ایالات متحده نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت برای هری و مگان تهمت می گوید در توییت

هنری Nicholls ایسنا

بریتانیا پرنس هری و مگان, دوشس ساسکس می رسند به صورت سالانه مشترک المنافع خدمات در 9 مارس در کلیسای وست مینستر در لندن است.

لندن — رئیس جمهور تهمت توییتی یکشنبه که دولت آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای شاهزاده هری و مگان امنیتی اگر زن و شوهر سلطنتی حرکت به لس آنجلس به عنوان گزارش شده است.

یک سخنگوی این زوج سلطنتی گفت: خانواده بود و نمی خواست برای هر گونه کمک.

“دوک و دوشس ساسکس هیچ برنامه ای به درخواست دولت آمریکا برای امنیت منابع است. بودجه خصوصی امنیتی ساخته شده اند ، ” سخنگوی گفت.

آمریکا و رسانه های خبری گزارش داده اند که هری و مگان فرار کرد کانادا در این ماه به گرفتن اقامت در لس آنجلس. این Sussexes را تایید نمی کنند حرکت می کند.

[کانادا نشان می دهد آن بوده است تامین امنیت به هری و مگان — اما قطع خواهد شد آنها را در ‘هفته های آینده’]

زن و شوهر خواهد به مرحله از نقش خود به عنوان “ارشد کار royals” در روز سه شنبه کنار رفتن patronages از موسسات خیریه و عناوین. آنها دیگر نمی خواهد به عنوان او رویال حضرت و آنها توافق کرده اند که در کاخ اصرار به توقف استفاده از آنها SussexRoyal نام تجاری.

خواهد شد که تعهد 24/7 امنیتی برای هری و مگان آنها پس از خروج از کار تمام وقت در خدمت ملکه شده است به یک موضوع داغ در مطبوعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او “دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده” اما افزود: “آنها باید پرداخت!”

روزانه ایمیل های پخش رئيس جمهور در حکم خود در صفحه اول روز دوشنبه تحت عنوان: “مغلوب ساختن پیشی جستن: ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای MEGXIT!”

رئیس جمهور بعد از ظهر جیر آمد به آمریکا مرگ و میر از coronavirus افزایش یافت و شهر نیویورک هشدار داد که آن را در حال اجرا پایین از تجهیزات پزشکی. کالیفرنیا گزارش 5,565 مورد تأیید و 121 و مرگ و میر در یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال دیگران در مورد تلویزیون های رتبه بندی خود را در جلسات مطبوعاتی در coronavirus را به دست آورد مطابق بینندگان از فصل آخر “کارشناسی است.”

هری مگان و نوزاد مورچه را صرف بیشتر از سال در منطقه ونکوور بریتیش کلمبیا. دولت کانادا عضو کشورهای مشترک المنافع گفت: آن را نمی خواهد پای این لایحه برای زوج سلطنتی حفاظت از.

[هری پاتر و شاهزاده خانواده سلطنتی بریتانیا است اما سیستم مهاجرت کانادا است که به احتمال زیاد برای درمان او را به عنوان یک روستایی]

خورشید تلخیص در بریتانیا گزارش داد این زن و شوهر تا به حال “فرار” کانادا توسط جت خصوصی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/harry-and-meghan-arrive-at-last-public-event-before-exit/2020/03/09/40f31f32-2b24-494a-b787-77e756fba012_video.html

“هری و مگان را ترک کانادا در حال حاضر خوب است. مرزهای بسته بودند و پروازهای شد توقف. آنها تا به حال به خارج” این روزنامه گزارش داد.

“اما این حرکت برنامه ریزی شده بود برای برخی از زمان. آنها متوجه کانادا نمی خواهد کار به دلایل مختلف و آنها می خواهند مستقر در لس آنجلس منطقه” آفتاب نوشت. “آنها یک شبکه پشتیبانی وجود دارد. از آن جایی که خود را در تیم جدید هالیوود عوامل و PRs و مدیران کسب و کار بر اساس هستند. Meghan بسیاری از دوستان وجود دارد و البته مادر او Doria.”

مگان و هری هرگز گفت: دقیقا به همین دلیل آنها می خواستم به ترک بریتانیا اما به شدت پیشنهاد این کشور نفوذی شایعات که تا به حال ساخته شده زندگی خود را دشوار است. در حال حرکت به لس آنجلس از ونکوور ممکن است آنها را به صلح و آرام است که هری گفت: آنها نیاز دارند.

Karla آدم در لندن و Karen DeYoung در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

هری و مگان برنامه ریزی آینده در کانادا طولانی دیده می شود به عنوان “دوستدار محیط زیست” برای خانواده سلطنتی

کانادایی ها از ذهن نیست اگر هری و مگان در حالی که ماندن. اما آنها نمی خواهند به پرداخت هزینه برای آنها.

شاهزاده هری می پیوندد Meghan در کانادا بدون نیم در نیم کردن سلطنتی مقابله آنها می خواستند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>