ایالات متحده به تخلیه آمریکایی ها از کشتی کروز و قرار دادن آنها در 14 روز قرنطینه

جائه C. هنگ AP

دو اتوبوس ترک یک پورت که در آن قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو در روز شنبه.

یوکوهاما ژاپن — دولت ایالات متحده را تخلیه مسافران آمریکایی از زده بوش کروز الماس شاهزاده خانم آن گفت: مسافران در روز شنبه را نگه دارید و سپس آنها را برای بیشتر از 14 روز قرنطینه در ایالات متحده است.

“ما عمیقا سپاسگزار به خط کروز و دولت ژاپن برای کار مجدانه برای مهار و کنترل گسترش بیماری” سفارت آمریکا در توکیو نوشت: در یک ایمیل به آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی.

“برای تحقق دولت ما مسئولیت به شهروندان ایالات متحده تحت قوانین ما و شیوه و همچنین به منظور کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی دولت ایالات متحده توصیه های فراوانی از احتیاط است که شهروندان ایالات متحده پیاده و بازگشت به ایالات متحده برای بیشتر نظارت است.”

کشتی کروز قرار داده شد در 14 روز قرنطینه در فوریه. 5 یک فرایند است که با توجه به پایان on Feb. 19 که در آن مسافران را به حال انتظار می رود تا قادر به بازگشت به خانه. اما همانطور که بیشتر تست های انجام شده مسافران و خدمه آن آشکار شد که درصد بالایی تا به حال ویروس و کارشناسان هشدار داده یک خطر وجود دارد هنوز هم می تواند در هیئت مدیره کشتی.

در تشکر و قدردانی از کسانی که خطرات و ژاپن و البته تغییر در این هفته و شروع به تخلیه برخی از مسافران قبل از دوره قرنطینه به پایان رسید با شروع با مردم بیش از 80 سال سن دارد و با مشکلات اساسی. همچنین شدت آن برنامه تست مسافران است.

تا کنون 218 مسافر و خدمه در هیئت مدیره کشتی دارای آزمایش مثبت برای این ویروس از 713 نفر که مورد بررسی قرار گرفته است. وجود دارد 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در هیئت مدیره کشتی بود که آن را در قرنطینه قرار داده شده اما کسانی که به این ویروس به تدریج تخلیه شده است به بیمارستان های اطراف ژاپن است.

در ابتدا پس از حمایت ژاپن از رویکرد به سمت کشتی دولت ایالات متحده در حال حاضر نیز به طور ضمنی اذعان کرد که این الماس شاهزاده ممکن است بهترین محل برای نگه داشتن شهروندان است.

ایمیل و گفت: دولت با همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دیگر سازمان های ارائه اجاره هواپیما برای مسافران به طور مستقیم از ژاپن به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و برای برخی از مسافران در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

این هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن در روز یکشنبه. مسافران را به نمایش در برای نشانه گرفته شده و سپس با اتوبوس به هواپیما. “ما در حال کار با شرکای ژاپنی به اطمینان حاصل شود که هر گونه علامتی مسافران دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن اگر آنها نمی تواند هیئت مدیره پرواز” سفارت گفت.

“مسافران بازگشت به ایالات متحده از مناطق پر خطر هستند و نیاز به تحت قرنطینه. بر این اساس شما نیاز به بیشتر تحت قرنطینه از 14 روز زمانی که شما وارد در ایالات متحده” ایمیل گفت.

“ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش این بیماری است.”

مسافران که انتخاب می کنید به بازگشت این پرواز خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده “برای یک دوره از زمان” سفارت نوشت.

ادامه مطلب:

ژاپن شل کشتی کروز قرنطینه برای سالمندان نگرانی از گسترش ویروس

‘شغل’ به ‘کابوس’: ویروس نگرانی در میان الماس شاهزاده خانم خدمه

کشتی کروز coronavirus عفونت ها دو برابر بیش از کل برای هر کشور اما چین

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>