ایالات متحده مالیات دهندگان ممکن است از دست دادن پول و کمک به شرکت های. اقتصاددانان می گویند این یک چیز خوب است.

“ما انتظار داریم به برخی از ضرر و زیان در این امکانات. است که ما پایه سناریو” Mnuchin گفته سناتوران روز سه شنبه در یک جلسه در مراقبت عمل بودجه.

بسیاری از اقتصاددانان بودند خوشحال به شنیدن این کلمات از وزیر خزانه داری در آنجا بود نگرانی او بود که بیش از حد محتاط در زمانی که او نیاز به پول دریافت کنید به سرعت. کنگره به Mnuchin 500 میلیارد دلار به آمده تا با برنامه های برای کمک به شرکت های هواپیمایی و هتل ها و دیگر کسب و کار مبارزه را از طریق این بحران است. او قرار است برای کار با فدرال رزرو در توزیع آن است. نقطه تمام از این پول است که سعی کنید برای جلوگیری از موج عظیم کسب و کار تعطیلی و رکود بزرگ دیگری است.

جهانی و همه گیر است نابود تقریبا هر کسب و کار در خارج از فروشگاه های مواد غذایی و Netflix خروج بسیاری از شرکت ها در آستانه رفتن شکم. اگر Mnuchin تنها کمک می کند تا شرکت ها در بهترین شکل — معادل دانش آموزان — پس از آن بسیاری از کسب و کار در مرزی از ساخت آن را در حال رفتن به زیر بروید. او نمی خواهد انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از یک رکود بزرگ سناریو اقتصاددانان می گویند.

“بزرگترین خطر این است که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی در حال حاضر” اقتصاددان گفت: Julia Coronado جمهور MacroPolicy دیدگاه. “این پول باید پرواز کردن قفسه به خصوص به مادر و پاپ کسب و کار.”

هیچ کس می خواهد برای دیدن تمام 500 میلیارد دلار از دست داد اما از دست دادن کمی پول مالیات دهندگان در این برنامه است که معادل یک بازیکن بسکتبال رسوب دو زمان و یا در طول بازی — گرفتن چند خطرات را به نفع خود بازی. در این مورد هدف این است که برای جلوگیری از تکرار رکود بزرگ. در روند تلاش برای صرفه جویی در برخی از شرکت ها در مرز چند ممکن است در نهایت به شکست است. در عین حال این امید است که دیگر مرزی شرکت ها آن را به دلیل وام های فدرال و همچنین صرفه جویی در شغل و زنجیره تامین.

Mnuchin صحبت در مورد امکان ضرر و زیان از تلاش های نجات دو بار در روز سه شنبه. آن را قابل توجه خروج از آوریل زمانی که او نگه داشته و با تاکید بر عموم است که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو شد و به احتمال زیاد برای شکستن و یا حتی پول در این برنامه نجات.

“ما در حال نگاه کردن به آن در یک پایه سناریو که ما بازیابی پول ما” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در ماه آوریل است.

بسیاری از آنها در مقایسه با مراقبت در عمل کسب و کار وام های نجات به آنچه که دولت فدرال را در طول 2008-09 بحران مالی با دادن تاسیسات به موسسات مالی و شرکت های خودرو. که برنامه شناخته شده به عنوان Troubled Asset Relief Program یا TARP — آیا از دست دادن پول در چند نجات. اما به طور کلی TARP در نهایت ساخته شده چندین میلیارد دلار به عنوان بسیاری از شرکت های بازپرداخت وام و برخی از سهام دولت به عنوان وثیقه تبدیل به ارزش یک بیت خوب بیشتر وقتی که آمد آن زمان به پول نقد.

اما این یک سناریوی مختلف اقتصاددانان می گویند. این بیماری همه گیر است آمار حتی بزرگتر نوار اقتصاد این زمان بیشتر ایجاد خطر اگر شرکت های زیر بروید و راه اندازی یک اثر دومینو است که طول می کشد از دیگران است.

آن را هر شرکت گسل است که آنها در حال تلاش برای آن را از طریق عالی مستند. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از خشم عمومی در دولت نجات موسسات مالی در 2008-09 وجود ندارد شرکت تبه کار در اطراف این زمان بسیاری می گویند. کارشناسان نگه تاکید به سیاستگذاران است که آن را به مراتب بهتر می شود متهم به انجام بیش از حد برای صرفه جویی در کسب و کار به خصوص کسب و کارهای کوچک نسبت به انجام بیش از حد کوچک.

