پیام با اینحال روشن بود: آمریکایی ها در حال رفتن به بازی های المپیک در تابستان امسال است. که هر نوع از تعجب. آنها هرگز از دست رفته فوتبال زنان دوم-مهم ترین مسابقه.

تازه کردن مسابقات جام جهانی, فیفا رتبه تیم از دست داده است در بیشتر از یک سال طول 27 منطبق است. و قایقرانی از طریق کونکاکاف مسابقات با چهار پیروزی توسط یک 22-0 حاشیه آمریکایی ها رزرو بلیط به توکیو که در آن آنها را دنبال پنجمین مدال طلا.

آنها همچنین تلاش برای تبدیل شدن به اولین تیم به جام جهانی و المپیک عنوان سال متوالی.

تنها یک احمق شرط می بندم در برابر آنها. صرفنظر از استعداد و عمق این تیم است که حتی پس از چند دهه از موفقیت در ادامه به انجام با شدت خشمگین.

“کسانی که احساسات و انگیزه چیزی است که سخت ترین برای رسیدن به بالا و دوباره گفت:” مربی Vlatko Andonovski که در پاییز موفق به جیل الیس دو بار قهرمان جهان. “من خوشحالم برای دیدن احساسات در خارج وجود دارد و این انگیزه وجود دارد آن را به اتفاق می افتد.”

به جلو کارلی لوید گفت: “وجود گرسنگی است. است تمایل وجود دارد.”

در آن موارد نادر زمانی که همه چیز را یک وری این بازیکنان هستند ،

“ما اببس مانند میکرو-اببس چون ما خیلی روانی” هافبک مگان Rapinoe گفت. “آن را سخت به آن را نگه دارید تا تمام زمان اما به عنوان به زودی به عنوان آن شروع به فروکش کردن آن را مانند,” اوه نه جهنم نه, که اتفاق می افتد.’ ما نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو باشد. لازم نیست از هر کس دیگری.”

آمریکایی ها به ثمر رساند و دو بار در 14 دقیقه جمعه اما کمی خاموش بازی خود را برای امتداد نیمه اول. پس از تنفس آنها به دست آورد فرم خود را برای بهبود به 37-1-1 مقابل مکزیک.

Lavelle گل پر شور هدف در دقیقه پنجم سام Mewis تا به حال دو گل و جایگزین تعمید مطبوعات دربسته در محیط نیمه نهایی با پیروزی یک دارای گونه های برامده به پایان برسد.

در روز یکشنبه نهایی ایالات متحده آمریکا, کانادا, که را شکست داد و کاستاریکا با نتیجه 1-0 به کسب یک چهارم متوالی المپیک اسکله. هر چند که بازی بی اهمیت است — و هر دو تیم استراحت خواهد شد به طور منظم پس از بازی در کمتر از 48 ساعت قبل — ایالات متحده آمریکا تیم ملی را نمی سهولت.

“ما همان نگرش به بازی قبل و بازی قبل از آن” Andonovski گفت. “است که رفتن به تغییر دهید و رفتن به جلو است.”

خود را واجد شرایط واحد که شامل 18 بازیکن از سال گذشته جام جهانی فهرستی از جهات تاریخ این برنامه.

“این میراثی است که منتقل شده است” گفت: Lavelle یک واشنگتن روح هافبک خواهد شد که به نوبه خود در 25 ماه مه. “هنگامی که Vlatko اول در آمد, او گفت:,” چه شما این کار را از سال گذشته باور نکردنی بود اما این گذشته در حال حاضر. ما باید اهداف جدید است. آن را واقعا سرگرم کننده 2019 اما که نمی دیکته بقیه سال است.

“ما می دانیم که و آیا هر چیزی را نمی دانیم.”

Lavelle شد افسانه در نیمه اول پر جنب و جوش و خلاق نگه داشتن توپ در حال چرخش از مشکل و ایجاد فرصت برای خودش و دیگران.

“برخی از چیزهایی که او می آید تا با گاهی” Andonovski گفت: “این شگفتی من بیش از حد.”

Rapinoe گفت: “او فقط به چیزی متفاوت است که شما نمی توانید آموزش — که کمی از استعداد.”

“من گفتم:” اوه خدای من ما در اینجا دوباره!’ “Mewis گفت. “او مانند یک بازیکن منحصر به فرد در راه او ایجاد فضا برای خودش و می توانید با تکان دادن از موقعیت های تنگ.”

Mewis به ثمر رساند در یک جفت از ماهواره عکس: هشت حیاط یک تایمر خاموش Rapinoe را ضربه کرنر و یک ضربه آزاد از لبه محوطه جریمه.

کریس Cuellar مکزیک در کالیفرنیا متولد مربی گفت: ایالات متحده نقاط قوت دروغ در لایه هایی از استعداد است.

“هر عمل” او گفت:, “این است که احتمالا سخت تر از بسیاری از مسابقات خود را.”

چند می خواهم که چشم به حال Andonovski آغاز هر یک از او در نیمه دوم جایگزین: مطبوعات لین ویلیامز و لیندزی Horan. تمام شد کامل نیست هر چند.

Andonovski گفت: “ما یک نام تجاری خوب فوتبال ما ایجاد بسیاری از فرصت های خوب و با کیفیت از بازیکنان ما فکر می کنم ما می تواند نمره چند بیشتر است.”

آمریکایی ها می تواند دور با آن در کونکاکاف. آنها نیاز به سفت عملکرد خود را در پنجمین سالانه SheBelieves جام, مارس 5-11 برابر ششم-رتبه انگلستان (در اورلاندو) شماره 10 ژاپن (Frisco, Tex.) و شماره 13 اسپانیا (Harrison, N. J.).

12-تیم المپیک مسابقات را شامل سوم-رتبه بندی هلند و شماره 5 سوئد.

“ما شاهد یک نگاه اجمالی برخی باور نکردنی مسائل فداکارانه مسائل وجود دارد” لوید گفت: پس از چهار مسابقه. “ما همه همراه برای سوار شدن به خاطر بهتر شدن است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im