آمریکا در تلاش برای محدود کردن راه گریز است که اجازه چین Huawei به دامن ممنوعیت صادرات

اخبار آمد و به عنوان یک بزرگ تایوانی تولید کننده نیمه هادی اعلام کرد آن را خواهد ساخت 12 میلیارد دلار کارخانه در آریزونا که ایجاد 1,600 شغل. هر دو شرکت TSMC و تجارت وزیر ویلبر راس شرح سرمایه گذاری به عنوان بحرانی برای تقویت ایالات متحده با تکنولوژی بالا تولید.

هر دو پیشرفت های برجسته به طور فزاینده تنش تکنولوژی رقابت بین ایالات متحده و چین است. خواسته در مصاحبه با فاکس کسب و کار آنچه که ایالات متحده در حال انجام برای کاهش تولید خود را از اتکا به چین, راس در روز جمعه با اشاره به TSMC اخبار.

“آریزونا پس از آن در حال حاضر اینتل در حال حاضر در نیمه هادی را در حال حاضر بسیار قدرتمند تکنولوژی پیچیده ای است که ما امیدواریم که خواهد شد بسیار به صورت عمودی یکپارچه شده است. و است که باید تسهیل حتی بیشتر فعالیت” راس گفت.

TSMC گفت: آمریکا و آریزونا دولت ارائه شد نامشخص “حمایت” برای کارخانه. در همان زمان جدید تجارت محدودیت می تواند صدمه دیده است TSMC چرا که این شرکت به فروش می رساند حجم زیادی از نیمه هادی ها برای Huawei از آن کارخانه ها در تایوان که در آن ایالات متحده با استفاده از تجهیزات و نرم افزار.

Huawei یک تولید کننده بزرگ از شبکه های مخابراتی دنده و گوشی های هوشمند را بلافاصله ارائه نظر در مورد تجارت اعلام. آن را بارها رد ایالات متحده اتهامات که آن تجهیزات مخابراتی می تواند به تضعیف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی با اجازه دادن حزب کمونیست چین به شیر به دنده برای جاسوسی هدف.

در یک صدای جیر جیر سردبیر یک دولت تحت کنترل چینی روزنامه گفت که پکن می تواند اقدامات تلافی جویانه. سردبیر نظرات به مسائل تجاری اغلب شده اند یک شاخص قابل اعتماد از پکن سیاست برنامه.

“بر اساس آنچه که من می دانم اگر ما بیشتر بلوک های کلیدی تکنولوژی عرضه به Huawei چین فعال خواهد شد ‘غیر قابل اعتماد entity list’, محدود کردن و یا بررسی ما شرکت هایی مانند کوالکام سیسکو و اپل و تعلیق خرید از بوئینگ هواپیما” هو Xijin ویرایشگر جهانی بار نوشت.

وزارت بازرگانی گفت: اصلاح مقررات بنابراین در خارج از کشور تولید کنندگان نیمه هادی ها در صورتی که ایالات متحده با استفاده از تجهیزات یا تکنولوژی تولید چیپس با توجه به هواوی طرح خواهد شد نیاز به یک مجوز از سوی ایالات متحده قبل از فروش آنها به شرکت چینی است.

عنصر کلیدی در مسدود کردن فروش تراشه های ساخته شده با توجه به هواوی طرح گفت: Kevin گرگ ارشد سابق بازرگانی رسمی که در حال حاضر یک شریک در Akin Gump Strauss Hauer & Feld.

قانون جدید متوقف نمی ایالات متحده تولید کنندگان نیمه هادی از فروش تراشه به Huawei است که ساخته شده در خارج از ایالات متحده با توجه به ایالات متحده-شرکت, طرح, او گفت:. آن متوقف می شود تنها فروش هواوی-طراحی تراشه های ساخته شده در خارج از ایالات متحده با کمک ایالات متحده تجهیزات گرگ گفت.

