سهام ایالات متحده به نوبه خود پایین تر از حد انتظار کلمه چین از مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طرح اقدامات در مقابل چین در روز جمعه به عنوان fallout سیاسی بیش رمان coronavirus اسپرز گسترده تر مبارزه قدرت بین پکن و واشنگتن در تجارت, سرمایه گذاری و سرنوشت هنگ کنگ.

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص خاموش 0:7 درصد اما هنوز معلق بالاتر از 3000 کلیدی آستانه به عنوان سرمایه گذاران چرخش پول خود را به دوستش بخش مانند بانکداری صنعتی و مصرف کننده cyclicals. ده از 11 S&P و بخش های مثبت و با انرژی پرت.

شاخص Nasdaq composite با انباشته highflying سهام تکنولوژی بود و تقریبا مسطح است. آن است که قوی ترین از سه شاخص و تنها نشان از یک افزایش برای سال 2020 بیش از 4 درصد است.

سه های عمده در سرعت نزدیک ممکن است در قلمرو مثبت که علامت دومین ماه متوالی شد.

گریم هر چند در زمان امیدوار اقتصادی تعریف شده در این ماه است. مخارج مصرف کننده است که درایوهای دو سوم از اقتصاد فرو برد. بیکاری مشخصی به 14.7 درصد در ماه آوریل به عنوان همه گیر-عصر اخراج دارای عقاید گذشته 40 میلیون, هر چند آن را نیز نشان داد نشانه هایی از bottoming ، درآمد شخصی و تقاضا برای وام های مسکن جدید افزایش بیش از حد انتظار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>