ایالات متحده زنان تیم ملی برنده دوباره خود را به عنوان مبارزه برای دستمزد برابر با شدت گرفتن در

در زمینه تعالی و خارج از حوزه مسائل به طور فزاینده ای در هم تنیده برای جام جهانی به دست آورده است که 1-0 پیروزی در SheBelieves جام, یک روز پس از دیگری پشت سر هم از ادعا و مخالف خود را در مورد تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه.

جولی Ertz رهبری در تعمید مطبوعات آزاد و پا زدن در 87 مراسم اهدای دقیقه قبل از اعلام sellout 26,500 در ردبول آرنا. جهان برتر تیم تمدید آن شکست نخورده خط به 30 و در خانه خود شکست نخورده اجرا به 47 در حالی که ضرب و شتم یک اروپایی دشمن برای 12th بار متوالی است.

آمریکایی ها به نظر می رسد رهبری برای اولین بار خود را بدون گل عملکرد از جولای 2017 تا مطبوعات فر یک ضربه آزاد به قلب محوطه جریمه. این onrushing Ertz تحویل قدرتمند هدر از هشت متری برای او 20th هدف ایالات متحده.

اولین مسابقه از روز همچنین برجسته اواخر درام به عنوان ششم-رتبه انگلستان را شکست داد و شماره 10 ژاپن 1-0 در الن سفید 83 دقیقه هدف است.

این مسابقات نتیجه گیری خواهد شد روز شنبه در دالاس بیشتر با ایالات متحده (2-0-0) رو ژاپن (0-2-0) و انگلستان (1-1-0) بازی شماره 13 اسپانیا (1-1-0).

یکشنبه فعالیت های پس از USSF و بازیکنان نمایندگان در ادامه معاملات barbs پیش از آوریل 5 دادگاه در لس آنجلس. بازیکنان به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت. سه هفته پیش هر دو طرف زمینه برای قضاوت به طور خلاصه.

در نامه ای به فدراسیون و اعضای Cordeiro گفت: در میان چیزهای دیگر, بازیکنان باید “بارها و بارها کاهش یافته و ما به دعوت” به بحث در مورد حل و فصل است.

زمان Cordeiro نامه نشسته بود و با بازیکنان است.

“اگر این است که چگونه شما می خواهم به مناسبت روز بین المللی زنان و در حمایت از نه تنها بازیکنان خود را اما به طور بالقوه آینده بازیکنان و دختران در همه جا که یک راه برای انجام آن را” رو به جلو مگان Rapinoe گفت. “این ناامید کننده است که برای دیدن موضع از فدراسیون اما شخصا از کارلوس را نشان می دهد فاصله بین ما در برخی از مسائل و نه همه آن درست بود.”

مدافع بکی Sauerbrunn افزود: “ما می خواهیم به تمرکز بر روی مسائل فوتبال و متاسفانه ما نمی توانید به [را که] تا آنجا که ما می خواهم. بد به پایان رسیده است.”

روز شنبه از Cordeiro نامه عمومی رفت, Molly لوینسون سخنگوی بازیکنان گفت: Cordeiro نامه پر شد با دروغ. … USSF نیست و هرگز ارائه دستمزد برابر به زنان و بازیکنان است.”

USSF مقامات گفت: نمایندگان برای بازیکنان به آنها گفت آنها را برآورده نمی کنند مگر اینکه فدراسیون موافقت خود را با “پر کردن جام جهانی پول جایزه شکاف است.”

فیفا اجرا می شود که به جام جهانی می پردازد $38 میلیون به مردان برنده و 4 میلیون دلار به زنان قهرمان.

این USSF تصریح کرد آن را ادامه خواهد داد برای حمایت فیفا به افزایش زنان پول جایزه اما نمی تواند آنها را پرداخت چه مردان فرانسوی به دست آورده است.

همانطور که برای روز یکشنبه مسابقه اسپانیا به یکی دیگر از منظم عملکرد زیر را 2-1 شکست آمریکایی ها در تابستان گذشته در جام جهانی را دور 16.

اسپانیایی ها که با شکست ژاپن 3-1 روز پنج شنبه آمار ارسال در 24 دقیقه توپ را با هدف و در انتهای دیگر به چالش کشیده پرقدرت میزبان به آنها را شکستن پایین. هنگامی که آنها به المپیک محدود آمریکایی ها بودند ناکارآمد در داخل محوطه جریمه.

“آنها مانند 94 درصد از اختیار — و نه یک مقام رسمی شماره” Rapinoe گفت: پوزخند. “این یک عملکرد فوق العاده توسط ما … اما اجرای این همیشه بهتر و بیشتر گفتن از اگر ما بیرون رفتن و سر و صدا تیم و هر کس احساس نشاط در مورد خود است.”

پس از وقفه رز Lavelle راه اندازی شد کاملا برای 20-حیاط شات با او قابل اعتماد پای چپ وی از دست رفته بالا. سام Mewis پاره پاره 25-yarder به خود جلب کرد که افزایش ذخیره توسط ساندرا Paños.

اسپانیا راه اندازی شد پایدار تهدید دربسته در محیط توسط Marta کردنا نزدیک از دست ندهید. اگر اسپانیایی ها همیشه در حال توسعه یک غریزه قاتل در حمله ایالات متحده به بازیکنان گفت: آنها را تبدیل به یک مدعی جدی.

“آنها واقعا منسجم و آنها را خریداری و به آنچه انجام می دهند” Ertz گفت. “من چیزی جز چیزهای زیادی برای گفتن در مورد راه آنها بازی کند. آنها بازی زیبا فوتبال.

“گاهی اوقات شما باید به سخت کار کردن آن را در پایان.”

در اولین مسابقه ژاپن Sakiko Ikeda سه کیفیت موجب صرفه جویی در نیمه اول از جمله دو one-on-one سنگهای قبل از انگلستان در اواخر دستیابی به موفقیت.

جایگزین تونی دوگان ره عبور در بالای محوطه جریمه و سون را در جعبه به رنگ سفید پنجم-بهترین گلزن در تاریخ برنامه که تا به حال آمده کردن نیمکت در این بازی. منچستر سیتی مهاجم volleyed یک چپ پا هشت yarder گذشته Ikeda.

جزئیات بیشتر در فوتبال:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im