تجاری آمریکا رئیس دفاع چین معامله است که مغلوب ساختن پیشی جستن است soured در

“من انتظار می رود آنها را به زندگی می کنند تا به توافق است. آنها نشان داده اند آنها را” او گفت:.

ظاهر می شود قبل از خانه راه و روش کمیته Lighthizer ارائه شده به مراتب بیشتر خوش بین ارزیابی از معامله از رئیس جمهور در هفته های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ابراز کرده است سوزش با چین گفت: در ماه گذشته او “را از دست داد کمی طعم” برای معامله تجارت و تهدید به “قطع کامل ارتباط است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است مقصر دولت چین برای انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر است که به شدت آسیب دیده و اقتصاد ایالات متحده.

اما Lighthizer گفت: این امر مطابق با معامله مقررات از جمله خرید تعهدات و تغییرات مورد نیاز در درمان خود را از شرکت های خارجی’ تکنولوژی اسرار.

در یک روز ظاهر قبل از مجلس نمایندگان و سنا پانل Lighthizer در دفاع از رئیس جمهور استفاده از تعرفه به تعمیرات اساسی ایالات متحده تجارت سیاست تردید در چشم انداز برای سرعت در رسیدن به توافق با اتحادیه اروپا و بریتانیا متعهد به سرکوب هر گونه تخلف جدید در آمریکای شمالی معامله تجاری است که طول می کشد اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

Lighthizer به نام ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) “بهترین توافقنامه تجارت در تاریخ ایالات متحده” اما اذعان کرد که او پیش بینی مسائل با اجرای آن است. این پیمان جایگزین 1994 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) که تهمت و سرزنش کرده برای از دست دادن میلیون ها آمریکایی در کارخانه کار کنند.

قرارداد جدید شامل سخت کار و استانداردهای زیست محیطی طراحی شده برای جلوگیری از مشابه آمریکایی حقوق و دستمزد فرسایش خواهد شد که علامت شارپ با شکستن سنتی مکزیکی بازار کار شیوه های.

“کار اجرای در مکزیک است برای رفتن به یک مشکل” Lighthizer گفت.

تأکید مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد انقلابی به ایالات متحده جهانی روابط Lighthizer همچنین تیز هزینههای سازمان تجارت جهانی (WTO). اگر بدن در سال 1995 تاسیس شد و تحت واشنگتن حمایت تجارت و رئیس آن گفت: تا به حال تضعیف منافع آمریکا با عدم پلیس تجارت چین در رفتار.

“من فکر می کنم سازمان تجارت جهانی یک ظرف غذا است. سازمان تجارت جهانی شکست خورده است و امریکا و آن را شکست خورده بین المللی سیستم بازرگانی” تجارت رئیس قانونگذاران گفت.

Lighthizer شده است دیرین منتقد از تجارت جهانی را به سیستم برای حل و فصل اختلافات بین اعضای مسدود کردن قرار ملاقات به استیناف بدن و خروج از آن بدون رسیدن به حد نصاب. Lighthizer تشدید انتقاد خود را در روز چهارشنبه گفت: مهم نیست که چه پانل همیشه بازگشت به عملیات عادی.

“من فکر نمی کنم استیناف بدن خوب کار شده. … من احساس می کنم هر گونه اجبار به آن تا کنون دوباره به اثر” او گفت:. “من نه از طرفداران استیناف بدن.”

به عنوان سازمان تجارت جهانی جستجو برای یک جایگزین برای خروجی مدیر کل روبرتو Azevêdo, Lighthizer گفت: این سازمان مورد نیاز “اصلاحات اساسی” و او قول داد به وتو هر نامزد که “هر گونه بوی ضد آمریکایی در گذشته خود را از دست دادند.

او همچنین تا به حال کلمات خشن برای آمریکا و شرکای تجاری هستند که eyeing جدید مالیات بر اینترنت در آمریکا شرکت. پس از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی اعلام کرد قصد دارد به مالیات بر شرکت هایی مانند آمازون, Facebook و گوگل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تهدید به مقابله به مثل با تعرفه.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در پاریس بوده است میزبانی مذاکرات با هدف مبادله یک مصالحه. اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در اوایل این ماه از مذاکرات گفت: آنها باید نگاهی به صندلی عقب به برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“همه آنها گرد هم آمدند و توافق آنها می خواهم پیچ امریکا گفت:” از این مذاکرات.

Lighthizer به نظر می رسد در فرد در یک خانه شنیدن اتاق در حالی که اکثر نمایندگان مجلس از او سؤال توسط لینک ویدئو. او با ارائه یک دفاع شدید از رئیس جمهور استفاده مکرر از تعرفه ها به prod آمریکا و شرکای تجاری به تغییرات و گفت که هر شرکت آمریکایی مجبور به پرداخت قیمت های بالاتر برای مواد اولیه وارداتی و یا دیگر ورودی باید منتقل کرده اند در حال حاضر به جایگزین تامین کنندگان.

“اگر شما یک سال یا دو سال را به یک تغییر دهید و سپس شما باید تغییر ساخته شده,” او گفت:. “مردم را به مدت قابل توجهی از زمان برای پیدا کردن منبع دیگری.”

با استناد به این بیماری همه گیر Lighthizer نیز نامیده می شود برای استفاده از تعرفه برای حمایت از تولید داخلی از بحرانی لوازم پزشکی, برخورد با نمایندگان مجلس که تحت فشار قرار دادند برای برش واردات هزینه های پزشکی محصولات ساخته شده در خارج از کشور.

شرکت های چند ملیتی است که “فکر می کردم آنها خیلی باهوش در حال اجرا در این زنجیره تامین در سراسر جهان به جای اینکه این مسائل را در ایالات متحده در حال حاضر متوجه شدند مصرف قابل ملاحظه ای در معرض خطر بیشتری از آنها فکر می کردند که” او گفت:.

با کمی بیش از پنج ماه قبل از روز انتخابات Lighthizer گفت بعید بود که یک معامله تجاری با انگلیس رسیده باشد می تواند قبل از آمریکایی ها سر به نظر سنجی اضافه کرد که مذاکره کنندگان نیز تا به حال ساخته شده “بسیار پیشرفت کمی” با E. U. در مذاکرات با هدف گسترده پیمان تجارت.

“آن را به دنبال خوبی در کوتاه مدت اگر چه در نهایت ما را به چیزی مشغول به کار کردن با اروپا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات