ایالات متحده در تلاش برای بستن راه گریز است که اجازه چین Huawei به دامن ممنوعیت صادرات

اخبار آمد و به عنوان یک بزرگ تایوانی تولید کننده نیمه هادی اعلام کرد آن را خواهد ساخت 12 میلیارد دلار کارخانه در آریزونا. هر دو شرکت TSMC و تجارت وزیر ویلبر راس شرح سرمایه گذاری به عنوان بحرانی برای تقویت ایالات متحده با تکنولوژی بالا تولید.

هر دو پیشرفت های برجسته به طور فزاینده تنش تکنولوژی رقابت بین آمریکا و چین است. خواسته در مصاحبه با فاکس کسب و کار چه در ایالات متحده انجام شده است به کاهش تولید خود را از اتکا به چین, راس در روز جمعه با اشاره به TSMC اخبار.

“آریزونا پس از آن در حال حاضر اینتل در حال حاضر در نیمه هادی را در حال حاضر بسیار قدرتمند تکنولوژی پیچیده ای است که ما امیدواریم که خواهد شد بسیار به صورت عمودی یکپارچه شده است. و است که باید تسهیل حتی بیشتر فعالیت” راس گفت.

Huawei یک تولید کننده بزرگ مخابراتی تجهیزات شبکه و تلفن های هوشمند نمی بلافاصله ارائه نظر در مورد تجارت اعلام. آن را بارها رد ایالات متحده اتهامات که آن تجهیزات مخابراتی می تواند به تضعیف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی با اجازه دادن حزب کمونیست چین به شیر به دنده برای جاسوسی هدف.

وزارت بازرگانی گفت: در اصلاح مقررات به طوری که در خارج از کشور تولید کنندگان نیمه هادی ها در صورتی که ایالات متحده با استفاده از تجهیزات و فن آوری برای تولید تراشه خواهد شد نیاز به یک مجوز از ایالات متحده قبل از فروش به هواوی.

در یک صدای جیر جیر سردبیر یک دولت تحت کنترل چینی روزنامه گفت که پکن می تواند اقدامات تلافی جویانه.

“بر اساس آنچه که من می دانم اگر ما بیشتر بلوک های کلیدی تکنولوژی عرضه به Huawei چین فعال خواهد شد ‘غیر قابل اعتماد entity list’, محدود کردن و یا بررسی ما شرکت هایی مانند کوالکام سیسکو و اپل و تعلیق خرید از بوئینگ هواپیما” هو Xijin ویرایشگر جهانی بار نوشت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>