که می تواند کمک به ایالات متحده نیمه هادی شرکت حفظ برخی از فروش Huawei از خود در خارج از کشور کارخانه ها در حالی که مجبور Huawei به تقلا به جای میلیاردها دلار از تراشه های این طرح ها و سفارشات مختلف از تراشه کارخانه های بسیاری از آن استفاده ایالات متحده تراشه-ساخت تجهیزات و نرم افزار.

یک تراشه “بر اساس Huawei طراحی نمی توانید به جلو بروید اما بر اساس یکی دیگر از شرکت را طراحی می,” گرگ گفت.

یک گروه لابی گری برای ایالات متحده نیمه هادی شرکت هایی مانند اینتل و کوالکام صادر خاموش پاسخ به اخبار است.

“ما نگران این قانون ممکن است ایجاد عدم اطمینان و اختلال جهانی نیمه هادی زنجیره تامین, اما به نظر می رسد کمتر آسیب رساندن به ایالات متحده در صنعت نیمه هادی از بسیار وسیع روش قبلا در نظر گرفته” جان Neuffer مدیر اجرایی انجمن صنعت نیمه هادی در بیانیه ای گفت:.

محدودیت های جدید می تواند صدمه دیده است TSMC که باعث می شود حجم زیادی از تراشه های Huawei با توجه به هواوی طرح با استفاده از ایالات متحده آمریکا تجهیزات و نرم افزار.

این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

پرسید که چرا ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تضعیف TSMC فروش در همان زمان که این شرکت تایوانی در حال برنامه ریزی و سرمایه گذاری های بزرگ در ایالات متحده آمریکا مقامات وزارت امور خارجه صحبت در تماس با روزنامه نگاران روز شنبه گفت: این مسائل بودند نامربوط.

پرسید که آیا ایالات متحده خواهد مشکل را حل کند و با اعطای TSMC مجوز برای ادامه آن تراشه فروش Huawei یکی از مقامات وزارت امور خارجه و توضیح داده شده که به عنوان بعید است.

“حدود 10 تا 12 درصد از TSMC کسب و کار در چین است و من فکر می کنم که در اصل در درجه اول Huawei” گفت: Keith Krach این وزارتخانه برای رشد اقتصادی, انرژی و محیط زیست است. “بنابراین آنها محدود خواهد شد مگر اینکه آنها اعطا مجوز و هیچ تضمینی وجود ندارد که, و ما پیش بینی نمی کنم.”

Krach گفت: TSMC متحده در کارخانه سرمایه گذاری “تقویت روابط ما با تایوان” که او به عنوان یک “نیروی خوب” و برای دموکراسی در آسیا است.

جدید تجارت محدودیت می تواند صدمه دیده است ایالات متحده تولید کنندگان تراشه-ساخت تجهیزات بخش ایالات متحده غالب. تجارت قانون را تشویق تراشه کارخانه ها به خرید این تجهیزات از کشورهای دیگر کارشناسان صنعت گفت.

کریستوفر فورد معاون وزیر برای امنیت بین المللی و منع گسترش در وزارت امور خارجه گفت: این امر می تواند سخت برای تراشه های کارخانه به طور کامل اجتناب از ایالات متحده با استفاده از تجهیزات و نرم افزار است که او گفت: لازم است برای ایجاد برش لبه نوع از تراشه های.

تجارت آخرین عمل می آید یک سال پس از آن را اصل قرار داده Huawei در تجارت لیست سیاه. اقدامات صدمه دیده اند چینی شرکت فروش تلفن همراه در خارج از چین و پیچیده تلاش خود را به فروش مخابرات شبکه دنده به صورت فوق العاده سریع 5G شبکه. هنوز هواوی قول داده است برای زنده ماندن محاصره.

ماه گذشته Huawei گفت: اولین-درآمد سه ماهه رشد 1.4 درصد بیش از سال قبل در سه ماهه اول کاهش از 39 درصد رشد آن در گزارش سه ماهه اول سال 2019. Coronavirus بحران نیز صدمه فروش شرکت.

اوا Dou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>