آمریکا اهداف رهبر القاعده در یمن

ایالات متحده با انجام یک حمله هوایی علیه رهبر القاعده وابسته در یمن است که به احتمال زیاد منجر به مرگ او به گفته افراد آشنا با این موضوع.

رهبر قاسم al-Rimi شده است به عنوان یک امکان وارث القاعده رئیس Ayman al-Zawahiri با توجه به ترور کارشناسان. مرگ او خواهد شد قابل توجهی به این سازمان تروریستی از بین بردن یکی از برجسته ترین اعضای.

در طول سال مقامات ایالات متحده گفته اند که یمن شعبه بود به خصوص خطرناک است زیرا توانایی آن برای تولید پیچیده بمب و آن جاه طلبی به راه اندازی حملات علیه اهداف در ایالات متحده و اروپا است.

در گذشته مقامات آمریکایی اعلام کرده اند موفق اعتصاب در بالا القاعده اعضای تنها به یاد بگیرند که بعد از آن که آنها جان سالم به در برد. در حالی که مقامات ابراز اعتماد به بخش خصوصی است که Rimi مرده بود و آنها تمایلی به می گویند تا publicly.

اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به نظر می رسد برای تایید ایالات متحده به قتل رسانده بود Rimi, retweeting هوش کارشناس و خبرنگار که با اشاره به هدف آمریکا اعتصاب.

مقامات آشنا با این حمله نشان داد آن بود انجام شده توسط سازمان سیا و نه نظامی. یک سخنگوی سیا کاهش یافته است به نظر.

کاخ سفید کاهش یافته و برای تایید عملیات و یا اظهار نظر بیشتر است.

این اعتصاب صورت گرفت هفته گذشته به گفته یک مقام آمریکایی که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به صحبت می کنند برای ضبط.

دولت ایالات متحده بوده است ردیابی Rimi برای سال ها و به خصوص قصد هدف قرار دادن او را پس از او در زمان بیش از رهبری القاعده در شبه جزیره عربستان و یا قدرت نمایی به یمن شعبه شناخته شده است ، “او فوق العاده ماهر در حفاظت از خود ، به وضوح باز خود را برای یک اعتصاب” این مقام گفت.

“این بزرگترین عملیات موفقیت” در شرایط تضعیف القاعده “در چند سال” این مقام گفت.

هر چند Rimi شده بود با تمرکز بیشتر داخلی در یمن به تازگی قدرت نمایی حق رای دادن بود خارجی عملیات و هدف قرار دادن ایالات متحده آمریکا اشاره کرد. قدرت نمایی در حال توسعه تخصص در حمل و نقل هوایی توطئه ایجاد مواد منفجره است که می تواند مخفیانه بر روی هواپیماهای باری در کارتریج پرینتر مثلا.

عملیات علیه Rimi زیر چند اعتصاب در بالا مشخصات تروریست ها و شبه نظامیان و همچنین قتل های هدفمند ستاد ژنرال قاسم سلیمانی.

وجود دارد بیش از حد تهمت تایید عملیات مورب, به tweeting, یک تصویر از پرچم آمریکا پس از ایالات متحده انجام یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه سلیمانی در عراق.

مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز شنبه رسانهها در مورد Rimi که او فرستاده می شود قبل از بازی گلف در رفت و آمد مکرر در فلوریدا شامل یک تجزیه و تحلیل از ریتا کاتز های مستقل سایت گروه هوش. او نوشت که تروریست رهبر تا به حال تقریبا به طور قطع شده است “کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا” در Jan. 24.

به یمن شعبه “اگر چه در کاهش نشاط در سال های اخیر همچنان خطرناک” و تبدیل شدن به یک رقیب برای القاعده و داعش در این کشور کاتز به حال توییتی جمعه.

در میان کاتز توييتها که مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک لینک به یک مقاله نیویورک تایمز بود که برای اولین بار به نقطه در ایالات متحده دست به این قتل است. تهمت نیز ترجمه یک مقاله از اخبار یاهو در مورد این موضوع.

اتریش دچار ضرر و زیان قابل توجهی به حملات هوایی آمریکا را هدف قرار داده اند bombmakers و دیگر اعضای کلیدی مقامات و کارشناسان گفته اند.

اخبار محلی گزارش در یمن گفت که یک عضو ارشد القاعده رهبر کشته شده بودند در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه در وادی Ubaidah منطقه در مرکز یمن, اما آنها نمی شناسایی او.

همانطور که از شنبه, القاعده بود نه علنا تایید Rimi مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت تلاش برای کشتن فلسطینی و نظامیان و تهمت شده است که اغلب یکی به تایید موفقیت آمیز اعتصاب.

در ماه سپتامبر تهمت علنا تایید کرد که ایالات متحده عملیات نظامی به کشته شدن حمزه بن لادن, پسر القاعده بنیانگذار اسامه بن لادن است. کارشناسان به بحث حمزه اهمیت در این سازمان تروریستی اما مرگ او نشانه آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده به شدت دنبال چهره های برجسته.

ماه بعد تهمت تایید کرد که ایالات متحده تا به حال کشته بدنام اتریش bombmaker ابراهیم العسیری دو سال پیش از آن. العسیری مرگ گزارش شده بود در سال 2018 است. رئیس جمهور توضیح نداد تاخیر در اظهارات خود.

“ایالات متحده ادامه خواهد داد برای شکار تروریست ها مانند العسیری تا زمانی که آنها دیگر هیچ تهدیدی برای ما ملت بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

بعد که ماه تهمت نازل ترین بالا مشخصات تروریستی اعتصاب تصدی خود اعلام کرد در یک آدرس از این کاخ سفید است که ایالات متحده به قتل رسانده بود دولت اسلامی, فرمانده داعش در چه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “خطرناک و جسورانه” شب عملیات در سوریه شامل آمریکا هلیکوپتر و عملیات ویژه نیروهای نظامی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار ایالات متحده عملیات و گفت: بغدادی به حال “درگذشت پس از در حال اجرا را به یک بن بست تونل گریه ی این دختربچه, جیغ و گریه تمام راه را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن demurred هنگامی که خبرنگاران از او پرسید که چگونه او می دانست که چه بغدادی انجام شد و گفت: در داخل یک تونل لحظات قبل از او خود را منفجر کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال طعنه به بغدادی عملیات در یک صدای جیر جیر شب قبل از اعلام او: “چیزی بسیار بزرگ فقط اتفاق افتاده است!” در آن زمان رئیس جمهور شکایت کرده بود که او گرفتن اعتبار کافی برای سیاست داخلی و خارجی دستاوردهای با توجه به زمان سابق و مقامات دولت.

این اعتصاب با هدف قرار دادن یمن القاعده رئیس دوم با مشخصات بالا عمل وجود دارد در هفته های اخیر.

در روزی که سلیمانی زده شد و نیروهای آمریکایی نیز انجام یک حمله هوایی علیه Abdul رضا Shahlai یک سرمایه گذار و کلیدی فرمانده در ایران نخبگان سپاه قدس شده است که فعال در یمن با توجه به چهار متحده مقامات آشنا با این موضوع که گفت که این اعتصاب منجر نشد مرگ او.

جان هادسون و دختر خانم رایان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>