید آب گرفتگی دولتی استخدامی با درخواست برای بیکاری کمک کند. وب سایت خود را در حال گرفتار و خطوط تلفن خود را به آب گرفتگی ترک بسیاری از آمریکایی ها با انتظار طولانی برای کمک مالی در یک لحظه زمانی که آنها در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب. برخی از ایالت ها گفته اند ساکنان به درخواست برای مزایای تنها در روزهای خاص با توجه به حرف اول خود را در آخرین نامها به سهولت تراکم.

Coronavirus قانون نیز نیاز متحده به اداره مزایای جدید برای افرادی که شغل یک دسته که شامل کارگران که اصلی درآمد ناشی از کار به نمایندگی از Airbnb بارگذاری و دیگر شرکت ها در اجرای اقتصاد است.

جدید صندوق امداد فراهم می کند هفتگی کمک به کسانی که تحت تاثیر آمریکایی ها همراه با همان اضافی $600 گذاشته و furloughed کارکنان تمام وقت در حال میله میله برای دریافت برای هفته آنها از یک شغل.

در حال حاضر فرفره کارگران و فعالان کارگری در حال تقلا برای به دست آوردن پول و گزارش مشکلات در هدایت دولت را پیچیده امداد بسته است. در کالیفرنیا پایه های اصلی برای بارگذاری, بلند کردن اجسام و دیگر دره سیلیکون غول مقامات دولتی به نظر نمی رسد آماده برای رسیدگی به برنامه های کاربردی گفت: Veena Dubal استادیار در دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, کالج, قانون, است که یک مدافع برای فرفره کارگران و حقوق کارگران. او افزود که برخی از فرفره کارگران که برای اعمال منافع طی چند روز گذشته گفته شده است که آنها نمی باشند.

کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال که نظارت بر بیکاری پرداخت و گفت: این طرح به سرعت عمل است اما انتظار کلید ارشاد از ایالات متحده, وزارت کار, انعکاس یک نگرانی مشترک با کشورهای دیگر از جمله مریلند و ویرجینیا است. وزارت کار نکرد پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Dubal گفت: آن را نشانه ای از چالش میلیون ها نفر از فرفره کارگران در سراسر کشور موظف هستند به صورت. “وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد چگونگی متحده در حال رفتن به نورد از مزایای ارائه شده در مراقبت عمل” او گفت:.

برنامه های کاربردی پذیرش تعیین واجد شرایط بودن برای منافع و پردازش پرداخت برای این که قبلا کشف کارگران است به احتمال زیاد به منابع فشرده برای بسیاری از کشورها و از طریق هیچ گسل از خود را. بودجه خود را رو به کاهش هستند و کارکنان خود را ممکن است در صفحه اصلی به عنوان یک نتیجه از coronavirus اضافه کردن به این احتمال که آن می تواند هفته قبل از برخی از کارگران خود را ببینید ،

توسط شنبه, بیکاری مقامات در کلرادو و پنسیلوانیا توصیه سوار-به اشتراک گذاری و تحویل رانندگان به نگه داشتن در به دنبال کمک تا سیستم های خود را در محل. ایلینوی,’ سایت به سادگی گفت: “لطفا انجام نمی شود در این زمان است.”

در وب سایت خود واشنگتن نیز گفت: این نیاز به زمان و اذعان کرد که ارتقاء لازم نخواهد بود “کامل اواسط ماه آوریل است.” اما تصریح کرد که کارگران واجد شرایط برای پرداخت از زمانی که شغل خود را برای اولین بار مختل به شیوع کروناویروس. دولت امنیت اشتغال بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ضمن در مریلند ایالت کامپیوتر “در حال حاضر راه اندازی به این روند جدید مراقبت در قانون برنامه بلافاصله گفت:” فالون E. پیرس یک سخنگوی بیکاری آژانس. پیرس گفت: در آن زمان را به “ایجاد جدید این سیستم اصلاح فعلی ما ویژگی های سیستم آموزش کارکنان و انجام آزمایشات.”

اضافه کردن به چالش می فرفره اقتصاد شرکت کنند.

برای سال, بارگذاری, بلند کردن اجسام و صنعت خود به همسالان را ادعا که خود کارگران هستند و نه کارکنان و به دنبال دفع قوانین و مقررات است که ناراحتی خود را در مدل های کسب و کار. به عنوان یک نتیجه این شرکت ها باید اجتناب از پرداخت مالیات به گلدان از بودجه دولت است که در نهایت کارگران را پوشش می دهد زمانی که آنها را از کار. در میان همه گیر رویکرد خود باعث شده است تا, تازه, انتقاد که دره سیلیکون اساسا دریافت کرده است بدون استحقاق دولت “نجات.”

با جدید بیکاری برنامه های آینده آنلاین, برخی از فعالان این شرکت گفت: در حال حاضر یک تعهد جدید برای انجام بخشی خود را — از جمله با ساخت دستمزد داده ها در دسترس متحده به طوری که آنها می تواند روند ادعا می کند سریع تر است.

“این یک مانع قابل توجهی برای رانندگان است که این شرکت ها می تواند به حل فردا” گفت: Rey فوئنتس یک همکار در مشارکت برای خانواده های شاغل که طرفداران در منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای منافع بیشتر برای فرفره کارگران است.

در پاسخ Uber سخنگوی سوزان Hendrick در بیانیه ای گفت که این شرکت کار می کنند با “متحده به عنوان آنها ایجاد روند خود را به صورت مستقل کارگران برای درخواست بیکاری است.”

Lyft سخنگوی جولی چوب گفت: این شرکت نیز شده بود در مذاکرات با کشورهای, و اضافه کرد که آن را به تازگی برگزار شد با تماس رانندگان برای اطلاع رسانی به آنها در مورد منافع ممکن است.

در این میان برخی از فعالان کارگری گفت: بسیاری از فرفره کارگران باقی می ماند در خطر است. بسیاری از رانندگان برای سوار-نقطه, برنامه, برای مثال نقد کردن درآمد خود را بیش از یک بار در هفته گفت: Moira Muntz سخنگوی مستقل رانندگان صنفی یک Machinists اتحادیه های وابسته به گروه است که نشان دهنده بیش از 80,000 رانندگان در شهر نیویورک است. “آنها حتی چک چک — آنها روز به روز” او گفت:.

در لانگ آیلند ملک گفت: او را متوقف رانندگی برای Uber و Lyft هفته گذشته از ترس او ممکن است گرفتن coronavirus از یکی از سوار خود را-نقطه به مسافران و تصویب آن به همراه خانواده اش. بدون مزایای بیکاری به زودی هر چند او گفت که او ممکن است هیچ چاره ای جز بازگشت به جاده.

“اگر من آن را دریافت نمی,” او گفت: “من قصد دارم به رفتن به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de