“وجود دارد نگران کننده نشانه هایی که Mnuchin است که محتاط تر از کنگره در نظر گرفته شده و از اقتصاد نیاز دارد” نوشته مایکل فشار اقتصادی کارشناس سیاست در آمریکا سازمانی موسسه در اخیر خبری بلومبرگ ستون. “بهبود اقتصادی نیاز به در نظر گرفتن خطرات.”

فشار گفت: Mnuchin سخنان این هفته بودند “تغییر در مسیر درست” اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر عمل پشت کردن کلمات.

یکی از بزرگترین انتقادات از دولت کمک های تا کنون است که از آن شده است بیرون رفتن بیش از حد به آرامی و به طور آزمایشی به خصوص $454 میلیارد دلار است که وزارت خزانه داری قرار است به ارسال به تغذیه. بانک فدرال به نوبه خود قرار است به عمل مانند یک بانک و استفاده از آن به عنوان سرمایه دانه به قرض کردن در مورد ده برابر این مقدار است.

“در حال حاضر بزرگترین خطر این است که ما نمی به اندازه کافی” گفت: استیون Ricchiuto ارشد ایالات متحده اقتصاددان در Mizuho آمریکا. “مراقبت عمل اختصاص $454 میلیارد دلار برای خزانه برای استفاده از ویژه [حیاتی برای کسب و کار]. آنها تنها با استفاده از $195 میلیارد است که تا کنون.”

آن باقی مانده است دیده می شود چقدر خطر Mnuchin و تغذیه صندلی جروم H. پاول — دو شرکای توزیع $454 میلیارد — در نهایت ، این برنامه های جدید و سیاستگذاران در حال تلاش برای راه رفتن که خط ریز بین که مایل به کمک به بسیاری از کسب و کار در حالی که همچنین بی پروا بودن با پول مالیات دهندگان.

تعادل ظریف در صفحه نمایش کامل سهشنبه در مجلس سنا شنوایی. برخی از سناتورهای کبابی Mnuchin و پاول در مورد اینکه چرا آنها نمی گرفتن پول سریع تر و به همین دلیل آنها قرار داده شده بود تا بسیاری از محدودیت در کمک های اولیه. برای مثال کسب و کار نمی تواند دریافت وام تغذیه مگر اینکه یک بانک است که حاضر به قبول حداقل 5 درصد از خطر ابتلا به وام. برخی از سوال که آیا بانک ها به احتمال زیاد برای کمک به مرزی شرکت داده شده است که مورد نیاز است.

اما دیگران از جمله بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), تا به حال آتشین ارز با Mnuchin در مورد اینکه چرا او به این پول به شرکت های که به راحتی. او می خواست بیشتر محدودیت از جمله نیاز برای شرکت ها به آتش کارگران در حالی که آنها وام.

“این قانون به شما می دهد قدرت های خاص به تعیین که در آن شرایط این وام در حال ساخته” وارن گفت. “آیا شما رفتن به نیاز به شرکت هایی که دریافت پول از این نیم تریلیون دلار دوغاب صندوق به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد?

Mnuchin پاسخ داد که کنگره مجموعه ای از شرایط اساسی این وام در دو حزبی بر اساس. او اشاره کرد که برای خیابان اصلی وام تسهیلات رود برای شروع ساخت کم هزینه وام های, آغاز ماه آینده به کوچک و متوسط کسب و کار “ما قرار داده اند در یک ماده است که ما انتظار داریم مردم به استفاده از بهترین تلاش خود را برای حمایت از مشاغل.”

وارن راضی نیست با این جواب و این ایده از شرکت های خود را انجام می دهند “بهترین تلاش” برای نگه داشتن افراد شاغل در حالی که گرفتن یک دولت تاسیسات وام.

فشار است که به وضوح در Mnuchin و پاول. این هفته آنها گفتند که گمراه در کنار انجام بیشتر و نه کمتر. اما تا کنون آنها هنوز به آن نشان می دهد در اعمال خود. بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم این دو شده است بیش از حد ترسو.

در 10 روز آینده به خیابان اصلی برنامه اعطای وام و یک برنامه جداگانه برای کمک به مبارزه شهرها و ایالات متحده قرار است به بالا و در حال اجرا است. چگونه سخاوتمندانه کسانی که برنامه های در حال گفتن خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de